Kuidas toetada keha loomulikku taastumisvõimet sobiva toitumisega

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. aprill 2024 kell 8:01Inimese keha loomulik seisund on katkematu taastumine. Inimene ei saaks kehalisel kujul eksisteerida ilma pideva elu-surma tsüklita, mis toimub rakutasandil katkematult. Haiguse korral aga  ületavad degeneratiivsed protsessid taastootvaid protsesse. Sel puhul tuleks aidata kehal taastada tasakaal toetava toidu, ravimtaimede, energeetiliste ravimeetodite ja muude selliste meetodite abil. 

Artikkel ilmus Telegramis esmalt jaanuaris 2014.

 

Tänapäevane ravimitel põhinev meditsiin ei kasuta keha taastavat potentsiaali, hoopis vastupidi – sageli sekkub see keha isetaastumise protsessidesse, kuna surub alla mitmeid loomulikke haigussümptomeid. Pühendades piisavalt aega puhkusele, tervislikele liikumisharjumustele ja tervist toetavale toitumisele, on võimalik kiirendada keha iseparanemise võimet. Keha erinevate organite ja kudede taastumist saab toetada ka paljude kergesti kättesaadavate toiduainete abil.

Närvirakud

Närvikoe taastumist toetavad väga paljud looduslikud vahendid. 2010. aastal teadusajakirjas Rejuvenation Research avaldatud uuringu põhjal on mustikate, rohelise tee ja toidulisandina kasutatava valgu karnosiini kombinatsioonil neurogeneratiivsete haiguste puhul närvirakkude taastootmist toetav toime.

Teised ained, millel on leitud närvikoe taas

Palun oota...

Tegemist on tasulise artikliga, edasi lugemiseks palun logi sisse või hakka liikmeks.

    Telegram.ee tavaliige Telegram.ee kuldliige
Ava galerii

10.88€
1 kuu

(130.56€ 1 aasta)

50€
6 kuud

(8.33€ 1 kuu)

188€
1 aasta

(68€ aasta / 5.66€ kuu +*) Võimalik tasuda kolmes osas
Telegrami 1g kuldplaat
* väärtus 120€, limiteeritud kogus!
Kõik artiklid
Kõikide artiklite kuulamisvõimalus
Kõik videod
Kõik koolitused
Kõik podcastid
Telegram Mastermindid veebis
Kohtumised Telegram.ee toimetusega näost näkku
-10% allahindlus Telegram.ee veebipoes (ka kuldplaadilt)
 TelliTelliTelli


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt