Austria tervise- ja toiduohutuse ameti juhataja: “Ilma PCR-testideta poleks keegi pandeemiat märganud!”

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

29. juuni 2021 kell 16:32Austria tervise- ja toiduohutuse ameti (AGES) rahvatervise osakonna juhataja, infektoloog-arst Franz Allerberger teatab, et iIma PCR-testide kampaaniata poleks keegi pandeemiat märganud. Värskes intervjuus kinnitab peagi pensionile minev Allerberger seda, mida enamus meist tegelikult teab juba ammu: ainus pandeemia, mis meid tabas, oli PCR-testide pandeemia ja kohustuslikud maskid tehti poliitilistel, mitte meditsiinilistel eesmärkidel.

Arvatakse, et mehe peagi saabuv pension on põhjuseks, miks ta otsustas “kapist välja” tulla ning oma mõtted südamelt ära rääkida. Pooleteise tunni pikkuses intervjuus räägib Austria tervise- ja toiduohutuse ameti (AGES – seda võib võrrelda Saksamaa Robert Kochi Instituudiga) juht, ülikooli professor ja arst Dr. Franz Allerberger, et juba 2020. aasta alguses oli suhteliselt kindel, et koroona pole sugugi nii ohtlik, kui oletati, ning seega olid k

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt