Graafikud: UK-s on 30,5 miljonit Covid-19 vaktsiinist keeldujat, mitte 5 miljonit, nagu detsembris väideti

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. juuni 2022 kell 16:49Fotol on UK peaminister Boris Johnson 19. märtsil 2021 näidisvaktsineerimist tegemas. Tänaseks on Johnson sattunud skandaali “pidu katku ajal” ja ootab parlamendile valetamise tõttu umbusaldushääletust. Foto: Wikimedia Commons / UKinUSA, CC BY-SA 2.0

Ajakirjanik ja saatejuht Andrew Neil ütles 2021. aasta detsembris, et on aeg karistada Suurbritannia viit miljonit vaktsiinist keeldujat, väites Daily Mailis enesekindlalt, et vaktsineerimata inimesed ohustavad ülejäänuid ning nende vabadusi peabki seetõttu karmilt piirama. Nüüd selgub, et see ei olnud mitte ainult vaktsineerimata rahva sihipärane diskrimineerimine, vaid ka otsene vale. Nimelt, Ühendkuningriigi terviseohutusameti avaldatud ametlikud andmed näitavad, et ainuüksi Inglismaal on 18,9 miljonit inimest, kes on keeldunud esimesest Covid-19 vaktsiiniannusest ja see arv suureneb 30,5 miljonini, kui võtta arvesse ka neid, kes on keeldunud teisest või kolmandast annusest.

 

Ühendkuningriigi terviseohutuse ameti avaldatud täiendavad andmed tõestavad ka seda, et piirama oleks pidanud hoopis Covid-19 ravimikatsetes osalenute vabadust, sest just nemad on tõenäolisemalt nakatunud Covid-19-ga, tekitades lisakoormuse haiglaravile.

Allikas (ekraanikuva): Daily Mail

 

Andrew Neil ei ole ainus, kes on seda otsest valet levitanud, esmakordselt tegi sellise avalduse 2021. aasta septembris UK valitsuse teadusnõunik Sir Patrick Vallance televisioonis Covid-19 pressikonverentsil.

“Praegu on umbes viis miljonit inimest, kes on vaktsineerimiskõlblikud, aga keda ei ole vaktsineeritud,” väitis Vallance.

Selgub, et “umbes” tähendab ligi 14 miljonit inimest rohkem, sest 22. mai 2022. aasta seisuga on Ühendkuningriigi terviseohutuse ameti kinnitusel vähemalt 18 901 016 inimest, kellele ei ole tehtud ühtegi Covid-19 süsti.

Ühendkuningriigi terviseohutuse amet (UKHSA) asendas Inglismaa rahvatervise ameti 2021. aasta teisel poolel ning seda toetab tervishoiu ja sotsiaalhoolekande ministerium, mida juhib Jenny Harries.

Amet on juba kuid tasapisi avaldanud terve hulga Covid-19 ja Covid-19 vaktsiinidega seotud statistikat, mis ausalt tõestab, et katseravimitega tehtavates inimkatsetes osalenute jaoks on olukord kohutav.

Mida sisaldavad igapäevased raportid?

Mis siis on peidetud nende monotoonsesse “Iganädalasse riiklikku gripi ja COVID-19 jälgimisraportisse”?

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt