Sahinad! Valitsuse salajane plaan: kas Eesti läheb 12. märtsist taas lukku?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. veebruar 2021 kell 20:55Foto: Priit Mürk / ERR

Toompeal tegutsev nukuvalitsus arutles täna taaskord uusi piiranguid võitluses olematu pandeemiaga. Hiljuti uueks tankistiks pandud peaminister Kaja Kallas on vihjanud riigi täielikule lukustusele ning ka Edgar Savisaare endine kohvitooja Jüri Ratas soovib koroonapiirangute kohest karmistamist. Kuulduste kohaselt plaanitakse koostöös Terviseametiga Eesti täielikku taaslukustamist alates 12. märtsist, ehk täpselt 1 aasta ja 1 päev pärast koroonapettuse (3/11) ametlikku algust.

 

Kui Ratas mõned nädalad tagasi keset ajaloo suurimat kriisi loobus magusast peaministri kohast, siis kommenteeris ta “nüüd on aeg saunas käia”. Tundub, et Jürka on saunas ära käinud, sest nüüd võtab ta taaskord sõna nagu oleks ta kriisinõukoja juht.

 

Ligi 90% kõikidest COVID-19 patsientidest on ca 80 aasta vanused.

Loomulikult kumbki tankist ei maini, et tegelikkuses mitte mingit pandeemiat pole, rahvas on suuremalt jaolt terve ja kogu teater käib ümber PCR-testide kampaania, mis on nagu loterii: kui piisavalt protseduuri võimendada, siis saab kätte sobiva arvu positiivseid teste. Sellepärast ongi terved inimesed liigitatud asümptomaatilisteks ja ohtlikeks viiruse levitajateks, kes peavad karantiinis olema.

 

Miks peavad noored ja terved inimesed istuma karantiinis?

Kogu asja iva on täielikult kokku kukutada terve maailma majandus ja tulla välja n-ö Suure Lähtestamise (The Great Reset) kavaga, mille sõnumiks on: “Sul saab olema mitte midagi ja sa oled rahul”. Saksamaa kantsler Angela Merkel tunnistas hiljuti, et koroonameetmete kehtestamisel on lähtutud poliitilistest kaalutlustest. Võib-olla, et seetõttu pidaski Eesti värske peaminister Kaja Kallas möödunud nädalal videokõne Merkeliga, et arutada, kuidas oleks poliitiliselt kõige mõttekam Eesti lukku panna (+ inimeste vaimset tervist, suhteid ja majandust hävitada).

Kaja Kallas säutsus Twitteris ja kirjutas Facebookis:

Päeva lõpetuseks rääkisin Saksamaa liidukantsleri Angela Merkeliga COVID-19 kriisi lahendamisest. Eesti jaoks on Saksamaa võtmepartner ja väga hea liitlane, kellega teeme mitmekülgselt koostööd. Euroopa riikide koostööle on COVID-19 kriis olnud proovikivi, kuid tänu kõigi riikide jõupingutustele oleme peagi kõige raskemast faasist väljumas. Saksamaa roll on selles on olnud väga suur. Oluline on, et saaksime kriisist õiged õppetunnid ja liiguksime koos edasi ühtsemana. Peame näiteks tagama, et Schengeni viisaruum toimiks edasi. Üks piiride avamise eeldusi on ka see, et liigume kiirelt edasi vaktsineerimisega. Eesti saab sellesse omalt poolt panustada näiteks digitaalsete vaktsineerimissertifikaatide arendamisega.

Nagu me näeme, siis kavasse on võetud digitaalsete vaktsineerimissertifikaatide arendamine, aga seda sama plaani viljeles enne Kaja Kallast eelmine käpiknukk Jüri Ratas, kes 5. oktoobril 2020 allkirjastas üheskoos WHO peadirektor dr Tedros Adhanom Ghebreyesusega videosilla formaadis toimunud tseremoonial ühiste kavatsuste protokolli, mis lubab Eesti ettevõtjatel ja teadlastel alustada tööd digitaalse immuniseerimispassi “Certificate of Vaccination”, X-tee lahenduste ja muude projektide kallal. “See aitab parandada vaktsineerimisandmete töötlemist ning võimaldab andmete turvalist ja läbipaistvat vahetust üle piiride, olgu näiteks tegemist loodetavasti varsti saadaval oleva COVID-vastase vaktsiiniga või muude haiguste vastu kasutatavate vaktsiinidega,” seisis tookordses pressiteates.

Telegram on korduvalt kajastanud, et kõik erakonnad esindavad lõppkokkuvõttes täpselt ühesugust maailmavaadet. Kui kergemeelsete inimeste tähelepanu suunatakse kõrvale pseudoprobleemidega nagu rassism, perekonnaseadused jne, siis päeva lõpuks lähevad ikkagi kõik koalitsiooni ja teatraalse opositsiooni parteid kaasa uue maailma korra (New World Order, NWO) kavaga, milleks täna on maailma majanduse kokku kukutamine, inimõiguste piiramine, kohustuslik vaktsineerimine, rahva täielik jälgimine jne.

Paljude arvates on EKRE mingisugune alternatiivpartei, kes seisab päriselt Eesti rahva eest, kuid koroonapettusega tehti lollilegi selgeks, et ka EKRE esindab päeva lõpuks Uue Maailmakorra agendat – mähkmed näkku ja riik lukku! Piltlikult öeldes on ka EKRE-l munad võetud maha.

Kusjuures veel enne seda, kui koroonaga peale lennati, tegeles EKRE nimel valitsuses keegi IT-spetsialistist ajutine minister Kaimar Karu, kes 28.01.2020 avaldas käskkirja “2019. a nutika teenuste taristu arendamise toetamise investeeringute kava nr 14”.

Sellest kavast paistavad silma samasugused sõnakombinatsioonid nagu “Isiklik digitaalne immuniseerimispass koos meeldetuletustega”, mille Ratas tseremoniaalselt raius WHO memorandumisse, Eesti rahva ja maailma rahvaste heaolu ning tervise nimel!

See tähendab, et Eesti nukuvalitsus on digitaalse immuunsus-vaktsiini-passi nimel tegutsenud juba enne koroonat ning ka Eesti liigub totaalse jälgimissüsteemi suunas, nagu seda on rakendatud varasemalt näiteks Hiinas. Seda projekti on aidanud vedada EKRE, Keskerakond ja nüüd Reformierakond.

Kas kellelgi on üldse enam meeles, millest see koroona pull alguse sai ja mida valitsus pakkus lahenduseks?

Mingi vend Hiinas sõi nahkhiiresuppi ja nüüd me peame panema Eesti kaheks nädalaks lukku.

See, mis oli vandenõuteooria kevadel 2020, on saanud reaalsuseks vähem kui aastaga.

 

Hando Tõnumaa

 

Allikad: lingid artikli sees, vilepuhujad

Foto: Priit Mürk / ERRKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt