Endine Pfizeri juhtivteadur: vaktsineerides muutub keha vere hüübimist põhjustava ogavalgu tehaseks

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

14. august 2021 kell 9:25Endine ravimifirma Pfizer allergiateaduste ja hingamisteede uurimise osakonna juhtivteadur ja asepresident Mike Yeadon on algusest peale koroonadoktriini vastu olnud. Tegemist ei ole vandenõuteooriaga! Ta sai kiiresti aru, mis koroonakriisi taga seisab ja sõnab: “See on rahvusvaheline plaan. Teooriaga pole sellel mingit pistmist.” Ta ütleb otse: “Selliste ainete kasutamine on mõrv.” Oluline on teada, et Covid pole kaugeltki nii surmav, kui meile väidetakse, vaktsiinid seevastu on aga mürgised. Kasu, mis selliste ainete kasutamine kaasa toob, ei kaalu üles nendest tulenevaid riske.

 

Yeadon tunneb muret oma laste ja lastelaste pärast. Tavaliselt kasutatakse haiguste vastu inaktiveeritud vaktsiine. Eksperimentaalsed mRNA geenisüstid ei ole aga selliste vaktsiinidega võrreldavad.

 

Yeadon toob välja mRNA nn vaktsiini kaks põhiprobleemi:

 1. Ogavalgud: keha muutub nende valkude tehaseks. On esmakordne, et selline protsess inimestel kunstlikult käima lükatakse. Ogavalk põhjustab vere hüübimist. Tegemist pole erandiga, vaid see on ogavalgu funktsioon.

2. Võtab aastaid, et läbi viia nõuetekohane vaktsiini uuring. Me teame liiga vähe mRNA vaktsiini kõrvalmõjudest. Ei ole teada, millised kõrvaltoimed võivad avalduda aastate pärast.


Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt