Päevaleht: “Valitsuse enda uuring näitab, et koroonatõend ei toimi. Lõpetage see piinlik ahistamine”

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. september 2021 kell 10:05Foto: ekraanikuva+Canva

Päevaleht avaldas eile järjekordse julge artikli arvamustoimetaja Villu Zirnaski sulest, kes kirjutab, et koroonatõendi nõue on rumal viiruse vastu võitlemise meede ning seda kinnitab ka riigikantselei enda tellitud uuring, samuti viimase kuu vaktsineerimisstatistika.

 

27. augustil avaldatud uuringust saab välja lugeda, et suve jooksul on vaktsiinivastaste hulk kasvanud ning usaldus perearstide vastu langenud. “… mis ei pane mind kahjuks imestama, kui loen, kui must-valgelt ja propagandistlikult perearst Karmen Joller teemat käsitleb. Küllap osad antivakserid ka võlgu ei jää, aga kas peab siis arst langema sama primitiivsele tasemele?” küsib ajakirjanik.

 

Villu Zirnask:

“Kas „hoolivad“ inimesed, kes koroonatõendi nõudmist õigeks asjaks peavad, üldse mõtlevad, mida praegu ühiskonnast välja tõugatavate inimestega aasta-paari pärast peale hakata? Küüniliselt mõeldes saavad need “hoolivad” inimesed siis hakata „muretsema“ selle pärast, et kasvanud on noorte hulk, kes ei õpi, tööta ega osale koolitusel. Samuti saab veel aastaid „hoolida“ lastest, kelle psüühika on tuksi keeratud, sest juba poolteist aastat sisendatakse neile, et oma olemasoluga on nad vanematele ja eriti vanavanematele surmaohuks”.

 

Loe pikemalt: Päevaleht

Foto: ekraanikuva+Canva

 

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt