Kalle Gaston: tavaliikmed ei tea paljutki vabamüürluse tipus toimuvast

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. märts 2013 kell 10:39msteps1

Endine vaimulik Kalle Gaston kommenteeris ajalehele Sakala seoses pastor Jaan Tammsalu ja vabamüürluse ümber tekkinud keskusteluga, et hullusärki panek on läbi aegade olnud tõhus meetod ebamugavate isikute elimineerimiseks, viidates vandenõude uurijatele Jüri Lina ja David Icke. Samuti arvab mees, et maailm on liikumas ühtse maailmavalitsuse poole.

 

“Natuke kahju, et lahvatanud diskussioon vabamüürluse ümber on taandumas Jaan Tammsalu personaalküsimuseks. Seda teemat peaks käsitlema palju laiemas kontekstis kui vaimulikkond ja vabamüürlus,” sõnas Gaston ja lisas: “Tuleks rääkida poliitikute ja arvamusliidrite seostest selle salapärase organisatsiooniga.”

“Mida kujutab endast näiteks Bilderbergi grupp, kes kinnistel koosolekutel teeb maailma arengut määravaid otsuseid ja kelle korraldusi täidavad riikide valitsused? Vaadates kas või Eesti valitsuse toimetamisi ja otsuseid, on raske aru saada, kelle heaks ta töötab. Eesti rahvas see igatahes küll ei ole,” arvab mees.

Gaston on seisukohal, et maailm on liikumas totaalse järelevalve ja ühtse maailmavalitsuse poole: “Kas seda teostab vabamüürluse ladvik, mina ei tea, ent selge on see, et enamik selle ühingu pühendatuid liikmeid ei tea paljutki tipus toimuvast.”

“Huvitav on ka asjaolu, et uurijad, kes on püüdnud vabamüürlastel lasuvat saladuseloori kergitada, näiteks David Icke ja Jüri Lina, on tembeldatud skisofreenikuiks,” ütles endine vaimulik ja tõdes lõpetuseks, et hullusärki panek on läbi aegade olnud tõhus meetod ebamugavate isikute elimineerimiseks.

 Allikas: Sakala

 

Toimetas Mariann Joonas

 

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt