Superministeeriumi töötajate super elu: palk jookseb + kohvik ja jõusaal on avatud

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. detsember 2020 kell 11:39Foto: Mati Leet

Õhtuleht avaldas eile galerii “SUPERMINISTEERIUMIS LUBATUD! Miks on sealsed jõusaal ja kohvik avatud, kui Harjumaal ja Tallinnas peavad need kinni olema?“, kus näidati Suur-Ameerika tänaval asuva haridus-, justiits-, majandus- ja kommunikatsiooni, rahandus- ja sotsiaalministeeriumi hoone avatud kohvikut ja jõusaali.

 

Artiklist selgus, et superministeeriumis on need avatud, kuna piirangud ei kehti asutustes, kuhu puudub ligipääs kõrvalistel isikutel.

Siinkohal tekib küsimus, et spordiklubidel on tavaliselt samuti piiratud külastajaskond liikmekaartidega – kas viie ühendatud ministeeriumi töötajate arv ei või olla võrdeline tavalise spordiklubi külastajate arvuga?

Sellised privileegid kõrvalvaatajates segaseid tundeid, sest tavainimesed oma tavapärastesse spordisaalidesse ja söögikohtadesse ei pääse. Lisaks on kaotajateks kõigi suletud asutajate töötajad ja omanikud, sest vähemalt kolmeks nädalaks on suurem osa nende palgast/sissetulekust ära võetud.

Mida arvad sellest kõigest sina, head lugeja?

 

“Kõik loomad on võrdsed, aga mõned loomad on võrdsemad kui teised.”

– Georg Orwell “Loomade farm” (1945)

 

Allikas: Õhtuleht

Foto: Mati Leet

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt