Kas ka Saksamaal pannakse vaktsineerimata inimesed luku taha?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. november 2021 kell 18:37Austria on vaktsineerimata inimeste luku taha panemisega juba algust teinud ja varsti võib see reaalsuseks saada ka Saksamaal. Kõrge nakatumise tõttu nõuavad üha enam liidumaid karmimaid piiranguid. 2G reegel ehk tõend vaktsineerituse või haiguse läbipõdemise kohta kehtib seal üleriigiliselt juba paljudes valdkondades. Roheliste esimees Robert Habeck teatas nädal tagasi antud intervjuus, et vaktsineerimata inimesed peaksid ka pärast üleriigilise ulatusega epideemilise olukorra eriolukorra lõppemist 25. novembril kontakte vältima: “Kontaktikeeld ehk 2G-regulatsioon tähendab suures osas vaktsineerimata inimeste luku taha panekut kui lihtlabaselt väljenduda.”

Võimalikud koalitsioonipartnerid SPD (Saksamaa Sotsiaaldemokraatlik Partei), Grüne (Saksamaa Roheliste Partei) ja FDP (Vaba Demokraatlik Partei) leppisid kokku nakkuskaitse seaduse kavandatava muudatuse olulises karmistamises. Roheliste esimees Robert Habeck teatas asjakohasest plaanist telekanalis ARD. Tema intervjuust selgub ka, et olukord koalitsiooniläbirääkimistel on pingeline.

Poliitiku 14. novembril toimunud esinemisest telesaates “Tagesthemen”

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt