Video: Dr Stefan Lanka eksperiment lükkab ümber viroloogia põhiväite: rakud ei sure viiruse tõttu!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

3. juuni 2021 kell 14:53Foto: Karl-Josef Hildenbrand/dpa/Corbis

Kes on varasemaid dr Lanka artikleid lugenud või tunneb rohkem viroloogia tausta, on teadlik sellisest nähtusest nagu tsütopaatiline efekt (CPE). Teoorias tekib see vaid juhul, kui rakukultuuri (SARS-CoV-2 puhul vero-rakkudesse) lisatakse nakatunud ehk viirust sisaldav materjal (näiteks koeproov positiivse testi saanud inimeselt), mis hakkab seejärel rakus kahjustusi tekitama. Viroloogias käsitletakse seda kui viiruse olemasolu tõestust ning lõpptulemust ehk kahjustunud rakkude kompotti nimetatakse viiruse isolaadiks, kuigi geneetilise materjali mitmekesisuse tõttu ei saa seda kindlasti isolaadiks pidada (vt dr Samantha Bailey avab tõde koroonaviiruse isoleerimisest).

Kontrolltestid, mille dr Stefan Lanka tellis laboris, kinnitavad, et väidetav tsütopaatiline toime, mida kõik viroloogid peavad tõendiks SARS-CoV-2 kohta, lükatakse ümber!

Viroloog Stefan Lanka on koroonakriisi algusest peale väitnud, et tsütopaatiline efekt ei ole tõend viiruse isoleerimisest, sest nimetatud kahjustused tekivad isegi nakatunud materjali puudumisel, tegu on osaliselt rakkude loomuliku lagunemisprotsessiga, kuid ka antibiootikumide ja väheste toitainete tagajärg. Ta on väitnud ka seda, et tänaseni puuduvad dokumenteeritud tõendid, et viroloogid oleksid kunagi teinud kontrolleksperimente, mis seda ümber

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt