Raport tulnukatest: maaväliste rasside tegevus ja liigid, III osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

14. detsember 2019 kell 16:25Üha rohkem inimesi on hakanud avama silmi võimalusele, et Maal võib leida ka maavälist elu. Kokkuvõte maavälise elu uurija Michael Salla raportist annab ülevaate sellest, milliseid vihjeid on meil maavälise päritoluga olendite kohta ja mida see õigupoolest inimkonnale pikemas perspektiivis tähendab. Käesolev järjelugu keskendub sellele raportile toetudes tulnukatega kohtumise ajaloole ja asjakohastele tõenditele, kirjeldades peamisi maaväliseid rasse ja nende kavatsusi. Tänases osas vaadeldakse lähemalt inimkonnale (peamiselt) sõbralike maaväliste olendite liike.

 

Peale hallide ja reptiilide tuleb ära mainida ka siirlased ja annunakid. Siirlased pärinevad Sirius B-lt ning nad osalevad tehnoloogia vahetamise programmides, mille eesmärk on sõjaline koostöö potentsiaalselt ohtlike maaväliste ohtude vastu. See hõlmab salajaste relvade uurimist, eksootiliste relvade kasutamist ja tsiviilisikute ärakasutamist ajas rändamise eksperimentides.

Annunakid on pärit Nibirult ja nad kontrollivad pikaajalist inimevolutsiooni eliitgruppide, süsteemide ja asutuste kaudu, manipuleerivad inimteadvust ja konkureerivad drakoonlastega Maa kontrollimise pärast. Sellega kaasneb eliidi manipuleerimine, religioosne fundamentalism, patriarhaalne maailmakultuur ja vägivalla õhutamine.

 

Annunaki

 

Inimtulnukad

Potentsiaalselt positiivsed maavälised

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt