Kanepikohvik #4 uurib kanepi reguleerimise võimalusi Eestis

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

26. veebruar 2019 kell 16:38Teisipäeval, 26. veebruaril kell 18-21 võetakse Tallinnas Sveta baaris Riigikogusse pürgijate poolt aruteluks intrigeeriv teema: kuidas reguleerida Eestis kanepit ja teisi tajumuutvaid aineid.

 

Aasta on 2019. USA-s on 33 osariiki 50-st legaliseerinud ravikanepi ja Kanada legaliseeris kanepi föderaalsel tasemel. Euroopas on ravikanepi teinud kättesaadavaks Saksamaa, Taani, Tšehhi, Luksemburg, Horvaatia, Itaalia, Holland, Poola, Portugal ja teised riigid. Millal ometi saab ravikanep Eesti patsientidele päriselt kättesaadavaks? Kuidas reguleerida kanepiturgu?

Kanepikohvik #4 kutsub valimiste eel Riigikogusse kandideerivad poliitikud väitlema selle üle, kuidas reguleerida Eestis kanepit ning ehk ka teisi psühhotroopseid aineid.

Oma tulekut on kinnitanud Sotsiaaldemokraadid, Vabaerakond, Eesti Konservatiivne Rahvaerakond, Elurikkuse Erakond, Reformierakond, Eestimaa Rohelised ning üksikkandidaat Hando Tõnumaa.

Õhtu esimeses pooles, k 18-19 pakuvad asjatundjad ülevaadet kanepi ja teiste psühhotroopsete ainetega seonduvatest regulatsioonidest ning uuringutest maailmas. Sellele järgneb modereeritud väitlus Riigikogusse pürgivate kandidaatide vahel, mille kestel on ka publikul võimalus küsimusi esitada.

Õhtu lõpetavad ettekanded põnevatel teemadel ja hea muusika, mille eest hoolitseb DJ Ganj Wald.

 

Vaata lisaks: Kanepikohviku Facebook

Pilt: 420estonia

 

Toimetas Sander SoomaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt