Kas Covid-vaktsiinid sisaldavad mürgist grafeenoksiidi? Parem on mõrvata teooria kui tappa inimesi!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. detsember 2021 kell 16:07Foto: ekraanikuva

Viimasel ajal on nii Telegrami lugejad kui ka sõltumatud uurijad kogu maailmas hakanud esitama küsimusi grafeenoksiidi kohta, mis on väidetavalt mRNA koroonavaktsiinide koostises. Teema muutus eriti aktuaalseks pärast Hispaania teadlaste tehtud avastust, mille tõi laiema avalikkuse ette Stew Peters oma saates, ning seejärel kulmineerus Austria teadlase, keemiku Andreas Noacki videopostitusega, milles ta esitas küsimuse oma riigi kõrgetele tervishoiuametnikele: miks on vaktsiinide koostises grafeenoksiid (või -hüdroksiid), mis muudab vaktsineerimise vene ruletiks – kas žiletiterana toimida võiv koostisosa lõikab su veresooned läbi või mitte. Allolevas loos võite vaadata nii Noacki esimest videot kui ka järgnevat videopostitust, mis näitab, kuidas ta vahistatakse. Dr Noackit teatavasti meie hulgas enam ei ole. Paljud vandenõuteoreetikud on veendunud, et ta tapeti mõni tund pärast selle video avaldamist, sest ta suskas oma esinemisega otse herilasepessa. “Faktikontroll” omakorda väidab, et Noacki süda ütles lihtsalt üles. 

 

Grafeenoksiidi ja vaktsiinideteemalise loo keskmes on Austria teadlane dr Andreas Noack, kes on olnud üks Euroopa juhtivaid grafeeniteadlasi.

(Grafeen on ainult süsiniku aatomitest koosnev ühe aatomi paksune tasandiline leht, milles süsiniku aatomid on heksagonaalselt pakitud kärjekujulisse raamistikku. Grafeen on süsiniku allotroopne vorm, kusjuures selle struktuurielemendid esinevad mitmetes teistes süsiniku allotroopsetes teisendites nagu grafiit, süsiniknanotorud ja fullereenid. Nimetus on tuletatud sõnadest grafiit + -een.)

Grafeeni (ja nanotehnoloogiat laiemalt) on seoses vaktsiinide või koroonaga uurinud paljud teadlased üle maailma (nt link 1, link 2, link 3) ja sellest ainest on kirjutatud ka juba enne käimasolevat kriisi (nt link 1, link 2, link 3).

 

Austria teadlane Andreas Noack: grafeenoksiidi inimkehasse süstimine on mõrv!

Kõnealuses videos lähtub Noack Almeria ülikooli professori Pablo Gampra tehtud avastusest, et koroonavaktsiinid sisaldavad grafeenoksiidi (-hüdroksiidi). Noacki sõnul võib nende struktuuri võrrelda ülitillukese žiletiteraga, mis vaktsiini koostises teeb süsti saanust vene ruleti mängija, sest see võib lõigata läbi veresooned ja -koed. Teadlane rõhutab, et ta pole lihtsalt keemik, vaid uusimates grafeenikatsetustes osalenud teadlane, kes on pädevam kui Austria arstid, kellel puuduvad keemiku sügavamad erialateadmised.

Noack ütleb, et lahkamisel ei leita grafeenoksiidist inimese kehast mingeid jälgi, sest tegemist on nii uudse tehnoloogiaga, mida Petri tassidega katseid tegevad mikrobioloogid ei oska otsida. Tema sõnul seletab see ka alates vaktsineerimise algusest sagenenud pealtnäha seletamatuid surmajuhtumeid – näiteks enne täiesti tervete tippsportlaste äkksurmasid pärast füüsilist pingutust nõudnud sooritust, aga ka inimese äkilist kokkuvarisemist vahetult pärast vaktsiini süstimist. “Sellise aine inimkehasse süstimine on mõrv!” ütleb ta resoluutselt.

“Mida teevad need “žiletiterad” vaktsiinis?” esitab ta küsimuse Austria vastutavatele poliitikutele ja meditsiiniekspertidele, kes nüüd on asunud Covidi vastu vaktsineerima juba lapsi alates 5. eluaastast. Näidates Austria terviseameti juhi Thomas Szekeresi vastavat sõnavõttu, küsib ta emotsionaalselt, et kui Austrias on lastearstid andnud rohelise tule laste Covidi-vastaseks vaktsineerimiseks, siis kas nad üldse teavad, mida kujutab endast grafeenoksiid…

 

“Parem on mõrvata teooria kui tappa inimesi”

“Teaduses on oluline dispuut, teaduslik väitlus, mis on meditsiinilise keemia üks vältimatuid põhialuseid. Kõik räägivad mRNA-st, aga keegi ei räägi sellest, mida teeb vaktsiini koostises grafeenoksiid – minu kui grafeeni uuriva teadlase jaoks on see täiesti arusaamatu, kuidas seda saab selles üldse kasutada. Seda tuleb uurida!” ütleb ta.

“Dr Szekeres on kas arst, kes ei jaga keemiast mitte midagi või on ta kurjategija või koguni massimõrvar!” põrutab Noack. “Pärast seda, kui Hispaania arst avastas, et vaktsiin sisaldab grafeeni nanoosakesi, grafeenoksiidi (-hüdroksüüdi), tekivad küsimused: kui ohtlik on koroona, kui ohtlik on vaktsineerimine?”

“Karl Popper on öelnud, et parem on mõrvata teooria kui tappa inimesi!” ütleb ta, et on viimane aeg teaduslikult kõik Covid-vaktsineerimisega seotud küsimused ausalt ja avalikult läbi arutada.

See, et dr Noack on surnud, on fakt, kuid muidugi väidetakse (siin 3. detsembril saidil Politifact.com ilmunud “faktikontrollis”), et ta suri südameataki tagajärjel – ja et Covid-vaktsiinid ei sisalda grafeeni.

 

Pfizeri endine töötaja: vaktsiinisüstid sisaldavad grafeenoksiidi – see on 100% kindel!

Teine vägagi tõsiseltvõetav allikas grafeeni ja vaktsiinide teemal on Pfizeri endise töötaja Karen Kingstoniga Stew Petersi programmis tehtud intervjuu, milles naine väidab samuti, et Pfizeri vaktsiinides sisaldub mürgine grafeenoksiid. Sell

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt