Video: Dr Stefan Lanka selgitab, miks on koroonavaktsiinid ohtlikud

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. september 2021 kell 16:54Dr Stefan Lanka on bioloog ja enda sõnutsi “mitte-viroloog”, kes on alates koroonakriisi algusest rääkinud, et viirust, mis väidetavalt põhjustab pandeemiat, ei ole kunagi isoleeritud – pole olemas tõendeid, mis kinnitaksid, et viirus mingit haigust põhjustab. Tema väidet kinnitavad ka hiljutised laboratoorsed kontrollkatsed, millest saab täpsemalt lugeda siit. Allolevas videos selgitab dr Lanka, miks on vaktsineerimine ohtlik .

 

Video kokkuvõte:

Miks vaktsineerimine lühikeses perspektiivis nii ohtlik on, seisneb selles, et see põhjustab trombe. See tekib järsu ja kiire valuga. See on äärmuslik mürk nanoosakeste kujul, mida ei ole meditsiiniliselt efektiivseks tunnistatud. Selle kohta öeldakse, et see on lihtsalt tugevdusaine (abiaine), mis toetab tegelikku toimeainet (mRNA-d), mis viiakse raku tuuma. Aga see ongi see, mis on ohtlik.

Nanoosakesed on väga agressiivsed. Need on inertsed. See tähendab, et need ei lagune ise keemiliselt. Neid ei saa kehast välja transportida või kui saab, siis on see keeruline. Ja need põhjustavad pidevalt põletikku. Kui lihas ei suuda seda kinni hoida, liiguvad need otse närvidesse ja kanduvad ajju või veresoontesse. Nii tekib reaktsioon nendel, kes kohe või mõni päev pärast vaktsineerimist minestavad.

Tegelikult, teoreetiliselt on see muidugi vak

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt