Numbrid tõestavad! Surmav mRNA relv: kas Pfizer varjab oma koroonavaktsiini ohutusandmeid?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

29. aprill 2021 kell 8:37Pfizeri vaktsiin tuli turule 2020. aastal ja seda reklaamiti kui äärmiselt ohutut toodet. Kuid kõikjalt maailmast meediasse lekkivad uusimad andmed preparaadi kohta seavad kahtluse alla  “revolutsioonilise” mRNA vaktsiini ohutuse nii selle kõrvaltoimete kui ka surmajuhtumite tõttu.

 

Kui 2020. aasta alguses tabas maailma Covid-19 pandeemia esimene laine, asusid vaktsiinitootjad võistlema toote väljatöötamise pärast, mis epideemia levikut kiiresti ja tõhusalt takistaks. Pfizer-Biontech allianss oli üks esimesi, kes tutvustas maailmale pandeemia vastast “relva” “revolutsioonilise” mRNA vaktsiini kujul, mida turustati nime Comirnaty all.

Toode töötati välja messenger-ribonukleiinhappe-tehnoloogia (mRNA) põhjal, mis seni oli suures osas tundmatu, ja seda vaktsiini hakati vabatahtlike inimeste peal kliiniliselt testima juba sama aasta aprillis. Nimetatud tehnoloogia oli niivõrd uus, et selle ohutuse kohta puudusid igasugused uuringud ja selliste vaktsiinide pikaajalist mõju ei olnud seni veel hinnatud.

Algusest peale pälvis Pfizeri vaktsiin USA, Suurbritannia ja Euroopa peavoolumeedias suurt tunnustust. Samal ajal ei hoidunud nad ilmselgelt kallutatud seisukohtadest teiste vaktsiinitootjate suhtes. Pärast optimistlikku turule toomist tekkisid aga kahtlused toote ohutuse kohta, kuna surmajuhtumite arv, millest osa võis olla põhjustatud Pfizeri-seerumiga vaktsineerimisest, ületas mitme teise vaktsiini sarnase taseme.

Suremus seoses Comirnatyga

Ametlik statistika 13 riigist – USA, India, Brasiilia, Argentina, India, Tšiili, Prantsusmaa, Saksamaa, Suurbritannia, Austria, Itaalia, Taani ja Venemaa –, mida koguti ja analüüsiti kuni seisuga 19. aprill 2021, näitab, et loetletud riikides oli Covidi-19 vastase Pfizer / Biontechi vaktsiini saajate seas fikseeritud kokku 2476 surmajuhtumit. Ümberarvutatuna tähendab see omakorda 39,4 surmajuhtumit miljoni

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt