Ajatu. Paljastus: Tuumarelvi pole olemas

28. veebruar 2019 kell 9:180Kas tuumarelvad on olemas? Inimeste esimene reaktsioon on “loomulikult”. Läbi 20. sajandi esitleti televisiooni ja Hollywoodi vahendusel rahvale massihävitusrelvi, mis olevat väidetavalt niivõrd võimsad, et võiksid teha lõpu tervele planeedile. Mis aga oleks, kui tuumapomme pole päriselt olemas ja tegemist on ainult rahva hirmutamisega? Mida inimesed tegelikult televiisorist nägid? Tol ajal ei olnud võimalik kerida filmi tagasi ega vaadata arvutis kaadri haaval kogu fail üle, seega ei jäänudki inimestel muud võimalust, kui uskuda tõe pähe seda, mida neile telekast näidati. Täna on meil aga olemas võimalus neid filmikaadreid üksikasjalikult analüüsida. Käesolev artikkel ilmus algselt kolmandas Telegrami paberajakirjas 2016. aastal, avaldame selle veebis veidi lühendatud kujul.

 

Wikipedias kirjutatakse, et “tuumarelv on relv, mis põhineb tuumaenergia kasutamisel. Selle peamised mõjutegurid on lööklaine, valguskiirgus ja radioaktiivne kiirgus ning lisaks erakordselt tugevale füüsilisele toimele on tal ka suur moraalne ja psüühiline mõju. Tuumarelvi loetakse massihävitusrelvadeks, kuna üksainus tuumarelv on võimeline hävitama tervet linna ning koos sellega tapma potentsiaalselt miljoneid inimesi. Tuumarelvi on sõjaolukorras kasutatud kaks korda: Hiroshimas ja Nagasakis 1945. aastal. Tänapäeval on maailmas ligi 22 000 tuumarelva ja kokku on tehtud üle 2000 tuumarelvakatsetuse. Paljud loodavad täielikule tuumarelvade keelustamisele (tuumavastane liikumine)”. Teisisõnu, meil on põhjust karta tuumarelvasid.

Rahvusvaheline tuumarelvade programm 2006. aasta seisuga (Wikipedia)

Rahvusvaheline tuumarelvade programm 2006. aasta seisuga (Wikipedia)

 

Videod tuumapommi plahvatustest on lavastused

Kui vaadata vanu filme, nagu näiteks “King Kong” (1933), siis nende eriefektid mõjuvad tänapäeval täiesti naeruväärsetena, aga tol ajal paistis see pisikesest mustvalgest televiisorist vaadates ehtsana. Kui aga vaadata vanu tuumapommi plahvatuste videoid, siis need tunduvad täna samamoodi naeruväärsetena, sest tegemist on ilmselge lavastusega. Kindlast on paljud näinud videot, kus me näeme väidetavat tuumapommi plahvatust, mis rebib ribadeks isegi hooned.

"King Kong", 1933

“King Kong”, 1933

PILT 2

Aga siis tekib küsimus, et kes filmis seda plahvatust ja kuidas sai kaamera ja filmilint terveks jääda peale niivõrd võimast plahvatust? Videost on näha, et kaamera pidi olema ainult mõnekümne meetri kaugusel plahvatusest. Lisaks on ka videoid, kus plahvatus tuleb kaamera tagant ja rebib ribadeks hoone, mis asub kaamera ees. Me näeme kaadreid, kus terved hooned pühitakse minema, aga kaamera, mis seda filmib, isegi ei värise, rääkimata sellest, et kuidas see kaamera üldse alles sai jääda pärast tuumapommi plahvatust. Mõnede hoonete puhul, mida kasutatakse, on selgelt näha, et neid õhatakse seestpoolt. Plahvatused toimuvad igas suunas, aga kaamera koos filmilindiga jääb alati terveks.

 

PILT 3

Vaatame neid puid, kes filmis need kaadrid ja kus pidi seisma kaameramees? See näeb välja nagu filmi võtteplats, sest neid puid on kasutatud mitmetes tuumapommi filmides, erineva nurga alt. Peale seda näidatakse selles tuumapommi videos meile hoopis teistsugust ärapõlenud metsa.

 

PILT 4

Võta endale aega ja vaata kriitilise pilguga Youtube’ist neid kaadreid, sa märkad, et täpselt samamoodi nagu NASA videotes, ei näe me ka mitmetes tuumapommi videotes, et pilved liiguksid. Kui uurida filmi kaadri haaval, siis on selgelt näha, et tegemist on kokku lõigatud erinevate kaadritega, et luua maailmalõpu pommiplahvatuse efekt. Mõned videod mõjuvad lausa naeruväärsetena ja meenutavad pigem multifilmi.

 

PILT 5

Operatsioonist Dominic ja operatsioonist Greenhouse paistab, et pommiplahvatuse video simuleerimiseks on filmitud päikest. Teades, et kontrollsüsteem kummardab päikest, siis tundub loogiline, et just päikest kasutavad nad ka oma suurima relva demonstreerimiseks.

 

Kuidas lavastati tuumarelvade katsetuste videod?

Kui tuumakatsetuse videod on lavastatud, siis kuidas on tunnistajatega ja kuidas nad ära peteti?

Vandenõude uurija Eric Dubay räägib, et esialgsed tuumapommi plahvatuste videod lavastati Hollywoodi stiilis filmiplatsidele ehitatud mudelite abil koostöös andekate režissööridega. Hilisemates videotes kasutati suurtes kogustes dünamiiti, mis paigaldati üksteise peale ja siis õhati, sellele järgnes juba tuttav seenekujuline tolmupilv. “Nad lasid ühel meeskonnal ehitada suured dünamiidi tornid, öeldes, et tegemist on õppusega ja uurimisega, võrdlemaks plahvatuse tulemusi ning samal ajal lasid mõnekümne kilomeetri kaugusel sõjaväelastel vaadata pealt väidetavat tuumapommi plahvatust. Ehk ühele meeskonnale räägiti üks lugu ja teisel meeskonnale teine lugu. Kõigil kästi katta silmad kinni või kanda kaitseprille ja heita maha plahvatuse ajaks. Paljud sõjaväelased vannuvad, et tuumapommid on olemas, sest nemad nägid oma silmaga, kuidas neid teste tehti aga tegelikkuses lasti õhku lihtsalt tohutud hunnikud dünamiiti. Veealused tuumapommi plahvatused tehakse, õhates pilgeni dünamiiti täis laotud allveelaevasid, samamoodi saab neid katseid teha ka lennukitega,” täpsustab Dubay.

Plahvatused korraldati, õhates sadu tonne TNT-d, olemas on videokaadrid, kus me näeme inimesi selliseid TNT torne ehitamas. Nad vabandavad ennast, öeldes, et need TNT tornid õhati võrdluse eesmärgil. Mõelge, kuivõrd lihtne oleks lasta ehitada ühele poole mäge üks TNT torn ja teisele poole teine ning ütled mõlemale tiimile, et just teisel pool õhati tuumapomm. Tuumapommide testide ajal soovitati inimestel katta silmad kinni ja viskuda varju. Kui mustkunstnik ütleks publikule, et pange silmad kinni ja ärge vaadake, mida ma teen, siis küsiks rahvas oma piletiraha tagasi. Kas sa oskaksid teha vahet mitmekümne kilomeetri kaugusel toimuvast tuumapommi või tohutu hunniku TNT plahvatusest, eriti veel siis, kui sulle on öeldud, et seal katsetatakse tuumapommi?

 

Hiroshima ja Nagasaki

Kui suured olid Hiroshima ja Nagasaki kahjustused ja kas on võimalik, et nendega on liialdatud? Uurijad on veendunud, et Hiroshimas ja Nagasakis ei õhatud mitte tuumapomme, vaid seal kasutati süütepomme (firebomb), millega põletati maha terve linn, sest mõlemas linnas olid peamiselt puidust hooned. Ka Tokyost käidi üle süütepommidega. Hiroshima ja Nagasaki väidetavate tuumapommi videotest on näha kahte suitsupilve üksteise peal, üritades jätta muljet, et tegemist on ühe tuumapommi plahvatusega. See ei saa aga mitte kuidagi olla tõsi, sest taimed ja lilled hakkasid kõik tagasi kasvama juba kuu aega peale pommitamist, kuid samal ajal väidetakse, et tuumakiirgus kestab sadu, kui mitte tuhandeid aastaid ning põhjustab igasuguseid sünnidefekte. See pole aga tõsi, sest Jaapan hakkas oma linnasid kohe uuesti üles ehitama, sest eluohtlikku kiiritust seal polnud. Tänapäeval on Hiroshima ja Nagasaki aga linnad nagu iga teine, puud-põõsad-taimed kasvavad ja inimeste tervis on samasugune nagu mujal. Mingil määral on kiiritust võimalik mõõta pärast mistahes plahvatust, aga see hajub kiiresti. 1871 toimus suur Chicago tulekahju, kus hävines 9 ruutkilomeetri suurune linnaosa ja 100 000 inimest jäid kodutuks. Võrdleme neid pilte ja teeme omad järeldused, kivist hooned elasid plahvatused üle ja tänavatel pole näha erilist prügi, mille oleks pidanud tekitama lööklaine:

Väidetavad tuumapommid Hiroshimas ja Nagasakis

Väidetavad tuumapommid Hiroshimas ja Nagasakis

Tokyo 1945

Tokyo 1945

Hiroshima 1945

Hiroshima 1945

Nagasaki 1945

Nagasaki 1945

Rotterdam 1940

Rotterdam 1940

Chicago peale suurt tulekahju aastal 1871

Chicago peale suurt tulekahju aastal 1871

 

On selgunud, et Teise maailmasõja ajal USA president olnud Franklin D. Roosevelt oli teadlik tulevast Pearl Harbouri rünnakust, kas on siis liiga ulme ette kujutada, et ehk oli tema propagandamasin loonud müüdi ka tuumapommidest? Pole kahtlust, et kontrollsüsteemil on väga võimsaid relvasid, aga kõiki neid rahvale esitatud kaadreid on võimalik lavastada ka kasutades suures koguses dünamiiti. Tuletagem ka meelde, et aastatel 1953–1961 USA president olnud Dwight D. Eisenhower hoiatas oma lahkumiskõnes Ameerika rahvast sõjatööstuskorporatsioonide ülemvõimust USA valitsuse üle.

J. Robert Oppenheimer

J. Robert Oppenheimer

Kogu seda tuumaprogrammi juhtis J. Robert Oppenheimer kuulsast Oppenheimerite dünastiast, kes on öelnud järgmised sõnad: “Ma loodan, et nad ei näe minus vohavat piiritut potentsiaali mõrvata kõik! Ma loodan, et nad ei näe, et mina olen Suur hävitaja.”

Iroonilisel kombel valiti Oppenheimer 1950. aastal Jaapani Akadeemia välisliikmeks.

 

PILT 12

Kui sina soovid uskuda, et neil on olemas pommid, mis suudavad terve maailma õhku lasta, siis see on sinu vaba valik. Aga järgmine kord, kui meile räägitakse, et me peame minema mõnda riiki ründama ja invasiooni läbi viima, sest kusagil on väidetavalt mingid massihävitusrelvad, siis kaalu varianti, et sellel suvalisel Lähis-Ida riigil ei pruugi neid massihävitusrelvasid sugugi olemas olla. Võimalik, et massihävitusrelvi pole üldse olemas. Tuletame meelde, et 2003. aastal, kui korraldati Iraagi invasioon, siis sinna mindi just ettekäändel, et neil on massihävitusrelvad, aga neid relvasid pole tänaseni leitud. Vahepeal on terve riik pommitatud maatasa ja üle miljoni inimese on saanud surma. Ja miks nad ei nimeta neid enam tuumapommideks, vaid massihävitusrelvadeks?

Inimesed usuvad, et tuumarelvad on olemas, aga samas puudub neil igasugune arusaam nende füüsikast. Kas pole huvitav, et perioodilisustabelis leidub ainult üks haruldane element, millega on võimalik tuumaplahvatust tekitada – uraan –, kuigi energiat leidub kõikides elementides. Ja et asja veel haruldasemaks teha, on uraanis ainult üks konkreetne isotoop, mida kasutada saab. Kas plutooniumi saab päriselt teha või on tegemist ainult teoreetilise elemendiga, et teadlastele, kes on kursis uraani omadustega, oleks lihtsam pähe määrida teooriat tuumarelvade olemasolust?

Wikipedias seisab, et “ka Eestis on olemas uraanivarud, seda sisaldab diktüoneemakilt. 1940ndate keskpaigaks olid Eesti uraanivarud praktiliselt ainsad Nõukogude Liidus teadaolevad, mistõttu Sillamäele ehitati suurejooneline uraanirikastamiskombinaat (praeguse AS-i Silmet eelkäija), et toota toorainet tuumapommide jaoks”.

 

Kartuli patarei

Kartuli patarei

Inimesed ütlevad, et tuumarelvad peavad olemas olema, sest tuumaenegria on olemas. Isegi kartulist on võimalik saada elektrivoolu, aga ühendades mitu kartulit omavahel või neid õhku lastes ei ole võimalik hävitada linnasid. Kas sa tõesti arvad, et tükike uraani ja veidi püssirohtu oleksid võimelised hävitama terve linna? Või et pisike kogus plutooniumi pandi plahvatama ja me saime samasuguse tulemuse?

Pomm nimega Little Boy, mis visati Hiroshimale, oli oma mõõdult sama suur kui USA sõjaväe kasutada olnud BLU-82 tulepommi relvasüsteem ehk daisy cutter, mida kasutati Vietnamis ja Afganistanis metsaalade tasandamiseks, et helikopteriga seal maanduda saaks.

Fatman, mis visati Nagasakile, oli oma mõõtudelt sama suur kui FOAB (father of all bombs – kõikide pommide isa), venelaste kasutada olnud kütusebaasil õhupomm, mis on sama võimas kui 40 tonni TNT-d.

FOAB (father of all bombs – kõikide pommide isa)

FOAB (father of all bombs – kõikide pommide isa)

 

On tõendeid, et Saksamaa kasutas kütuseõhupomme ka rindel venelaste vastu, kuid ajalooraamatutes sellest ei räägita. Meile öeldakse, et sakslaste võimas tankiarmee garanteeris võidu venelaste üle, aga kas võis olla, et selle võidu garanteerisid hoopis kütuse-õhupommid (inglise keeles fuel air bombe)? Kui sakslased kasutasid kütuse-õhupomme, siis miks on see kustutatud ajaloost? Kas on võimelik, et kui inimesed oleksid teadlikud FOAB pommist, siis ei saaks neid niivõrd lihtsalt lollitada Nagasaki ja Hiroshima sündmustega? Kas on võimalik, et Nagasaki ja Hiroshima tehti maatasa n-ö tuletormiga, samamoodi nagu tehti Hamburgis ja Dresdenis? Nagasaki ja Hiroshima olid üleni puust linnad, kus suurima kahju suutnuks tekitada just süütepommid. Asitõenditeks esitatud videotelt näeme ainult suurt tossupilve, aga mitte midagi enamat.

Kaader vesinikpommi plahvatuse filmist

Kaader vesinikpommi plahvatuse filmist

Kas pole kummaline, et aatompomm polnud piisavalt suur? Nad väidavad, et aatompommi segati lisaainet, et teha plahvatus veel võimsamaks ja nõnda sai tuumapommist termotuumapomm. Ja peale seda lõid nad vesinikupommi, mis on veel võimsam. Vesinikupommide olemasolu kohta on veel vähem tõendeid kui tuumapommide kohta.

Täpselt nagu võltsitakse üheskoos kosmoseprogramme, võltsitakse ka tuumaprogramme ning tänaseks on USA ja Venemaa kõrval veel mitmed riigid liitunud tuumaprogrammi lavastamisega ja rahva hirmutamisega.

 

Miks rahvale valetatakse tuumarelvadest?

Tihti küsitakse, et miks nad peaksid sellist müüti tuumarelvadest looma? See on väga lihtne, lisaks tohutule rahakantimisele kaasneb tuumarelvadega ka hirm rahva seas. Eliit on rahvast hirmutanud ja manipuleerinud juba aastasadu, alati on kuskil vaenlane. Kõigele lisaks andis tuumaprogramm valitsusele ideaalse ettekäände hoida saladusi ja valetada oma rahvale ning rajada luureagentuur CIA.

Külm sõda oli pettus

Külm sõda oli pettus

USA ja Venemaa tuumaarsenali graafik aastate jooksul

USA ja Venemaa tuumaarsenali graafik aastate jooksul

Külm sõda on endiselt pettus

Külm sõda on endiselt pettus

Kogu tuumaprogramm on üles ehitatud rahva hirmutamiseks, külm sõda on ja oli pettus, võistlus kosmose vallutamiseks on pettus – see on sama nagu vaadata USA show-maadlust, Hulk Hogan vs Macho Man. Kõik tipp-poliitikud kuuluvad sellesse klubisse, mitte ühelgi juhtival positsioonil pole vabade kätega inimesi, kõik alluvad kontrollsüsteemile ja mängivad kaasa seda näitemängu. Kõik, kes tahavad midagi omapead teha, kõrvaldatakse nagu president Kennedy.

Paljusid inimesi häirib see informatsioon, sest neile ei meeldi teada saada, et neid on petetud. Võiks ju olla joovastav ja vabastav tunne teada saada, et tuumarelvasid pole olemas. Tihti tundub, et inimesed tunnevad end turvalisemalt just selle teadmisega, et valitsusel on tuumarelvad. Nad arvavad, et tuumarelv on nagu mingi tekk, mille sa saad endale peale tõmmata. Väljamõeldud hirmutusvahend väljamõeldud vaenlase eest kaitsmiseks. Aja jooksul hakkavad inimesed mõtlema, et miks pole ühtegi tuumasõda juba peetud ja miks pole tänapäeval tuumapommidega ühtegi linna hävitatud? Kui see kõik välja tuleb, siis on valitsustel juba vabandus olemas ja nad ütlevad, et USA ja Venemaa mõlemad hävitasid oma tuumarelvaarsenali ära.

 

Küsi kõike, aga ära usu mitte midagi

Palju on räägitud, et UFO-sid on nähtud tuumarelvi kahjutuks tegemas ja levib ka müüt, et tuumasõda ei saa kunagi tulema, sest tulnukad ei lase sellel juhtuda. Aga kui tuumarelvasid pole üldse olemas, siis kuidas ja miks need UFO-d ja tulnukad siia valemisse sattusid?

Räägitakse, et tuumarelva kasutati Mehhiko lahes suure õlilekke peatamiseks. Kas see on tõsi? Loomulikult mitte, sest tuumapomme pole olemas.

6. jaanuaril 2016 teatas Põhja-Korea vesinikupommi katsetusest, kuid seda pole sõltumatud allikad kinnitanud. Kas Põhja-Korea on reaalne oht, kui me teame, et USA ja Venemaa pole kunagi päriselt vaenlased olnud ja mõlemad võltsivad oma tuuma- ja kosmoseprogrammi?

Mis juhtus päriselt Fukushimas ja Tšernobõlis? Nendele küsimustele vastuste otsimine on alanud!

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 

Allikad: artikkel on kokkuvõte Youtube’is leiduvatest dokumentaalfilmidest nagu “Nuclear Hoax” (Tuumapettus), “Nuclear Weapons Don’t Exist” (Tuumapomme pole olemas) jpt ning veebifoorumis www.cluesforum.info leiduvast arutelust tuumarelvade pettusest.

Artikkel ilmus täiskujul Telegrami 3. paberajakirjas.

tommykaas