Telegrami uudised (26/22): antidepressandid, vaktsineerimise mõju viljakusele ja Europoli võim

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

5. juuli 2022 kell 17:14Teie ees on suvine kokkuvõte Telegrami uudistest ajavahemikus 27. juuni kuni 3. juuli ehk 2022. aasta 26. nädalast.

 

Uudiste suurimat vastukaja sai möödunud nädalast ilmselt Europoli nn kontrollühiskonna-uudis, mille kohta Jaak Madison oma Facebookis väidab, et Telegram levitab 99,9% jama, ent meie artiklid on ALATI viidetega varustatud, nii ka see. Sest fakt on, et Europol sai loa kõiki inimesi (veebis) jälgida, et Jaak Madison hääletas europarlamendis selle poolt (nagu ka teiste erakondade esindajad) ning kuigi seda regulatsiooni saab ära kasutada inimeste hüvanguks, saab seda sama edukalt ära kasutada ka kurjasti.

 

1

https://www.telegram.ee/eesti/alates-2020-aastast-on-eestis-antidepressantide-tarbimine-kahekordistunud

Koroonakriisi algusest on Eestis antidepressantide tarbimine kahekordistunud

Kuna nii Eestist kui ka mujalt maailmast on tulnud teateid, et koroonaaeg on suurendanud vaimse tervise probleeme, otsustasime uurida haigekassalt, kas seoses sellega on Eestis suurenenud ka antidepressantide tarbimine. Saadud vastusest selgub, et depressiooni raviks väljastatud 100% soodustusega retseptide arv on koroonaeelse ajaga kahekordistunud, ent haigekassa pressiesindaja Sander Rajamäe sõnul ei ole siinkohal ainsateks teguriteks koroonakriisist tulenevad stressorid, kuigi need mängisid väga olulist rolli.

Seega ei olnud koroonakriis kasulik ainult vaktsiinide vaid ka antidepressantide müüjatele.

 

2

https://www.telegram.ee/maailm/paljastus-saksamaal-on-25-miljonit-vaktsineerimise-korvalmojudega-patsienti

Paljastus: Saksamaal on 2,5 miljonit vaktsineerimise kõrvalmõjudega patsienti

Saksamaa riikliku kohustusliku ravikindlustuse arstide ühenduse (KVB) värskest dokumendist selgub, et peaaegu 2,5 miljonit inimest (täpsemalt 2 487 526) on pärast COVID-i vaktsineerimist kõrvalmõjude tõttu arsti poole pöördunud. See arv on üsna erinev massvaktsineerimist pooldava Paul Ehrlichi Instituudi ohutusaruandest, milles 31. detsembri seisuga registreeriti COVID-i vaktsineerimise järgseid “kõrvaltoimete kahtlusi” täpselt kümme korda vähem.

 

3

https://www.telegram.ee/toit-ja-tervis/uuring-toestab-pfizeri-susti-negatiivset-moju-meeste-viljakusele

Uuring tõestab Pfizeri süsti negatiivset mõju meeste viljakusele

Iisraeli praegu veel eelretsenseerimata uuring kinnitab veel üht “vandenõuteooriat”: vaktsineerimiseelsetest ja -järgsetest spermaproovidest kogutud andmed näitavad, et sperma kontsentratsioon väheneb pärast Pfizeri süstimist oluliselt.

https://www.telegram.ee/toit-ja-tervis/sundimus-on-alates-massvaktsineerimise-algusest-sugavas-langustrendis

Kui nüüd siia kõrvale panna uudis, et sündimus näib olevat alates massvaktsineerimise algusest sügavas langustrendis, siis on näha et süstimine mõjutas ka naiste viljakust.

Nimelt nähtub Saksamaa ametlikest andmetest, et mida rohkem fertiilses eas naisi vaktsineeriti, seda vähem jäi naisi rasedaks või õnnestus last sünnini hoida.

Tuletame meelde, et ka Eestis on sündivusega seoses just pärast massvaktsineerimise-kampaaniat toimunud üks kurb anomaalia: pikka aega langustrendis olnud imikusurmade arvu kasvas 2021. aastal endiselt 19-lt 29-le.

https://www.err.ee/1608623341/koroona-alkoholi-ja-kuumalaine-tottu-kasvas-surmade-arv-2021-aastal-oluliselt

 

4

https://www.telegram.ee/arvamus/kas-covidi-vaktsiinisustid-paastsid-kumneid-miljoneid-elusid

Kas Covidi vaktsiinisüstid päästsid kümneid miljoneid elusid?

California ülikooli keemiadoktor Roger Koops, kes on töötanud farmaatsia- ja biotehnoloogiatööstuses üle 25 aasta, leiab, et ei päästnud.

Nimelt võttis Koops ette hiljuti The Lancetis ilmunud koroonavaktsineerimist ülistanud teadustöö ja tegi selle pihuks-põrmuks.

Koops kirjutab: „Andmevood on olnud nii sogased ja poliitiliselt manipuleeritud. Sellest on kahju, sest see tähendab, et tõenäoliselt jätkame ebausaldusväärsete numbrite kuritarvitamist, et püüda esitada väiteid viimase kahe ja poole aasta kohta.

Ma arvan, et keegi ei pea erialateadlane, et selgelt näha ülaltoodud raporti eksitusi. Kui ma oleksin selle teadusartikli arvustaja, saadaksin selle tagasi koos kommentaariga: viska see prügikasti.“

Kas selle info valguses tuleks analüüsida ka Krista Fischeri COVID-19 matemaatiliste mudelite andmeid?

 

5

https://www.telegram.ee/maailm/1984-europol-sai-loa-koikide-inimeste-tegemisi-piiramatult-jalgida

Europol sai loa kõikide inimeste tegemisi piiramatult jälgida

Kui varasemalt võis Euroopa õiguskaitseasutus Europol hoida pilku peal vaid nende inimeste tegevusel, keda milleski halvas kahtlustati, siis nüüd sai Europol õiguse kõiki eurooplasi nii-öelda igaks juhuks jälitada.

N-ö igaks juhuks jälitustegevust põhjendavad euroametnikud võitlusega terrorismi ja raske kuritegevuse vastu. Samm on pälvinud teravat kriitikat andmekaitseaktivistidelt, sest uue seadusega legaliseeritakse selline käitumine ka tagantjärele.

Uuele regulatsioonile aitasid europarlamendis oma JAH-häälega kaasa ka Eesti saadikud Andrus Ansip, Jaak Madison, Riho Terras, Yana Toom ja Sven Mikser.

Seega nii Reformierakond, EKRE, Isamaa, Keskerakond kui ka Sotsid aitavad jälgimisühiskonna koju kätte tuua.

 

Need olid Telegrami uudised möödunud nädalast.

Tule kapist välja ka sina, me kõik teame, et see on hoax!

 

Toimetasid Mariann Joonas ja Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt