Endiselt tuleb teateid noorte surmadest pärast COVID-vaktsineerimist

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

29. mai 2022 kell 8:56Foto: Pexels / Karolina Grabowska

Varem terve 36-aastane kahe lapse ema suri 11 päeva pärast Pfizeri COVID-19 süsti saamist. Algselt peeti tema surma põhjust ebaselgeks, kuid uurimise käigus selgitas patoloog dr Sukhvinder Ghataura, et tema arvates oli COVID-19 vaktsiin surma põhjustajaks.

 

Ghataura ütles koronerile: “Tõenäoline on, et tema organismil oli vaktsiiniga seotud probleeme. On enam kui tõenäoline, et Dawn suri Covidi vaktsiini tõttu.”

Valitsusametnikud eitavad endiselt surmajuhtumeid, mis on seotud Pfizeri mRNA COVID-19 vaktsiinidega. USA-s on nad 10. mai 2022 seisuga tunnistanud vaid üheksat surmajuhtumit, mis on põhjuslikult seotud Johnsoni ja Johnsoni COVID-19 süstiga. Kuid see juhtum, mis leidis aset Ühendkuningriigis, toob esile Covid-süstist põhjustatud müokardiidi võimalikud ohud.

Ghataura sõnul oli naisel mitmeid müokardiidi ehk südamelihase põletiku tunnuseid, sealhulgas südamepõletik, vedelik kopsudes ja väike tromb kopsudes.

Ta oli teatanud ka menstruaaltsükli häiretest, lõualuu- ja kätevaludest. Kui pereliige küsis, kas ta usub, et naine oleks veel elus, kui ta poleks süsti saanud, vastas Ghataura: “See on keeruline küsimus, kuid ma vastaksin jah.”

COVID-19 süstid suurendavad noorte südameataki riski 25%

Naise surma puudutava juurdluse lõppedes märkis assistant-koroner Alison McCormick: “Ma teen narratiivse järelduse, et tema surma põhjustas äge müokardiit, mis on tingitud hiljutisest immuniseerimisest Covid-19 vastu.” Müokardi

Palun oota...

Tegemist on tasulise artikliga, edasi lugemiseks palun logi sisse või vali maksemeetod

    Telegram.ee tavaliige Telegram.ee kuldliige
Ava galerii

10.88€
1 kuu

(130.56€ 1 aasta)

50€
6 kuud

(8.33€ 1 kuu)

188€
1 aasta

(68€ aasta / 5.66€ kuu +*)
Telegrami 1g kuldplaat
* väärtus 120€, limiteeritud kogus!
Kõik artiklid
Kõikide artiklite kuulamisvõimalus
Kõik videod
Kõik koolitused
Kõik podcastid
Telegram Mastermindid veebis
Kohtumised Telegram.ee toimetusega näost näkku
-10% allahindlus Telegram.ee veebipoes (ka kuldplaadilt)
 TelliTelliTelli


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt