Telegrami lugemissari: Alaje Plejaadi tähtedelt – VI osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. märts 2013 kell 15:00 

Telegram sisustab oma lugejate nädalavahetusi erinevate lugemissarjadega. Järgmise kahe kuu laupäeviti-pühapäeviti ilmuvad rubriigi “Maaväline” all lood väidetavalt Plejaadi tähtedelt pärinevast Alajest, kes on Maale tulnud universumi teadmisi ja elu tutvustama. Alaje on oma lugu rääkinud Youtube’i vahendusel, Telegram toob lugejateni tema videote eestikeelsed kokkuvõtted.

 

 

Plejaadid on Sõnni tähtkujus asuv hajusparv, mille Messier’ kataloogi tähiseks on M45. Parve kaugus maast on 440 valgusaastat. Väidetavalt seal elavaid olendeid on peetud võtmeisikuteks inimkonna loomise protsessis, samuti on Plejaadid mänginud olulist rolli paljude rahvaste mütoloogias.

 

Telegram tuletab meelde, et tegu on meie poolt lugejale pakutava ajaviitega, mis ei pretendeeri tõele, kuid võib olla üks võimalik variant meie maailmas toimuva mõistmiseks. Meie seisukoht: kõik on võimalik.

 

 

Alaje

6. osa

 

Tervitus, mina olen Alaje, Plejaadi tähesüsteemist. Praegustel aegadel on teil võimalus lugeda ja kuulda väga palju informatsiooni kanaldamise kohta, mis peaksid olema galaktilise föderatsiooni poolt. Te peate teadma, et paljud kanaldused ei ole meilt! Need pärinevad teistelt maavälistelt rassidelt, kes ei teeni valgust. Nad kasutavad inimesi, kes suudavad kanaldada, aga ei ole piisavalt vaimsed, et näha, keda nad kanaldavad. Nad kasutavad meie nime, et te usuksite seda infot.

Üks nende trikke näeb välja selline, kus nad võrgutavad teid jutuga, et kõik on hästi ilus ja olukord planeedil on hea. Ja et te ei pea tegema mitte midagi ning ei pea puhastama ka oma sisemisi blokeeringuid, sest need puhastuvad ise. Nad tahavad teid hoida uinuvas olekus. Nad kasutavad seda trikki selliste inimeste peal, kes ei järgi meediat ja on vaimsed. Nad tahavad, et te ootaksite neid ja ei teeks midagi, sest nemad teevad kõik ise ära.

 

Me ei räägi mitte kunagi ühestki Maa kuupäevast

Nad on andnud kanaldatud infot paljudele inimestele aastakümneid ja rääkinud, et kontakt on väga lähedal ning et me tuleme mingil kindlal kuupäeval jne, aga tegelikult mitte midagi ei juhtu. Inimesed raiskavad oma aega, oodates neid, selle asemel, et töötada oma sisemiste blokeeringutega. Hea näide selle kohta on oktoober 2008, galaktilise föderatsiooni liikmed ei teeks kunagi midagi sellist.

Meie maanduksime ainult siis planeedile ja näitaksime end rahvamassidele, kui inimkond kutsuks meid. See on kosmiline seadus. Kui me tuleksime, siis kõik teaksid seda ette. Iga valgusetööline tunneks seda, sest me kasutame telepaatiat. Meie sõnumites jagame me alati teile tarkust, et te saaksite arendada oma teadvust ning saada galaktiliseks inimeseks. Meie informatsioon on lühike ja täpne, mis on ka kõige tähtsam. Me ei räägi tunde ja tunde ühes asjast. See oleks aja ja energia raiskamine. Me ei räägi mitte kunagi ühestki Maa kuupäevast, sest me teame, et tulevik pole kunagi kindel ja see ei sõltu ühestki kuupäevast.

 

Tegutseme siis, kui aeg, koht ja kosmilised seadused on õiged

Tulevik muutub iga sekundiga, vastavalt inimkonna mõtteenergiale ja tunnetele. Niisiis, tulevikuks on väga palju võimalusi. Meil pole mitte mingeid kalendreid rippumas seintel, et planeerida oma tegutsemist. Meie tegutseme siis, kui aeg, koht ja kosmilised seadused on õiged. Nii nagu ma enne ütlesin: energiad tõusevad ja lineaarne mõtlemine ei tööta enam ning te peate hakkama kasutama sfäärilist mõtlemist, vaadates teemat paljude nurkade alt ja kõrgemast teaduse punktist.

Te peate kasutama oma intuitsiooni, oma südant ja hinge tarkust, et aru saada elust ja tervest loomest. Veel üks asi, mida me peame teadma on see, et negatiivsetel ja valgust mitte teenivatel maavälistel rassidel on ka kosmoselaevad. Arendades oma meelt ja südant, olete võimelised eristama meie laevu nende omadest.

On võimalik, et ühel päeval te peate seda tegema – juhul, kui Maal peaks toimuma “suur puhastus”, kui me hakkame evakueerima inimesi oma laevadega, sellise situatsiooni korral tuleb ka negatiivne pool oma laevadega. Ning siis te peate teadma, kuhu minna. See on ainult võimalus, spirituaalse mõtlemise ja armastusega südames oled sa valmis igaks olukorraks. Muutus võib juhtuda iga hetk.

Kui piisavalt inimesi keskenduks spirituaalsele arenemisele? Pealegi, universumi protsessid ei toimu ühegi Maal oleva kalendri järgi. See sõltub vaimsest energiast ja evolutsioonist. Loome teeb asju siis, kui aeg on õige. Meie galaktilise föderatsiooni liikmetena teeme kõik, et kaitsta targalt kogu loomet. Jälgi oma mõtteid: missugusesse tuleviku võimalusse sa oma energiat paned?

 

Vaimsed mõtted loovad vaimse tuleviku

Nüüd sa tead, miks on tähtis areneda vaimselt. Piisavalt vaimsed mõtteid suudavad luua vaimse tuleviku. Negatiivsed mõtted loovad mitte just kõige rõõmsama tuleviku. Nii et on tähtis ravida kõiki blokeerivaid energiaid, mis on pärit siinsest või eelmisest elust. Eemaldage piiratud mõtlemine – nagu näiteks, et sa oled liiga nõrk ja väärtusetu, puuduv enesearmastus, enesehinnangu kaotus, vihkamine, kurjustamine või hirm millegi ees. Kõik need mõtted on nagu viirused, mis blokeerivad teid, et te areneda ei saaks.

Aga te saate selle energia iga hetk vahetada positiivse energia vastu. Te ei vaja luba kellegi teise käest. See on teie enda otsus. Iga loodud asja põhjuseks on mõtted ja emotsioonid. Mõelge selle üle, mida te tahate, mitte selle üle, mida te ei taha. Kui te tahate eemaldada blokeeringuid, siis teeme väikese meditatsiooni, et end uuesti programmeerida. Istu rahulikult ja pane silmad kinni, nüüd visualiseeri valguse vorteksit, mis tuleb universumist ja täidab kogu sinu keha.

Tunneta seda energiat ja hinga seda sisse, pane käed oma rinnale südame peale ja visualiseeri, et sa oled ÜKS oma hingega ja nüüd ütle ise endale nii.

“Ma olen avatud universumi küllusele, ma luban oma hingel, et ta raviks mind armastusega. Ma õpin rõõmuga. Ma olen valmis tarkuseks. Ma kasutan kõigi oma kogemuste tarkust kõrgemaks hüvanguks ja kõige hea jaoks. Ma armastan ennast. Ma olen sõbralik ja armastav. Ma olen terve. Ma olen uhke. Ma olen sõltumatu ja teen ise oma otsuseid. Ma vastutan oma elu eest. Ma olen ühenduses keskse kosmilise teadvusega.

Ma kasutan oma andeid, et teenida valgust. Minu südames on sümpaatia. Ma olen tänulik kõigi heade asjade eest, mis mu elus on. Ma annan ja võtan vastu armastust. Ma elan armastusel põhinevat elu. Ma kasutan armastust, et muuta kõiki blokeerivaid energiaid. Armastus on kõige suurem jõud, mis on olemas. Tee neid avaldusi nii tihti kui võimalik, et ehitada üles oma energia ja teadlikkus. Tee loome valgusest oma hinge valgus. Adonai!”

 

Allikas: Alaje777 Youtube Channel

 

Toimetas Stefan JärvKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt