Endiselt tuleb teateid noorte surmadest pärast COVID-vaktsineerimist

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

29. mai 2022 kell 8:56Foto: Pexels / Karolina Grabowska

Varem terve 36-aastane kahe lapse ema suri 11 päeva pärast Pfizeri COVID-19 süsti saamist. Algselt peeti tema surma põhjust ebaselgeks, kuid uurimise käigus selgitas patoloog dr Sukhvinder Ghataura, et tema arvates oli COVID-19 vaktsiin surma põhjustajaks.

 

Ghataura ütles koronerile: “Tõenäoline on, et tema organismil oli vaktsiiniga seotud probleeme. On enam kui tõenäoline, et Dawn suri Covidi vaktsiini tõttu.”

Valitsusametnikud eitavad endiselt surmajuhtumeid, mis on seotud Pfizeri mRNA COVID-19 vaktsiinidega. USA-s on nad 10. mai 2022 seisuga tunnistanud vaid üheksat surmajuhtumit, mis on põhjuslikult seotud Johnsoni ja Johnsoni COVID-19 süstiga. Kuid see juhtum, mis leidis aset Ühendkuningriigis, toob esile Covid-süstist põhjustatud müokardiidi võimalikud ohud.

Ghataura sõnul oli naisel mitmeid müokardiidi ehk südamelihase põletiku tunnuseid, sealhulgas südamepõletik, vedelik kopsudes ja väike tromb kopsudes.

Ta oli teatanud ka menstruaaltsükli häiretest, lõualuu- ja kätevaludest. Kui pereliige küsis, kas ta usub, et naine oleks veel elus, kui ta poleks süsti saanud, vastas Ghataura: “See on keeruline küsimus, kuid ma vastaksin jah.”

COVID-19 süstid suurendavad noorte südameataki riski 25%

Naise surma puudutava juurdluse lõppedes märkis assistant-koroner Alison McCormick: “Ma teen narratiivse järelduse, et tema surma põhjustas äge müokardiit, mis on tingitud hiljutisest immuniseerimisest Covid-19 vastu.” Müokardi

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt