Corona_Fakten: küsimused, millele viroloogid ei taha vastata

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. oktoober 2020 kell 10:27Corona_Fakten on Saksamaal tegutsev Telegrami sõnumirakendust kasutav meediakanal, mis järjepidevalt analüüsib koroonapandeemiat puudutavaid fakte, graafikuid ja teaduslikke uuringuid. Nende meeskonda kuulub ka saksa mikrobioloog dr Stefan Lanka, kes on üks vähestest teadlastest, kes julgeb tänapäevase viroloogia täielikult kahtluse alla seada. Tema seisukoht on radikaalne, kuid kaalumist väärt: koroonaviiruse olemasolu pole siiani tõestatud. Alljärgnevas artiklis tuuakse välja mõned argumendid, mis seda seisukohta põhjendavad.

 

Kui viirus on nii ohtlik, et pidime rakendama ajaloo kõige drastilisemaid võtteid, siis miks:

Kuid kaubanduskeskuses tuleb maski kanda suurte trahvide ähvardusel…

Ma arvan, et selle tegevuse absurdsus ei vaja täiendavat selgitust.

 

Kui viirus on nii ohtlik, et osa elanikkonnast on surmani hirmunud, siis miks:

 • on Saksamaal alasuremus,
 • on Robert Kochi Instituudi (RKI) nakkushaigusi uurivas Sentineli programmis (AGI osakonnas) alates 16. kalendrinädalast null positiivset proovi,
 • tuleb ähvardada karistustega, kui reegleid (distantseerumine, hügieen, mask) ei järgita?

Kas inimesed ei kaitseks end reaalses ohuolukorras vabatahtlikult?

Niisiis aitab spekuleerivatest küsimustest, vaid võtame ette tõeliselt olulised küsimused!

 

Kas oled kunagi arvutanud, kui palju inimesi on koroonaviirusesse surnud?

Jätan välja fakti, et SARS-CoV-2 selles arvutuses ei eksisteeri. Kuid isegi juhul, kui on olemas haigust põhjustav viirus, esitavad andmed end nii naeruväärselt väiksena, et tekib tõsine küsimus, miks inimesed seda läbi ei näe?

Kogu maailmas on 1 125 070 surnut (Worldometer 20.10.2020), kes väidetavalt langesid koroona ohvriks.

See vastaks elanikkonna osakaalule:

1 125 070 / 7 819 824 255 * 100 = 0,0144%

See ei arvesta asjaolu, et kõik need surmad esinesid koos koroonaga, mitte ainuüksi koroona tõttu. 26. augusti 2020 seisuga suri USA-s 161 000 inimese asemel hoopis 9600 ehk 6% algselt esitatud arvust. Kõik muud statistiliselt registreeritud Covid-19 surmad olid seotud mitmesuguste raskete haigustega, mis võisid olla nende surma põhjuseks, keskmiselt 2,6 olemasolevat haigust inimese kohta.

Seega kui eeldame, et seda viga on tehtud ülemaailmselt, ning kasutame kontrollväärtusena 6%, annab see meile veelgi väiksema arvu:

6% 1 125 070-st annab tulemuseks 67 504.

67 504 / 7 819 824 255 * 100 = 0.00086%

Kui vaatame, kui palju inimesi on surnud KOOS koroonaga, võrreldes seda kõikide teiste surmapõhjustega:

1 125 070 / 47 328 740 * 100 = 2,38%

Kui me arvestame ainuüksi koroonasse surnud inimesi (6%):

67 504 / 47 328 740 * 100 = 0,143%

Seega on 2020. aastal väidetava SARS-CoV-2 viiruse tõttu hukkunud vaid 0,143% surnud inimestest ehk 99%-l on täiesti teised surmapõhjused.

Käsi südamel: kas need arvud tõesti hirmutavad sind, kas sa näed siin ohtlikku epideemiat?

 

Kas tead, mis eristab lavastatud pandeemiat tõelisest pandeemiast?

Artiklis “Tõeline pandeemia vs lavastatud pandeemia” oleme selgitanud, kuidas saad öelda, et seda väidetavat pandeemiat pole kunagi olnud ja kuidas saab seda poliitikute käitumisviiside abil hõlpsasti ära tunda.

 

Kas teadsid, et PCR-testi ei saa kasutada väidetava viiruse tuvastamismeetodina?

 1. USA Haiguste Kontrolli ja Tõrje Keskuse (CDC) PCR-testi juhendis (lk 38) öeldakse: “Viiruse RNA tuvastamine ei pruugi viidata nakkusliku viiruse olemasolule või sellele, et 2019-nCoV on kliiniliste sümptomite põhjustaja. Selle testi tõhusust ei ole 2019-nCoV infektsiooni tuvastamiseks kindlaks tehtud.” Seega positiivne test ei garanteeri, et SARS-CoV-2 nakkust põhjustab. Ja kui ridade vahelt lugeda, ei pruugi SARS-CoV-2 viirust testitava inimese kehas isegi esineda.
 2. Hologic, Inc. 2002-03 SARS-CoV-2 analüüsi (Panther Fusion®️ System) kasutusjuhendis (lk 2) on öeldud, et “inimene võib olla positiivne (nakatuda) ning olla endiselt sümptomivaba ja terve”. Ehk mõned inimesed nakatuvad, kuid neil ei teki mingeid sümptomeid ega tunne end halvasti.
 3. Creative-Diagnostics tooteteave SARS-CoV-2 Coronavirus Multiplex RT-qPCR testimiskomplekti (CD019RT) kohta: “See toode on mõeldud ainult teadusuuringuteks, mitte diagnostiliseks kasutamiseks. … See toode on ette nähtud 2019. aasta koroonaviiruse (2019-nCoV) tuvastamiseks. Selle seadme tulemused on mõeldud ainult kliiniliseks võrdlusmaterjaliks ja neid ei tohiks kasutada ainsa tõendina kliinilises diagnoosis ja ravis.”
 4. Intervjuu koroona rakkerühma kuuluva prof Tanneriga kinnitas, et PCR-test ei ole ainuüksi otsustav.
 5. Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkonna kodulehel on välja toodud: “RT-PCR on peamine viirushaiguste, sealhulgas SARS-CoV-2, diagnostika meetod. RT-PCR tuvastab viiruse RNA, mitte nakkava viiruse ja seetõttu on meetodi võime määrata patsientide nakkusohtlikkuse kestust piiratud. … Inimesed, kelle test viiruse RNA suhtes on positiivne, pole tingimata nakkusohtlikud.”

 

Kas PCR-testi piirväärtused (cut-off values) on ülemaailmselt kalibreeritud?

Ei, seda pole kunagi tehtud. Puudub ülemaailmne konsensus, millise piirväärtuse, st millise materjali paljunemistsüklite arvu järel klassifitseeritakse inimene positiivseks või negatiivseks. Seetõttu on ühes laboris võimalik saada positiivne ja teises laboris negatiivne tulemus.

Rohkem infot piirväärtuste kohta: 1, 2, 3, 4, 5.

Kas maailmaturul kasutatavad PCR-testid on ühtsed ja kalibreeritud konkreetsete geneetiliste järjestuste järgi?

Ka see pole nii. Seega saab iga tootja ise otsustada, milliste lühikeste järjestuste (segmentide) osas soovib ta proovimaterjali kontrollida.

Kas teadsid, et koroonaviiruse “10 geeni” (kokku 29 803 nukleotiidi) koosnevad kõik väga lühikestest (umbes 21-25 nukleotiidi pikkustest) nukleiinhappe tükkidest?

Seega koosneb iga geen keskmiselt 3000 nukleotiidist.

Nendest kahest geenist tuvastatakse PCR-meetodiga ainult 250-280 nukleotiidi pikkused fragmendid, misjärel on nende kahe geeni olemasolu väidetavalt tõestatud. Tegelikkuses nad ei tuvasta isegi seda, vaid muid sarnase pikkusega RNA järjestusi. 

Nad ei sekveneeri (nukleotiidijärjestuste määramine) kunagi seda, mida nad PCR-ga paljundavad, vaid väidavad ilma tõendita, et konkreetne tükk koroonaviiruse geenist tuvastati PCR-testiga. See väide ei vasta tõele!

 

Kas kunagi on nähtud tervet ja puutumatut nakkuslikku SARS-CoV-2 viirust?

Ei!

Kas teadsid, et genoom, see tähendab väidetava SARS-CoV-2 viiruse täielik geneetiline materjal, on peaaegu 30 000 nukleotiidi pikk ja kogu seda genoomi pole looduses veel ükski viroloog näinud? Sa imestad, kuidas on see võimalik: seda on ju isoleeritud ja pildistatud? Ei, viroloogid teevad hoopis järgmist:

Viiruse genoomi konstrueerimiseks kasutatakse ainult rakukultuuride supernatandist (keskkond, kus rakud kasvavad) pärinevaid rakule kuuluvaid RNA molekule. Viirusstruktuuri ja sellest omakorda viiruse genoomi eraldamist ei toimu. Umbes 30 000 nukleotiidi pikkuse genoomi kunstlikuks loomiseks kasutatakse nukleotiidide tükke, mille maksimaalne pikkus on kõigest 150 nukleotiidi.

Viroloog “isoleerib” ülilühikesi järjestusi, mis ei tähenda iseseisvalt midagi – see on nagu peopesal olev koogipuru. Need väga lühikesed järjestused joondatakse näiteks 2003. aasta SARS-CoV-1 genoomijärjestusega ja pannakse (arvutatakse) teoreetiliselt kokku, et moodustada “uus” terviklik genoom.

Kui saadaolevate lühikeste järjestuste arv ei ole genoomi ehitamiseks piisav, luuakse puuduvad järjestused biokeemiliselt või leiutatakse suvaliselt.

Keegi pole kunagi eraldanud, veel vähem näinud, väidetava SARS-CoV-2 täielikku ja terviklikku nukleiinhapet (geneetilist koosseisu). Kõik need on arvutimudelid.

See peaks kõigile selgeks tegema, et keegi pole suutnud tõestada uue, ja nagu väidetakse, “nakkusliku” patogeeni olemasolu. See, mida viroloogid loovad, on puhas konstrukt või mudel, mida reaalsuses ei eksisteeri.

 

Kas on läbi viidud ja dokumenteeritud kontrollkatseid, mis tõestavad, et viiruse genoomi joondamiseks kasutatud nukleiinhapped on viirusliku iseloomuga (looduslikku päritolu) ja mitte koespetsiifilised (sisemist päritolu)?

Võiks arvata, et see on juhtunud. Esiteks seetõttu, et enne selliste avalikkust mõjutavate ja maailma paanikasse ajavate drastiliste meetmete kehtestamist on vaja selgust anda – ja teiseks seetõttu, et institutsioonid peavad järgima teadlaskonna teaduslikke reegleid, mis muudavad need kontrollkatsed kohustuslikuks. Kahjuks on see siiski tähelepanuta jäetud – mitte ükski uuring pole neid kontrollkatseid kunagi avaldanud.

 

Kas teadsid, et prof Christian Drosten lasi ettevõttes Tib Molbiol sünteesida SARS-CoV-2 viiruse PCR-testi reaktiivid (praimerid), enne kui Fan Wu ümbruses asuvad Hiina teadlased avaldasid 10. jaanuaril oma esialgsed viirusjärjestuste ettepanekud?

Aga täpselt nii see juhtus.

Seejärel lugesin nende väljaannet ja kohkusin avastades, et Hiina viroloogid olid viiruse genoomi (hiljem nimega SARS-CoV-2) koostanud puht matemaatiliselt, liites kokku väga lühikesed järjestustükid. Nad ei leidnud kogu genoomi ega ka selle suuremaid osi.

Veelgi enam: nad ei eraldanud viirust, viirusstruktuure ega viiruslikke nukleiinhappeid, vaid kogu kopsudes oleva RNA.

 

Oluline: Hiina viroloogid ei teinud kontrollkatseid välistamaks, et:

 • leitud RNA võib olla tuvastatav ka terve inimese kopsudest,
 • leitud RNA võib olla tuvastatav inimesest, kellel on muu kopsuhaigus,
 • leitud RNA võib olla tuvastatav inimesest, kes on SARS-CoV-2 suhtes negatiivne, 
 • leitud RNA võib olla tuvastatav vanadest proovidest, siis kui SARS-CoV-2 oli veel tundmatu,
 • nendest lühikestest RNA järjestustest (mida võib leida kõikjalt) on võimalik sekveneerida samasuguse genoomi nagu väidetaval viirusel!

Loe ka: Dr Stefan Lanka: Kuidas sai alguse ja kuidas saab lõppeda koroonakriis?

 

Meie ja paljud teised on küsinud mitmetelt viroloogidelt, sealhulgas juhtivatelt “koroonateadlastelt”, kas neil on tõendeid SARS-CoV-2 viiruse kohta. Mitte ükski kord ei suudetud sellele küsimusele jaatavalt vastata.

Siiani pole ükski viroloog suutnud tõendeid kinnitada ega teaduslikult esitada. See nimekiri pole kaugeltki täielik, sest mõned kirjavahetused avaldatakse teistes artiklites. 

Torsten Engelbrecht (auhinnatud ajakirjanik) ja Konstantin Demeter (sõltumatu uurija) on palunud SARS-CoV-2 kontekstis viidatud vastavate tööde teadusrühmadel tõestada, kas nende in vitro katsetes loodud elektronmikroskoopilised kujutised illustreerivad puhastatud viiruseid. Mitte ükski meeskond ei suutnud sellele küsimusele jaatavalt vastata. NB! Keegi isegi ei öelnud, et puhastamine on vajalik samm. Anti vaid sarnaseid vastuseid: „Ei, me ei hankinud puhastusastet näitavat elektronmikrograafi“ (vaata allapoole).

Kui uuringute autoritelt küsiti: „Kas teie elektronmikrograafid näitavad puhastatud viirust?,“ vastasid nad järgmiselt:

Uuring 1: Leo L. M. Poon; Malik Peiris. “Emergence of a novel human coronavirus threatening human health” Nature Medicine, March 2020 [Nature]
Vastav autor: Malik Peiris
Kuupäev: 12. mai, 2020
Vastus: “Sellel pildil on nakatunud rakust väljuv viirus. See pole puhastatud viirus.”

Uuring 2: Myung-Guk Han et al. “Identification of Coronavirus Isolated from a Patient in Korea with COVID-19”, Osong Public Health and Research Perspectives, February 2020 [PubMed]
Vastav autor: Myung-Guk Han
Kuupäev: 6. mai, 2020
Vastus: “Me ei osanud puhastusastet hinnata, kuna me ei puhasta ega kontsentreeri rakkudes kasvatatud viirust.”

Uuring 3: Wan Beom Park et al. “Virus Isolation from the First Patient with SARS-CoV-2 in Korea”, Journal of Korean Medical Science, February 24, 2020 [PubMed]
Vastav autor: Wan Beom Park
Kuupäev: 19. märts, 2020
Vastus: “Me ei hankinud puhastusastet näitavat elektronmikrograafi.”

Uuring 4: Na Zhu et al., “A Novel Coronavirus from Patients with Pneumonia in China”, 2019, New England Journal of Medicine, February 20, 2020 [NEJM]
Vastav autor: Wenjie Tan
Kuupäev: 18. märts, 2020
Vastus: “Me [kuvame] settinud viiruseosakeste, mitte puhastatud osakeste pilti.”


Prof Streeck ei suutnud samuti oma Heinsbergi uuringu käigus esitada teaduslikke tõendeid vastavalt 1998. aasta DFG juhistele. Ta avastas, et kõik koeproovid

Palun oota...

Tegemist on tasulise artikliga, edasi lugemiseks palun logi sisse või hakka liikmeks.

    Telegram.ee tavaliige Telegram.ee kuldliige
Ava galerii

10.88€
1 kuu

(130.56€ 1 aasta)

50€
6 kuud

(8.33€ 1 kuu)

188€
1 aasta

(68€ aasta / 5.66€ kuu +*) Võimalik tasuda kolmes osas
Telegrami 1g kuldplaat
* väärtus 120€, limiteeritud kogus!
Kõik artiklid
Kõikide artiklite kuulamisvõimalus
Kõik videod
Kõik koolitused
Kõik podcastid
Telegram Mastermindid veebis
Kohtumised Telegram.ee toimetusega näost näkku
-10% allahindlus Telegram.ee veebipoes (ka kuldplaadilt)
 TelliTelliTelli


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt