12-aastane kanadalanna: kuidas maailmapankurid inimesi petavad

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

25. veebruar 2013 kell 15:10 

12-aastane Kanada tüdruk Victoria Grant esines 27.28. aprillil 2012. aastal Philadelphias toimunud avalik-õigusliku panganduse instituudi (Public Banking Institute – PBI) konverentsil, kus ta pidas 5-minutilise kõne sellest, mis on maailma majanduskriisi põhjuseks ja kuidas tekkinud olukorrast välja tulla.

 

Victoria rääkis, kuidas riikide valitsused ja pangad teevad koostööd inimkonna orjastamiseks võlgade abil. Video Victoria kõnest on saanud internetis suureks hitiks.

Oma kõnes ütleb Victoria: “Olen teada saanud, et pangad ja Kanada valitsus teevad koostööd, et kanadalasi finantsiliselt orjastada. Kui pank annab sulle laenu kinnisvara vastu, kirjutad alla surmaotsusele ehk laenulepingule. Sest tegelikult pank ei anna sulle raha – pank ainult trükib need numbrid arvutisse ja genereerib võltsraha tühjast õhust. See on niivõrd läbinähtav – isegi minusugune 12-aastane kanadalane saab aru, et pangad ja valitsus petavad ja röövivad meid. Mida teha, et selline kuritegu lõpetataks?”

 

 

 

Victoria ja tema ema Marcia Grant andsid intervjuu ka Russia Today uudistesaatele.

 

Ütle meile lühidalt, mis sind häirib Kanada pangandussüsteemis?

Mind häirib see, et meie valitsus laenab raha erapankadelt ja nad määrivad meile kaela võlad ega võta mitte midagi ette sellise olukorra lõpetamiseks. Nad vaatavad pealt, kuidas erapangad nõuavad meilt sisse intresse.

 

Kas sul on ideid kogu maailma majandusprobleemide lahendamiseks?

Mina arvan, et lahendus on, et me lõpetame rahalaenamise erapankadest ja laename raha Kanada pangalt väikese või olematu intressiga.

 

Sa oled ainult 12-aastane, miks sa arvad, et sina tead, kuidas lahendada finantskriis, aga maailma juhid ei tea?

Ma olen teinud palju uurimistööd, vaadanud dokumentaalfilme ja lugenud raamatuid ning seda kõike uurides ei ole sugugi raske aru saada, mis värk on. Maailma juhid ilmselt teavad, mis toimub, aga nad ei võta midagi ette.

 

Miks nad (maailma juhid) sinu arvates nii teevad?

Ma arvan, et nad teevad seda sellepärast, et nad lõikavad meie pealt kasu.

 

Victoria ema Marcia, kuidas te suhtute sellesse, et teie tütrest on saanud internetisensatsioon ja ta annab intervjuu ülemaailmsele uudistekanalile RT?

See on väga põnev, me ei osanud arvatagi, et asi nii kaugele jõuab. On huvitav vaadata, kuidas inimesed on hakanud kuulama ja ise asju järele uurima.

 

Victoria, kas kõik ideed, mis sinu sõnavõttudest läbi käivad, on sinu enda välja mõeldud?

Olen koos oma isaga vaadanud palju dokumentaalfilme, ma teen märkmeid ja kirjutan olulisi asju üles ning me teeme sellest kõne.

 

Kas usud, et sinu sõnum on vajalik kogu maailmale?

Jah.

 

Kuidas sa suhtud tähelepanusse, mida oled üle maailma saanud?

See on imeline, sest nii paljud inimesed on saanud infot selle kohta, mis tegelikult toimub.

 

Aga kindlasti ütlevad paljud sinuvanused selliste sõnade nagu “majandus” ja “rahandus” peale, et see on igav ja mõttetu?

Ütlevad küll.

 

Mida sa neile selle peale ütled? Kas sellest teemast arusaamine on eluliselt vajalik?

See on väga oluline, sest kui midagi tõsiselt halba juhtub, siis võime sattuda olukorda, kus saame lubada endale ainult ühe toidukorra päevas, kui praegune olukord edaspidi veel hullemaks läheb.

 

Kelleks sa tahad saada, kui suureks saad? Majandusteadlaseks, peaministriks…

Ma tahaksin olla sisekujundaja, aga kindlasti kavatsen rahandusreformi teemat edasi uurida

 

 

Vaata RT intervjuud Victoria Banksiga siit.

 

 

Dokumentaalfilme, mis selgitavad, kuidas maailmapankurid tühjast õhust raha teevad ja inimesi seeläbi orjastavad, on palju. Soovitame vaadata alljärgnevaid filme.

– Eestikeelse dokumentaalsarja “Ulmefilm” 6. osa.

– Dokfilmi “Zeitgeist Addendum” (eestikeelsete subtiitritega)

– Multifilmi “The American Dream” (eestikeelsete subtiitritega)

– Dokfilmi “The Money Masters”

– Dokfilmi “Money As Debt”

 

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt