Dr Sam Bailey: PCR-test ei ütle, kas sa oled haige

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. veebruar 2021 kell 18:39Dr Sam Bailey on arst ja meditsiiniteadlane, kes teeb tervisealaseid videoid vastavalt vaatajate küsimustele. Ta uurib ja käsitleb levinud meditsiinilisi seisundeid, aga ka vastuolulisi terviseprobleeme, kaasa arvatud Covid-19. Ta kirjutab oma kanali tutvustuses: “Aidake mul luua videoid, mis paljastavad teadusliku tõe tervise kohta. Üheskoos suudame võidelda tsensuuri vastu ja teie toetusel võin jätkuvalt peavoolunarratiivi kahtluse alla seada!”

 

Selles videos seletab ta PCR-tehnoloogia tagamaid: kust see pärineb, kuidas see töötab ja mis võib kasutamise käigus valesti minna?

Mõned põhipunktid:

1. PCR-test ei ütle, kas sa oled haige. See ei tuvasta vabu nakkuslikke viiruseid, vaid pisikesi geenijärjestusi, mis võivad olla ülejäägid tervenemisprotsessist.

2. PCR-testide tootjad kinnitavad, et see ei sobi diagnostikaks, vaid on mõeldud abivahendiks uurimise eesmärgil.

3. PCR-test ei ole spetsiifiline, sest SARS-CoV-2 viirus pole isoleeritud ehk muust geneetilisest materjalist eraldatud.

4. Geneetilised järjestused on pidevalt muutuvad, sõltuvalt elu- ja laboritingimustest.

5. Eeldatakse, et kõigi planeedi oluliste organismide genoomid on teada, kuid see pole tõsi. Seepärast ei pruugi SARS-CoV-2 geenijärjestused olla viirusele unikaalsed.

6. Isegi kui test oleks 100% täpne, pole endiselt tõestatud, et need geenijärjestused on nähtavate sümptomite põhjuseks.

 

Originaalvideo: Dr Sam Bailey Youtube

Foto: Canva

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt