Avameelne video: “Planeet Lockdown” – intervjuu investeerimispankuri Catherine Austin Fittsiga

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

15. juuni 2021 kell 18:14“Planeet Lockdown” on peatselt vaadatav 90-minutiline dokfilm olukorrast, kuhu maailm on sattunud. Filmi tegijad räägivad maailma kõige säravamate ja julgemate mõtlejatega, sealhulgas epidemioloogide, teadlaste, arstide, juristide, protestijate ja printsiga. Need julged hinged on valmis avalikult rääkima omaenda tõde ka kõige ebamugavamates olukordades ja inspireerivad meid tegema sama. Me peame olema vaprad, et oma hirmudest üle olla. See läheb iga korraga lihtsamaks.

 

Täispikk dokumentaal kõikide interjueeritavatega ilmub peagi filmi kodulehel planetlockdown.com.

Siin on intervjuu investeerimispankuri, geopoliitika- ja finantsanalüütiku Catherine Austin Fittsiga, kes töötas George H. W. Bushi ametiajal USA elamu- ja linnaarenduse asekantslerina. Käesoleval aastal sattus Fitts kriitika alla, kui ta teatas “Planet Lockdowni” intervjuus, et tema hinnangul on Covid-19 pandeemia pettus ja hoiatas vaktsineerimise eest. Suuremad platvormid nagu Youtube ja Facebook on selle video blokeerinud, meie aga tõlkisime selle eesti keelde.

Eestikeelsete subtiitritega intervjuu on saadaval MINU TELEGRAMi tellijatele siin all:

Catherin Austin Fittsi finantsanalüüside raportid leiab tema kodulehelt Solari Report, ingliskeelne originaalvideo on hetkel vaadatav Rumble keskkonnas. Vaata ülipõnevat intervjuud oma al

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt