Telegrami Podcast #36: peavool vs vastuvool koroonakriisis (külas dr Karmen Joller)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. oktoober 2020 kell 14:20Kevade hakul lahvatanud koroonakriisis on olnud üks suur peavoolu infoväli, millesse on panustanud nii valitsus, meedia kui ka suurem osa meedikutest. Alternatiivsem vaatenurk, mida on Eestis esindanud näiteks Telegram, on aga suve jooksul ja eriti sügisel aina enam kanda kinnitanud ka peavoolus. Kas ja milline on nende kahe infovälja puutepunkt, ühisosa? Sellele küsimusele otsimegi vastuseid seekordse saatekülalise dr Karmen Jolleriga.

 

Vikipeedias seisab, et Karmen Joller on perearst, teaduspõhise meditsiini propageerija, aasta arst 2017. Ometi on ta üks vähestest peavoolu arstidest, kes nõustus juba mitmendat korda Telegrami küsimustele vastama. Mida arvab tema koroonakriisist? Kas maskide kandmine ja muud meetmed on õigustatud? Millised vaated on tal meie veendumusele, et poliitikud üle maailma on praegust olukorda isekalt ära kasutanud? Usume, et kuulaja/vaataja saab nii mõnegi üllatuse osaliseks!

Podcasti saad kuulata ka Telegrami heliplatvormidel:
♦ Soundcloud 
♦ Spotify 
♦ Podbean
♦ iTunes 

Varasemad Telegrami Podcastid on kuulatavad siin. Nagu ikka, loosime ka sel korral välja kõikide vahel, kes meile aadressile podcast@telegram.ee kirja saadavad, ühe Minu Telegrami aastapaketi ja Telegrami paberajakirja, mida enam tavapoest osta ei saa (saadaval vaid

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt