Postimees kinnitab Telegrami infot: koroonameetmed ei ole õigustatud!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. september 2021 kell 18:08Foto: Canva

Kohtuarst Ilona Drikkit kirjutab eilses Postimehes (01.09.2021) kõigest sellest, millest Telegram viimased poolteist aastat pasundanud on: koroonameetmed ei ole õigustatud, teaduslikud uuringud maski kandmise kasulikkuse kohta on puudulikud, PCR-testiga ei saa määrata kas inimene on haige või nakatunud jne. Selle kõige tulemusena on tekkinud uus määratlus – koroonakius, mille potentsiaalsed ohvrid oleme kõik.

 

Drikkit selgitab, et ära hirmutatud rahvas on pandud peavoolumeedia pilli järgi tantsima, “kuid selle kaudu edastatav teave on olnud perioodi vältel pidevalt muutuv ja vastuoluline; ühel päeval tõeks kuulutatud seisukohad on järgmistel päevadel juba ümber lükatud ja uute vastu vahetatud. Näiteks ei ole kinnitunud seisukoht, et näomaski kandmine kaitseb nakatumise või teiste nakatamise eest ning juba kaheldakse ka vaktsiinide tõhususes, kuigi ennatlikult lubati, et vaktsineerimine peatab koroonaviiruse leviku ja vaktsineeritutele edaspidi piirangud ei kohaldu.”

 

Kohtuarst toob välja, et kuigi peale poolteist aastat kestnud teatrit tuleb üha rohkem välja asitõendeid, et maskidest pole mitte mingit kasu viiruse leviku takistamisel, üritab valitsus endiselt rahvast survestada maski kandma ja kujundada sellest uut sotsiaalset normi. Teemale lisab ta järgneva mõtte:

“… kui inimese suu- ja ninaavad on bioloogiliselt asetatud kehapiirkonda, mida tavaliselt riietega ei kaeta, siis kas ikka saab näomaski kandmist “uueks normaalsuseks” pidada?”

Drikkit viitab veel tõsiasjale, et mask moonutab inimese nägu, mis on enese väljendamise oluline kehaosa, mille abil jäetakse teistele inimestele endast muljet.

Ta on väga kriitiline ka vaktsiinide ohutuse ja kogu vaktsineerimispropaganda osas. Esiteks pole teada vaktsiinide pikaaegne mõju, sest teadus selles osas puudub täielikult, ning sunniviisiline vaktsineerimine ei ole põhiseadustega kooskõlas.

“Praeguseks peaks kõikidele teada olema, et PCR-test ei tuvasta koroonaviirust, kuna analüüs ei võimalda hinnata, kas proovis leiduv RNA pärineb elusalt viiruselt või mitte. Hoolimata sellest toob positiivne PCR-testi tulemus kaasa õigusliku tagajärje: inimene peab jääma isolatsiooni ja seda üsna pikaks ajaks,”  kinnitab dr Drikkit ka testide osas seda, millest Telegram on kirjutanud viimased 1,5 aastat.

 

Kas jää on hakanud sulama?

Veel mõned kuud tagasi poleks ma uskunud, et Postimehe veergudel selline artikkel ilmuda võiks, sest sarnase sisuga Telegrami artiklid on kohalik peavoolumeedia (nii Postimees, Delfi kui ka Päevaleht) tembeldanud ohtlikeks libauudisteks ja selle tõttu on meil kustutatud mitu Facebooki lehte. Eilse päeva jooksul on kõik eelpool mainitud portaalid avaldanud artiklid, mis kinnitavad Telegramis ilmunud infot:

Delfi uudis, milles ajakirjanik suutis pärast poolteist aastat kestnud teatrit panna 1+1 kokku ning avastas, et mingit pandeemiat polegi Eestis olnud.

Eesti Päevalehe lugu, milles vaktsineeritud ajakirjanik tõdeb, et koroonatõendi nõue on jabur, usaldus perearstide langeb ning vaktsiinivastaste arv tõuseb.

Siiralt hea meel on lugeda selliseid artikleid peavoolumeediast ning loodan südamest, et üha rohkem eksperte tulevad kapist välja.

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 

Allikas: Postimees, lingid artikli sees

Foto:Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt