Kas vastutavad isikud etendavad vaktsiini saamist?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. detsember 2020 kell 14:28Foto: ekraanikuva

Kuigi mitmed “tavalised kahtlusalused” nagu Bill Gates, Barack Obama, Donald Trump jt on öelnud, et nemad lasevad endale vaktsiini teha avalikult kõikide nähes, et tõestada vaktsiinide ohutust, leidub internetist pilte ja videoid, kust jääb mulje, et vastutavad isikud vaid etendavad vaktsiini saamist.

 

Näiteks Londoni linnapea Sadiq Khan jagas oma Twitteris vaktsiinipropaganda postitust, kus on selgelt näha, et süstlal on kork peal.


Gripihooaeg läheneb.
Saate lasta end tasuta vaktsineerida tänavapteegist või perearsti juures.

Foto: ekraanikuva

Kas plaanitakse süstida läbi särgi ja koos korgiga?


Selline näeb välja süstal, millel on kork peal

See pole esimene kord, kui poliitik poseerib vaktsineerimise foto tegemisel, selle kohta on teisigi näiteid kogu maailmast.

Austraalia Queenslandi osariigi esileedit Annastacia Palaszczuki filmiti proovivaktsineerimise jaoks lausa kaks korda, sest ajakirjanikud magasid esimese lasu maha. Kas tegemist on ehtsa vaktsineerimisega?

Kanada Ontario provintsi terviseministri Christine Ellioti video väidetavast vaktsineerimisest ei näita samuti, et vaktsineerimine reaalselt aset võtaks.

Võib ju öelda, et pildid/videod tehtigi lavastatud kujul, tegelikult need inimesed ikkagi lasid end vaktsineerida, ent kui tahetakse saata selgeid sõnumeid ja mitte anda hoogu vandenõuteooriate tekkimisele, siis kas poleks targem pildistada/filmida päris süstlatorget?

 

Allikad: You´re Being Manipulated, lingid artikli sees

Fotod: ekraanikuvad

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt