Riigikogus küsitakse: Miks leiavad kaks USA osariiki, et maskikohustus oli viga?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

24. veebruar 2021 kell 8:54Foto: ekraanikuva

Ka Eesti parlamendis on lõpuks hakatud küsima väga olulisi küsimusi. “Eestis on nakatumine Covid-19 tõusnud tohutult. Viie rikkama riigi asemel oleme tõusnud viie nakatunuma riigi hulka. Pole vaja olla mingi ajugeenius, et jõuda järeldusele: praegune haiguse ennetamise ja tõrje metoodika ei ole andnud oodatud tulemit. Tegin Riigikogu puldist tagasihoidliku ettepaneku,” juhatas oma Facebooki seinal sisse järgneva video Riigikogu liige Kalle Grünthal.

 

Uute koroonapiirangute valguses hakkas Grünthali huvitama, miks ei ole piirangud toiminud ning miks on kaks USA osariiki, Montana ja Iowa, jõudnud järeldusele, et maskikohustuse kehtestamine oli viga?

Tuletame omale poolt meelde, et möödunud nädalal välja antud Euroopa Liidu terviseameti raportis nenditi, et maskide mõju viiruse leviku peatamiseks on endiselt ebaselge ja see meede saab olla ainult soovituslik lisand toimivatele ettekirjutustele nagu käte pesemine, distantsi hoidmine ja haigena kodus püsimine.

 

Allikas: Facebook

Foto: ekraanikuva

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt