Podcast “Imede hommik Telegramiga” #63: Tagasi armastuse juurde (24. osa, “Taevariik”)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

24. veebruar 2024 kell 7:48Fotokollaaž: Triin Pärn + lllvllagic / Getty Images + pilgrim.ee + Canva.com

Teie ees on kuuekümne kolmas Telegram.ee hommikusaade “Imede hommik Telegramiga”, mida juhib Anneli Roots. Käesoleva “armastusekuu” raames loeb Anneli igapäevaselt ette peatükke raamatust “Tagasi armastuse juurde”, mille autoriks on Marianne Williamson, sest millest muust armastuse kuul sügavamalt mõtiskleda kui mitte armastusest?

 

Kui teame, et armastus on piiramatu ressurss, et kõikvõimalikku küllust jätkub igaühele ja et saame endale hoida üksnes seda, mida anname teistele, siis lõpetame teiste maha tegemise ja hakkame neid hoopis õnnistama.

 

Jätkame 9. peatükiga “Taevariik”:

Kuulata saad ka järgnevatelt platvormidelt:

Podcast,

Podbean,

Spotify,

iTunes

 

NB! Sooduskupongiga “Imede Hommik Telegram” saad “Imede hommiku” raamatu Million Mindsets (www.million.ee) -15% soodsamalt! Teisi raamatuid saad soetada sooduskoodiga “Telegram” 10% soodsamalt.

PS! Liitu samanimelise (IMEDE HOMMIK Telegramiga) Facebooki grupiga, kus lisaks podcastidele jagame hommikurutiine, ideid ja mõtteid, mis viivad igaüht aina paremasse kohta iseendaga!

 

Toimetas Anneli RootsKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt