Koroona valehäire kinnitatud! Terviseamet teatas sisuliselt, et PCR-test on mõttetu

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. veebruar 2022 kell 17:03Foto: Canva

Koroonapettuse saaga on jõudnud järgmisesse faasi: nüüd kinnitab Terviseamet sisuliselt lamemaalaste kaks (!) aastat raiutud mantrat: PCR-test ei ole ette nähtud haiguse tuvastamiseks, vahendab Geenius. Alternatiivmeedia ja kümned tuhanded julged arstid üle maailma on viimase kahe aasta jooksul avaldanud lugematu arvu teaduslikke artikleid PCR-testide ebavajalikkusest pandeemia tuvastamiseks. Ka tippadvokaat Reiner Fuellmich nimetas oma kuulsas ettekandes “Ajaloo suurim inimkonnavastane kuritegu”, et tegemist on sisuliselt mittemidagiütleva PCR-testide plaandeemiaga. Austria tervise- ja toiduohutuse ameti juhataja, infektoloog-arst Franz Allerberger on ametlikult teatanud, et “Ilma PCR-testideta poleks keegi pandeemiat märganud!”.

 

See tähendab, et “pandeemia” mäng on läbi, sest ilma testimiseta pole võimalik pandeemiat elus hoida, kui rahvas on ise samal ajal terve, nagu me nägime viimased kaks aastat. Kuigi Terviseamet ja “süsteem” mängib endiselt lolli oma omikronide ja karantiinidega, siis tundub, et kaugel pole ka see päev, kui nad järgmiseks tunnistavad ka muid lamemaalaste tõdemusi, näiteks seda, et koroona ongi nagu tavaline igatalvine gripihooaeg.

Kuigi PCR-test oli nii, 2020. kui 2021. aastal koroonapandeemia põhialus (sest loeti ju kõiki positiivseid testitulemusi kohe nakatunuteks, tunnistasid ka täiesti peavooluteadlased juba eelmisel aastal, et tegu on tegelikult ebausaldusväärse meetodiga. Näiteks Tartu Ülikooli teadlane (ja nüüdne teadusnõukoja liige) Ruth Kalda ütles ligi aasta tagasi ERR-ile: “Meie juhuvalimiga uuringust ilmnes, et ligi pooled kõigist positiivse testi andnutest olid jääkpositiivsed – see tähendab, et nad olid selle haiguse läbi põdenud millalgi varem. Ehkki sellised inimesed annavad positiivse PCR-testi tulemuse, ei tähenda see, et nad oleksid sel hetkel nakkusohtlikud.”

Kusjuures ERR-is avaldati veel üks PCR-meetodi puuduseid analüüsiv artikkel, kus isegi Synlabi infektsioonhaiguste valdkonna juht Paul Naaber ütleb, et PCR metoodika ei võimalda eristada, kas proovis leiduv RNA pärineb elusalt nakkusohtlikult viiruselt või mitte.”

 

Kui PCR-test on mõttetu, siis oli kogu koroona valehäire!

Tuletame meelde, et terve maailm pandi kaks aastat tagasi seisma PCR-testide ettekäändel. Sellega kaasnes enneolematu hirmukampaania, mida saab võrrelda sõjaolukorraga. Inimestel ei lubatud liikuda rohkem kui kahekesi korraga ja välja võis minna ainult toidupoodi või tööle. Telest, raadiost ja meediast tulvas lakkamatut hirmutamist. Samal ajal oli haiglates vähem haigeid kui aasta varem – st et mitte mingit päris pandeemiat ei olnud.

 

Terviseamet arutab, kas “sümptomiteta koroonahaiged võiks tööle lubada”

ERR-i raadiouudised ja Delfi kirjutavad täna, et äkki võiksid ilma sümptomiteta inimesed, kes on PCR-loteriis saanud positiivse tulemuse, ikkagi tööle lubada.

Tervise- ja tööminister Tanel Kiik rääkis Delfile, et küsimust arutab valitsuskabinet põhjalikult homme, sisendit oodatakse nii terviseametilt kui teadusnõukojalt.

Tõesti – kas selle jaoks, et aru saada, kas sümptomiteta ehk terved inimesed võiksid minna tööle, tuleb kokku kutsuda üleriigiline koosolek?

 

Koroona geeni-eksperimentaal-vaktsineerimine: tiksuv pomm Eesti tervisepoliitikas

Endine sotsiaalministeerumi asekantsler Maris Jesse sõnas usutluses rahvusringhäälingule, et koroonatõend ei täida riigisisesel kasutusel enam oma eesmärki, mis tal esialgu oli: survestada inimesi rohkem vaktsineerima.

 

Kõik koroona-vaktsineeritud said petta!

Nagu me nüüd näeme, oli see kõik lihtsalt suur äri! Enamik vaktsineerimisi ei olnud vabatahtlikud, vaid rahvalt riigi kehtestatud sunnimeetmete ja reeglitega välja pressitud.

Selles osalesid kõik – sõjavägi, politsei, haiglad, koolid jne, kogedes nüüd üheskoos süütunnet, kannatust, töökaotust, kõrvalmõjudest põhjustatud haigusi ja isegi surma!

Aga kui võltspandeemia ettekäändel tekitati enneolematu majanduskahju ja vaimse tervise kahju, mis kulmineerus sundvaktsineerimisega, siis kes hakkab kõige selle eest vastutama?

Kes vastutab 3000 lisasurma eest?

Kes vastutab miljarditesse küündiva majanduskahju eest?

Nagu vanasti, peavad pead “sümboolselt” veerema ja vastutavate isikute üle tuleb kohut mõista, et see tervisediktatuuri katse igaveseks lõpetada.

 

Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt