Kas leetriviiruse olemasolu on tõestatud? Dr Stefan Lanka võitis kohtuprotsessi

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. juuni 2020 kell 15:09Foto: Karl-Josef Hildenbrand /dpa – Bildfunk

Alates 1990. aastate algusest on saksa bioloog dr Stefan Lanka vaidlustanud meditsiiniteooriat, mis väidab, et viirused põhjustavad nakkushaigusi nagu hepatiit, AIDS, gripp, lastehalvatus, herpes või leetrid.

 

Tuginedes oma uuringutele viroloogias, avastas dr Lanka, et viirused on lihtsate eluvormide olulised komponendid, mida ei eksisteeri keerukates organismides nagu inimesed, loomad või taimed. Tema uurimistöö näitab, et viirused, mis arvatakse põhjustavat „viirusnakkusi“, on tegelikult tavalised rakuosakesed, mida on valesti tõlgendatud kui kõnealuste viiruste koostisosi. Lanka leidis, et viirustel ei ole peremeest hävitavat mõju nagu enamasti usutakse. Need leiud vastavad täielikult dr Ryke Geerd Hameri avastustele, mis näitasid juba 1980. aastatel, et vastupidiselt tavapärasele teooriale, ei kahjusta mikroobid organismi, vaid mängivad selle asemel paranemisprotsessis toetavat rolli.

Stefan Lanka ja saksa arsti David Bardensi vaheline “leetriviiruse kohtuprotsess” on tänaseks pälvinud rahvusvahelise tähelepanu (vt 2015. aasta aruandeid: CTV News Canada ja BBC News). Kohtuasi pole hoogu andnud ainult käimasolevale “viiruse teemalisele debatile”. See õhutas ka arutelu, kas laste vaktsineerimine on õigustatud.

https://www.youtube.com/watch?v=MPq6OE4Pm7Q

 

Siin on lühike ülevaade kohtumenetlusest:

24. novembril 2011 teatas dr Lanka oma veebisaidil, et pakub 100 000 euro suuruse auhinna inimesele, kes suudab tõestada leetriviiruse olemasolu. Kuulutus oli järgmine: “Preemia makstakse teadusliku uuringu esitamise korral, milles leetriviiruse olemasolu ei ole üksnes kinnitatud, vaid ka tõestatud, ning muu hulgas on kindlaks tehtud leetriviiruse läbimõõt.”

2012. aasta jaanuaris võttis dr David Bardens väljakutse vastu. Ta pakkus välja kuus selleteemalist uuringut ning palus dr Lankal kanda 100 000 eurot oma pangakontole.

Need kuus teaduslikku tööd olid:

  1. Enders JF, Peebles TC. Propagation in tissue cultures of cytopathogenic agents from patients with measles. Proc Soc Exp Biol Med. 1954 Jun;86(2):277–286.
  2. Bech V, Magnus Pv. Studies on measles virus in monkey kidney tissue cultures. Acta Pathol Microbiol S
Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt