Alex Jones on pankrotis ja paneb Infowarsi müüki

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

12. juuni 2024 kell 14:47Foto: ekraanikuva / Youtube

Parempoolne vandenõuteoreetik ja uudisteportaali Infowars asutaja Alex Jones asus möödunud neljapäeval likvideerima oma isiklikke varasid, nõustudes nõudmisega Sandy Hooki ohvrite perekondadelt, kellele ta võlgneb 2012. aasta kooli veresauna kohta levitatud valede eest rohkem kui 1,5 miljardit dollarit kahjutasu, vahendab rahvusvaheline peavoolumeedia.

 

Pärast aastaid kestnud kohtuasju mitme Sandy Hooki põhikoolis mõrvatud laste pere vastu, kahte kõrgetasemelist laimamisprotsessi ja peaaegu kaks aastat kestnud pankrotiprotsessi on Alex Jonesi ja Infowarsi saagas lõpuks ilmnenud mingisugune lahendus.

 

Pankrot kvalifitseeriti ümber likvideerimiseks

Tuletame meelde, et Jones tunnistati 2022. aastal kohtus vastutavaks laimu eest, kuna ta väitis korduvalt, et Sandy Hooki vanemad olid tegelikult kellegi – New World Orderi või süvariigi poolt – palgatud näitlejad ja et kogu lavastuse eesmärgiks oli võtta ameeriklastelt käest ära relvad.

Tulemuseks oli see, et kaks kohut, üks Austinis ja üks Waterburys, Connecticutis (umbes 20 miili Newtownist kirdes, kus väidetavalt toimus Sandy Hooki tulistamine), käskisid tal maksta kahjutasu kokku ligi 1,5 miljardi dollari ulatuses. Jones vastas pankroti väljakuulutamisega ning eelmisel nädalal nõustus ta Houstoni kohtus oma pankroti ümberkvalifitseerimisega likvideerimiseks, mis kohustab teda oma varad maha müüma, et tasuda osa võlast.

Nimelt hõlmavad need varad Infowarsi ennast – ettevõtet, nime, brändingut ja veebidomeeni – ning määramatul hulgal toidulisandeid selliste nimedega nagu Super Male Vitality ja Brain Force, mis aitasid kogu tema impeeriumi rahastada.

Kohtu määratud haldur – tavaliselt pankrotihaldur – jälgib müüki, mis tähendab, et Jones ei saa tõenäoliselt kuigi palju teavet selle kohta, kes on ostja või kui palju raha Infowars väärt on. Ühe sellise advokaadi sõnul võib usaldusisik korraldada avatud oksjoni, küsida pakkumisi või tuvastada ostja, kelle huvi on juba teada. Usaldusisik kaalub ka seda, kas müüa Infowars ja selle varad ühe üksusena või eraldada ettevõttest osad – saata soomusveok ühele ostjale, klaasist katusega Infowarsi töölaud teisele ostjale ning kaubamärgid, kinnisvaraosad, ja Infowars.com domeen veel kolmandale.

Mis on tegelikult selle saaga taga?

Vandenõuspets Miles Mathis arvab, et Alex Jones oli valmis minema pensionile nagunii ja kogu see teater on mugav väljumisplaan. 

Pidage meeles, et Alex Jones mängib vandenõude uurijat ja tema roll on rääkida veidi tõtt, käitudes samal ajal täiesti hullumeelselt. See diskrediteerib kõiki tõelisi uurijaid, ke

Palun oota...

Tegemist on tasulise artikliga, edasi lugemiseks palun logi sisse või hakka liikmeks.

    Telegram.ee tavaliige Telegram.ee kuldliige
Ava galerii

10.88€
1 kuu

(130.56€ 1 aasta)

50€
6 kuud

(8.33€ 1 kuu)

188€
1 aasta

(68€ aasta / 5.66€ kuu +*) Võimalik tasuda kolmes osas
Telegrami 1g kuldplaat
* väärtus 120€, limiteeritud kogus!
Kõik artiklid
Kõikide artiklite kuulamisvõimalus
Kõik videod
Kõik koolitused
Kõik podcastid
Telegram Mastermindid veebis
Kohtumised Telegram.ee toimetusega näost näkku
-10% allahindlus Telegram.ee veebipoes (ka kuldplaadilt)
 TelliTelliTelli


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt