Dr Stefan Lanka avalik pöördumine: koroonakriisi lõpetamiseks on vaja teha kontrollkatseid!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

8. oktoober 2020 kell 11:09Järgnev on 14. juunil ilmunud avalik kiri dr Stefan Lanka ja tema meeskonna poolt, milles rõhutatakse koroonaviiruse kontrollkatsete tähtsust. Nimelt on dr Lanka esitanud prof Christian Drostenile (kes töötas aasta algul välja ülemaailmselt kasutatava koroonatesti) kriminaalsüüdistuse, sest tema silmis on PCR-testid (täpsemalt selle otsitavad geenijärjestused, mida tõlgendatakse viiruse komponentidena) teaduslikult tõestamata. Põhjalikuma selgituse saamiseks soovitame lugeda Telegramis ilmunud artiklit “Dr Stefan Lanka (I osa): Kuidas sai alguse ja kuidas saab lõppeda koroonakriis?”.

 

Koroonakriisi kiireks lõpetamiseks esitasin prof Christian Drostenile süüdistuse tema kavandatud ja läbiviidud tegevuse tõttu, mis viis otseselt Saksamaa kriminaalkoodeksi (VStGB) §7 lg 1 “inimsusevastaste kuritegudeni” ja muude õigusrikkumisteni. Ta on toime pannud tööpettuse, teeseldes avalikult teadlasena töötamist, kuid rikkudes mõtteseadusi, viroloogia loogikat ja selgeid teadustöö reegleid, et saada kasu valefaktide levitamisest. 

Ta ei aktsepteerinud minu ettepanekut teha koos minuga teaduslikke kontrollkatseid, kuigi see aitaks tal ennast päästa. 

Ettenähtud kontrollkatseid ei ole siiani tehtud ega avaldatud. Nende katsetega tuleb tõestada, kas lühikesed geenijärjestused, millest on (teoreetiliselt ja arvutiprogrammide abil) kokku pandud väidetava viiruse genoom, pärinevad viirusest või on need ainevahetuse tüüpilised komponendid.

Inimeste keha ja hinge ning majanduse edasise kahjustamise vältimiseks palun teil kontrollida lingitud teksti “Viiruse väärtõlgendamine, II osa: koroonakriisi algus ja lõpp (eesti keeles on esimene osa loetav siit – toim.) ja seda levitada, kui olete argumentatsioonist aru saanud. Sel juhul palun saatke tekst vastutavatele isikutele kodu- ja välismaal, et informatsioon jõuaks saadikute kaudu valitsusteni. 

Juhul, kui saate konstruktiivseid vastuseid, palun andke mulle sellest teada.

Dr Stefan Lanka

 

Kusjuures ei ole dr Lanka esimene, kes on prof Christian Drostenit pettuses süüdistanud. Massiivse kohtuasja on käivitanud ka litsentseeritud advokaat nimega Reiner Fuellmich. Eksklusiivne saksakeelne intervjuu on kuulatav siin ja ingliskeelne ümberkirjutis on loetav siin. Loe ka: Saksamaa tippadvokaat dr Reiner Fuellmich: See võib olla ajaloo suurim inimkonnavastane kuritegu.

 

Allikas: PolitikStube

Foto: ekraanikuva

 

Toimetas Madis Mark

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt