Sahinad: Eestit soovitakse keset suve lukku panna?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

19. mai 2021 kell 10:31Foto: Canva

Telegrami toimetuse kõrvu on viimastel päevadel sotsiaalministeeriumi allikate kaudu jõudnud murettekitav kuulujutt, mida eile õhtul rääkis oma Facebooki lehel ka üks Riigukogu liige. Nimelt käivat arutelu selle üle, et 16. juulil tuleks riik taas lukku panna. Loodetavasti on tegu libauudisega, mille üle on kõige targem nalja visata.

 

Postitus Kalle Grünthali Facebooki seinalt:

NATUKE TULEVIKUST

Praegusel hetkel oleme olukorras, kus valitsus on asunud ühiskonnas tasahilju piiranguid leevendama. Alates 24. maist 2021. tehakse leevendusi sisetingimustes toimuvatele üritustele ning toitlustusettevõtte siseruumides kohapeal toidu ja joogi tarbimisele. Siseruumides on lubatud korraldada avalikke koosolekuid ja üritusi ning pakkuda meelelahutust tingimusel, et osalejatele on tagatud nummerdatud istekoht, tagada tuleb ruumi kuni 50% täituvus ja koosolekul või üritusel võib osaleda kokku kuni 200 inimest.

Meelelahutusteenuse osutamise kohad on näiteks kontserdisaal, ööklubi, täiskasvanute klubi, kasiino, keegli, piljardi ja bowling’u mängukohad jms.
Leevendused puudutavad ka muuseume ja näituseasutusi.
Alates 31. maist 2021. a lubatakse klientidele taas avada saunad, spaad, veekeskused, ujulad ja basseinid, võttes arvesse, et lubatud on kuni 50% täituvus.
Ehk teisisõnu ühiskond avaneb, kuna nakkusoht on vähenenud. Hurraaa!!!!

Selle kõige eelneva taustal tekitab mulle isiklikult aga muret valitsusringkondadest välja lekkinud suuline ning ka salajane info. Brüsseli poolt tulnud kiri, et 16 juuli või pluss mõned päevad edasi tulevad piirangud uuesti tagasi. Alates 10 septembrist koolid taas distantsõppel.
Igatahes tekib õigustatud küsimus, kui arvestada praegust olukorda, siis kuidas on võimalik prognoosida sisuliselt kaks kuud ette olukorra halvenemist?
Edasi tahan RÕHUTADA, et tegemist võib olla ka LIBAUUDISEGA!!
Juhul, kui aga osutub tõeks, siis minul on küll mõistus otsas, MIDA EDASI TEHA!!

PS. Kas sa siis läheksid meelt avaldama, kui keset suve Eesti lukku pandaks? 

 

Vaata ka arutelu postituse all: Facebook

Foto: Canva

 

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt