Vaade väljastpoolt: kes nakatas Saksamaal koroonaga viimased 406 200 inimest?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

3. detsember 2021 kell 14:36Möödunud nädalal pandi Saksamaal vaktsineerimata inimesed 2G reegliga lukku. 2G ehk geimpft, genesen (topeltvaktsineeritud või läbipõdemise sertifikaadi nõue) tähendab, et need, kes ei oma 2G staatust, ei tohi avalikes kohtades ringi liikuda. Avaldame Saksa alternatiivsel veebisaidil Conservo ilmunud artikli, mille autoriks on saksa peavooluajakirjandust kritiseeriv ajakirjanik Albrecht Künstle.  Saksamaa ametliku koroonapoliitika taustal, kus vaktsineerimine on muutumas kohustuslikuks, esitab ta praeguse olukorra kohta kaks vägagi põhjendatud küsimust: kui avalikus kohas liikumiseks on kehtestatud 2G reegel, siis miks tuleb järjest juurde “PCR-positiivseid”, aga haigusjuhte peaaegu üldse mitte ja miks on pärast laialdast vaktsineerimist märkimisväärselt tõusnud surmajuhtumite arv?

 

Saksamaal lükati vastutus üleriigiliselt kiiresti kasvavate koroonaarvude eest “vaktsineerimisest keeldujate” kaela. Peavoolumeedia, riigiraadio ja -televisiooni ning ajalehtede “kohtureporterid” harjutavad patuoina väljaselgitamist. Ja poliitikud loomulikult järgivad enda loodud propagandat ja nõudmist rangelt tegutseda vastavalt motole “Sinu soov on meie seadus”.

Alates 24. novembrist on peaaegu kõikjal Saksamaal kehtinud 2G-olukord. Sellest ajast alates on 13 miljonit inimest, kes pole veel vaktsineeritud, pidanud viibima väljas (mitteavalikes kohtades) või kodus. Isegi kui nad lasevad end iganädalaselt testida, mitte ei kõnni lihtsalt tiksuvate koroonapommidena ringi. Vaktsineeritud võivad aga oma elu jätkata endistviisi, enamasti nautides kõiki oma tegemisi ilma testimiseta ja nakatades paraku ka teisi – nii vaktsineerimata inimesi kui ka vaktsineerituid. Seetõttu oli kõigile, kelle kupli all ei ole viirus veel aju kinni jooksutanud, selge, et koroonaarvud jätkavad takistamatult kasvamist, isegi siis, kui miljonid inimesed on “luku taga”. Nii juhtuski.

Alates vaktsineerimata inimeste seina taha sulgemisest nädal tagasi (artikkel on kirjutatud 3. detsembril – toim.) on 406 204 koroonatesti andnud “positiivse” tulemuse (RKI andmetel 5 903 999 – 5 573 756). Kolmapäevast (24. novembrist) seitse päeva tagasi oli juhtumeid “ainult” 378 435. Vastupidiselt 1. detsembri infole nakatumiste suhtarv ei vähenenud. See on tegelikult praegu 486, sest viimase se

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt