Jaga oma kogemust: koroonavaktsiinide kõrvaltoimete kogemuse küsitlus

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. juuli 2021 kell 14:29Eesti Tsiviilallianss (ETA) viib läbi küsitluse, kus inimestel on võimalik jagada oma kogemusi seoses koroonavaktsiinide kõrvaltoimetega. Küsimustele saab vastata lähtudes isiklikust või lähedase kogemusest ja küsitlus on anonüümne.

 

Seda, et koroona vastu vaktsineerimine toob kaasa tervisehäired, on omal nahal tunda saanud juba üsna paljud Eesti inimesed. Palju on eakaid, kelle tervis pärast vaktsiinidoosi saamist halveneb, seda aga ametlikult vaktsiiniga seostama ei kiputa – “Eks ta oli juba enne ka põdur,“ on tavapärane reaktsioon.

Eesti Tsiviilalliansi lehel saavad inimesed jagada oma ja oma lähedaste kogemusi koroonavaktsiiniga seoses. Lehelt Algus | Eesti Tsiviilallianss saad lisaks lugeda ka mitut värsket ja olulist ülevaadet teadusuuringutest. Uudised käsitlevad uuringuid nii vaktsiinide kõrvalmõjudest, ivermektiini kui tõhusa ravi uutest uuringutest ning samuti põhjustest, miks noori ei peaks vaktsineerima.

Tsiviilallianss on rahvaalgatuslikus korras loodud ühendus, kes aitab koroonast tingitud kriisis seista kõigi Eesti elanike põhiõiguste eest, tugevdada demokraatiat ning toetada põhiseadusega kooskõlas olevat, läbipaistvat, õiglast, ausat ja proportsionaalset riigivalitsemist.

 

Küsimustikule saab vastata alloleval lingil.

https://www.surveymonkey.com/r/2S8YQ5Z

 

Toimetas Sander SoomaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt