“Mask maha!” – uus raamat bestselleri “Koroona valehäire” autoritelt

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

11. detsember 2021 kell 11:28Foto: Pius Amrein (lz) / Luzerner Zeitung + Reval Buch + Canva

Eile saabus raamatupoodidesse üle Eesti müügile professorite Sucharit Bhakdi ja Karina Reissi uus teos “Mask maha!“, mis on järjeks eelmisel aastal Saksamaal, Austrias ja Šveitsis bestselleri staatuse saavutanud ja ka Eestis laineid löönud raamatule “Koroona valehäire“.

 

Koroonaviirus valitseb meie elu üle – ulatuslikud piirangud on tänane argipäev.

Vastutajad ja meedia vürtsitavad arve ja statistikat tahtlikult erialaterminitega, nagu PCR-test, esinemissagedus, epidemioloogia, asümptomaatiline, levimus, suremus, letaalsus jpt. Erinevad nägemused, teooriad, poliitiliselt juhitud info tekitavad diskussioone ja segadust.

“See informatiivne ja teadusliku tõendusmaterjaliga raamat on silmiavav. Kujundage oma arvamus – põhjalikule baasinfole toetudes,” tutvustab raamatut kirjastus Reval Buch, mille toimetus on eestikeelsele väljaandele lisanud ka mahuka kohalike andmetega eessõna.

Autoritest:

Prof. Dr. med. Sucharit Bhakdi on mikrobioloogia ja nakkuste epidemioloogia arst. Ta juhtis 22 aastat meditsiinilise mikrobioloogia ja hügieeni instituuti Johannes Gutenbergi Ülikoolis Mainzis ja tegeles patsientidega, uuringutega ja ka õpetamisega. Ta on avaldanud üle 300 teadusliku uurimuse immunoloogia, bakterioloogia, viroloogia ning südame- ja veresoonkonna haiguste teemadel. Arvukate auhindade kõrval on ta pälvinud ka Rheinland-Pfalzi Liidumaa teenistusordeni.

Prof. Dr. rer. nat. Karina Reiss õpetab ja teeb teadustööd Quincke teaduskeskuses Christian Albrechti Ülikoolis Kielis. Ta on üle 15 aasta olnud tegev biokeemia, nakkuste, rakubioloogia ja meditsiini alal. Tema erialast kvalifikatsiooni tõendavad enam kui 60 publikatsiooni rahvusvahelistes teadusajakirjades. Nende eest on ta pälvinud ka arvukaid auhindu.

 

Vaata ka raamatututvustust Kanal2 saates “Hooaeg”:

 

Raamatut “Mask maha! Uued koroonakriisi faktid ja taustainfo” saad osta siit: https://www.reval-buch.ee/toode/mask-maha/

Foto: Pius Amrein (lz) / Luzerner Zeitung + Reval Buch + Canva

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt