Pfizeri endine asepresident Mike Yeadon: “Kõik, mida valitsus viirusest räägib, on puhas vale!”

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. juuli 2021 kell 11:47Avaldame järjekordse video peatselt valmiva dokfilmi “Planet Lockdown” arhiivist – teatavasti on film saanud keelu suurematelt platvormidelt nagu Youtube ja Facebook. Dr Mike Yeadon on Pfizeri endine asepresident ning biokeemia ja toksikoloogia valdkonna teadlane, hingamisteede farmakoloogia meditsiinidoktor. Yeadon on töötanud 32 aastat erinevates suurtes ravimifirmades ja 10 aastat biotehnoloogia sektoris, viimati Big Pharmas allergia ja hingamisteede uuringute alal ja asepresidendina. “Põhimõtteliselt, kõik, mida valitsus viirusest rääkis selle kohta, mida peab turvalisuse tagamiseks tegema, on vale. Iga sõna. Ma vaidlustan selle sõna otseses mõttes, alates asümptomaatilisest nakkusest kuni vaktsiinideni. Teaduslik vaade ei toeta ühtki neist,” selgitab endine Pfizeri tipptöötaja dr Mike Yeadon selles pomm-intervjuus.

 

“Lahkusin Pfizerist 2011, asutasin ja müüsin 2017. aastal Novartisele biotehnoloogiafirma Zarco. Enne ja pärast seda olin üle 30 alustava biotehnoloogiaettevõtte sõltumatu nõustaja. Võiks järeldada, et olen uute ravimite poolt. Meie eesmärk oli lahendada rahuldamata meditsiinilised vajadused ja teha seda ohutult. Olen uute ravimite poolt, olenemata sellest, kas see on bioloogiline või vaktsiin, kreem, salv vms. Aga olen kategooriliselt ebat

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt