Vastuoluline muistis, mida keegi uurida ei taha

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

9. aprill 2013 kell 16:26kivi2On palju inimesi, kes usuvad, et enne meile teadaolevat inimajalugu eksisteeris Maal kõrgeltarenenud tsivilisatsioon, mis peaaegu täielikult hävis. Arvukatele legendidele ja teooriatele lisaks leitakse vahel ka muistiseid, mille vanuse, otstarbe ja päritolu selgitamisega peavooluteadus hätta jääb. Üks sellistest on kolmeharuline graniiditüki külge kinnitatud pistik.

 

Teadlased on juba leiu ilma pikemate uuringuteta võltsinguks tembeldanud, sest see ei sobitu meie arusaamaga ajaloost. Vaid mõned julgemad on objektile rohkem tähelepanu pööranud.

Objekti leidis elektriinsener John J. Williams täiesti juhuslikult Põhja-Ameerika maapiirkonnast juba 1998. aastal. Ta märkas maas pistikut ning proovis seda üles võtta, kuid avastas, et see on kinnitatud kivi külge.

Kivi ise on loodusliku tekkega – kõva graniit, mis koosneb kvartsist ja päevakivist ning sisaldab ka pisut vilgukivi, ehk siis pole otseselt huvipakkuv. Kuid pistik on sinna külge kinnitatud ilma jäljeta liimist või mõnest tuntud sulamist ja Williamsi sõnul on seega ainus variant, et elektriseadet meenutav objekt oli valmis juba enne, kui kivim sinna ümber moodustus. Teadlaste jaoks on selline seletus vastuvõetamatu, sest kivimi vanuseks on umbes 100 000 aastat.

 

kivi

 

Objektil on kerged magnetilised omadused ning oommeetri näidud paljastavad, et ta suudab tekitada midagi avatud vooluringi sarnast. Materjali pole suudetud kindlaks teha, sest see ei sarnane millegi senituntuga.

Williams pole nõustunud kivimi purustamisega, kuid on objekti läbi valgustanud röntgeniga, mis näitas, et pistiku pea on läbivalgustamatust materjalist ning sügaval kivimi sees.

Williams on ise objekti uuringuteks kõikidele huvitatud teadlastele pakkunud, kuid teda pole tõsiselt võetud. Mees ootab veel ikka avatud meelega teadlast, kes ei kardaks muuta kivinenud arusaamu Maa ajaloost.

 

 

Allikad: The Epoch Times, MessageToEagle.com

 

Toimetas Maarja Aljas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.