Telegrami Podcast #41: julge juristi seiklused koroonaajastul (külas Andrei Vesterinen)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

16. detsember 2020 kell 14:34Detsembrikuu esimese podcasti külaliseks on jurist Andrei Vesterinen, kes vaatleb kullipilguga koroonaajastul toimuvat ja näeb lahendusi  ja võimalusi seal, kus enamus näevad vaid probleeme ja paratamatust. Näiteks on palju kõneainet tekitanud tema büroo koostatud blankett, mida saab esitada allkirjastamiseks isikule, kes nõuab maskikandmist.

 

Lisaks on Vesterinen jäänud ajakirjanduse hambusse ArmyLaw projektiga, mille raames jagab ta noormeestele juriidilist nõu, kuidas seaduslikult vältida kaitseväeteenistust. Andrei sõnul on enamus teenuse kasutajaid karjääri tegevad noored ja firmajuhid, kelle sissetulekule ja tööelule vahepealne ajateenimine hävitavalt mõjuks. Kusjuures Vesterineni tegevust kritiseerides kiputakse unustama, et tegu on endise teeneka sõjaväelasega, kes missioonil Afganistaanis Eesti riigi eest oma jalast ilma jäi.

Andreil oli hiljuti Ülemiste keskuses ka tuline jutuajamine politseinikuga, kes soovis mehele, et ta võiks ise koroonat kogeda. Tänaseks on Eesti Politsei saatnud juhtumiga seoses ametliku vabanduse.

Esimene osa saatest:

Kõik meie Podcastid on saadaval platvormidel SoundcloudSpotifyPodbeaniTunes.

 

Täispikk saade kuulatav/vaadatav ainult Minu Telegrami tellijatele SIIN ALL.

Kõikide varasemate podcastide lingid leiad Telegrami lehelt, Andrei Vesterineni tegemistel saad silma peal hoida ArmyLaw Facebooki lehel ja

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt