Toeta Telegrami!

Telegram hindab üle kõige inimese vabadust ise valida, millist informatsiooni ta lugeda tahab ja meil on väga hea meel, et oleme saanud seda vabadust juba üle kolme aasta pakkuda.

Vajame lugejate toetust, et ka käesoleval aastal tegusalt edasi toimetada. Sinu ühekordne panus - 10 eurot - on ettemaks terve aastatäie sõltumatu, põneva ja kasuliku info eest. Telegrami lugeja vabatahtliku aastamaksu tegemiseks vajaliku info leiad siit.

Igale toetajale kingitus!

NB! Armas püsitoetaja, kuna tegutseme nüüd MTÜ-na, on toetuse konto number muutunud!

Ühendriikide asepresident: Vajame Uut Maailmakorda

8. aprill 2013 kell 19:56VP Biden: Portrait shoot by Andrew "Andy" Cutraro. 459 EEOB Studio

USA asepresident Joe Biden andis 5. aprillil Washingtonis toimunud panganduskonverentsil mõista, et maailmale ei teeks paha ühtne globaalne juhtimine. “Järgmiseks ülesandeks oleks Uue Maailmakorra (New World Order – toim.) loomine, sest globaalne kord on jälle muutumas. Need institutsioonid, mis töötasid väga hästi II maailmasõja järgsel ajal, vajavad tugevdamist ning mõned neist ka muutmist,” sõnas mees.

 

“Niisiis peame meie tegema seda, mida oskame kõige paremini – juhtima,” jätkas Biden ja lisas, et oleks vaja värskendada globaalseid reegleid nii, et kõik sellest kasu lõikaksid. Uut Maailmakorda on juba aastakümneid oma kõnedesse põiminud näiteks George Bush, Henry Kissinger ja Gordon Brown.

 

 

 

Sellest, et kogu võim võib koonduda maailmapankurite kätte, on rääkinud ka peavoolumeedia. Eelmisel suvel arutleti sel teemal telekanali CNBC uudistesaates:

 

 

 

 

Allikad: Infowars, WND, Examiner

Foto: Wikimedia

 

Toimetas Mariann Joonas