Lihtne video tõestab, et maskide kandmist reklaamiv pilt eksib?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

15. detsember 2020 kell 11:15Foto: interneti meem

Me elame hullumeelsel ajastul. Mõned meist vaatavad endiselt maskides linnapilti ja mõtlevad, et mis kuradi pull see siin on? Teised ei oska aga ilma maskita maailma enam ette kujutadagi või loodavad, et olles paar kuud korralikud viielised, muutub maailm taas endiseks…

 

Üha enam võtavad sõna arstid üle maailma, et maskidest pole mingit kasu ja seda sama tunnistavad ka erinevad uuringud. Kuid üha enam survestavad maailma valitsused oma rahvast maske kandma, mis sest, et piirkondades, kus maskide kandmine on olnud kohustuslik juba mitmeid kuid, pole see väidetav pandeemia kusagile kadunud (kasvõi Lätis ja Leedus). Ja seda sama näeme me ka Eestis.

Peale seda, kui valitsus tegi ebaseaduslikult maskide kandmise kohustuslikuks, on väidetavasse viirusesse nakatumine hüppeliselt suurenenud.

Ometi käib lakkamatu maskipropaganda nii tänavatel, internetis, kauplustes, raadios, televisioonis jne. Ilmselt ainuke võimalus maskipropaganda vältimiseks oleks põgeneda ära metsa või pista pea sinna, kuhu päike kunagi ei paista.

“Ilma maskita, ühe maskiga, kahe maskiga – kas sa nüüd saad aru?” seisab populaarses internetimeemis. Mis on sellel pildil valesti?

Kui sa vajad vihjet, siis vaata seda eestikeelset videot “Maskist väljuvate aerosoolsete osakeste põhjal hinnake, kas laseksite nakatanu poodi kõndima?”:


Video autor: Aivar Arro

Foto: interneti meem

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt