Kas DMT võib ühendada inimmõistust paralleeluniversumiga?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. detsember 2023 kell 9:40Teadlased arutlevad selle üle, kas DMT abil on inimesele avanenud värav paralleeluniversumitesse. Eelnevalt on teoreetikud pidanud suhtlust paralleelmaailmadega ebatõenäoliseks, selleks vajalike eritingimuste tõttu. Nüüd, kus DMT on osutumas puuduvaks lüliks, on koitmas uued avastused.

 

Oma raamatus “Vaimu molekul – DMT” (DMT: The Spirit Molecule) väidab meditsiiniprofessor Rick Strassman, et DMT, mis on üks võimsamaid hallutsinogeenseid ained, võimaldab kindlat ja püsivat ligipääsu eksistentsi teistele tasanditele. Ta väidab, et DMT võib olla väravaks paralleeluniversumitesse. Need universumid on alati olemas ja väljastavad pidevalt infot, kuid me ei suuda neid aduda, sest me pole selliselt seadistatud. Meie “programm” hoiab meie teadvuse fikseerituna “normaalsuseks” peetaval kanalil, väidab Strassman.  Meil pole ka aistimisvahendeid, mis võimaldaks lülituda sellise info kanalile. Strassman aga usub, et DMT abil saame häälestuda teistele eksistentsi dimensioonidele, mis on igal ajahetkel olemas.

 

Mis on DMT?

DMT ehk dimetüültrüptamiin on trüptamiini perekonda kuuluv orgaaniline aine, mida leidub paljudes taimedes ja mida toodab väikeses koguses pidevalt ka inimese keha. Spetsiaalselt valmistatuna ja manustatuna on sellel ainel väga tugev psühhedeelne toime. Enamasti tarvitatakse seda Lõuna-Ameeria põliselanike traditsioonist pärineva Ayahuasca taimetee rituaalina, mida võetakse ette spirituaalsetel eesmärkidel.

DMT on uks paralleelmaailmadesse?

Teoreetilised füüsikud eeldavad, et paralleeluniversumite olemasolu põhineb interferentsi fenomenil, kirjutab Strassman.  Seda fenomeni ilmestavaks näiteks on see, mis juhtub kitsast auku kartongpapis läbistava valguskiirega. Pinnale, millele auku läbiv valgus langeb, tekivad erinevad ringid ja värvilised servad, kuid need ei ole ainult kartongis oleva auguservad.  Oluliselt keerukamate katsete tulemusena on te

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt