Video! Wochenblicki peatoimetaja: vaktsineerimine põhjustab viiruse hoogustumise!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

22. oktoober 2021 kell 10:18Elsa Mittmannsgruber on populaarse Austria ajakirja ja uudisteportaali Wochenblicki peatoimetaja, kes ütleb julgelt välja, et pandeemiat hoitakse kunstlikult üleval ning tema ennast ei vaktsineeri. Avaldame algselt Elsa Mittmannsgruberi Youtube’i kanalis käesoleva aasta kevadel avaldatud video, milles mõjuvõimas ajakirjanik selgitab, et viiruse levik hoogustub tuleval sügis-talve perioodil. Ja just vaktsineerimine on selle põhjuseks.

 

Video transkript:

Sundmeetmete nagu näiteks FFP2 kaitsemaskide, testide, lukkupaneku ja koroonavaktsiini tõhusus viiruse tõkestamiseks ei ole teaduslikult tõestatud. Valitsus võtab otsuseid vastu meelevaldselt, milles puudub igasugune loogika. Paljude teadlaste hoiatusi ei võeta kuulda. Samamoodi eiratakse piirangute vastaseid protestiaktsioone, kuna valitsus ei näita üles huvi eriolukorra lõpetamise vastu.

Aga miks on see nii? Sest tahetakse aega võita. Sellel on mitmeid põhjuseid. Esiteks võib välja tuua piirangud, mis hakkavad meie igapäevaelu määrama, nagu näiteks millal ja mis tingimustes me liikuda võime. Kui mitme inimesega on lubatud kokku saada? Millist maski peab kandma? Millistes kohtades on testimine kohustuslik? See kõik mõjutab meid.

Meid surutakse maha, et me reeglitele alluksime. Nakatunute arv, haigus- ja surmajuhtumite hulk ajavad segadusse, samuti üha uued karmimad piirangud, kuigi nendest on seni korralikult kinni peetud. See kõik tekitab meis jõuetuse tunde. Sotsiaalne distants, maskid, mis varjavad pooleldi meie nägu ja viletsad tulevikuväljavaated võtavad meilt kindlusetunde ning kaob igasugune siht elus. Valitseval olukorral on inimkonnale laastav mõju, meid surutakse maha ja võetakse viimnegi vastupanuvõime. Ja just seda tahetakse saavutada, sest võimulolijad vajavad tahtejõuetuid ja sihi kaotanud inimesi, et seeläbi ehitada üles ühiskond, kes täielikult alluks nende tahtele.

Sotsiaalne distants, alandamine ja jõuetuse tunne murravad meie vastupanu ning muudavad meid kergelt mõjutatavaks. Veel üheks põhjuseks, miks võimalikult kaua püütakse säilitada eriolukorda võib pidada seda, et me kõik oleme harjumustest sõltuvad. Just harjumuse jõus seisnebki asja mõte.

Inimene harjub ära diktaatorliku režiimiga, mis annab hea soodumuse sellist valitsemiskorda veelgi süvendada. Testid, maskid ja kõige lõpuks vaktsineerimine tekitavad meis teatud  sõltuvuse tunde, mis võtab meilt võimaluse ise oma elu üle otsustada. Kes kaasa ei taha teha, neid alandatakse. Ja jõuamegi järgmise punktini.

Kes ikka veel alluda ei taha, heidetakse ühiskonnast välja. Just võimulolijad ohustavad meie tulevikku, sest rikutakse põhiseadusega määratletud õigusi. On oluline aru saada, et kõik on ainult aja küsimus. Mitte midagi ei lahene iseenesest, kui midagi ette ei võeta.

Vastupidi, olukord muutub üha hullemaks, diktaatorlikud meetmed aina rangemaks. Meie vabadusi piiratakse üha suuremas ulatuses, mida pole enam nii lihtne tagasi võita. Vastuseis muutub

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt