Video! Horvaatia arstid ja teadlased: massimeedia vägistab inimesi koroonanakatumiste ja -surmade numbritega

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

21. aprill 2021 kell 15:21Horvaatia alternatiivses infoportaalis Bez Cenzure (ilma tsensuurita – toim.) avavad riigi tervishoiuspetsialistid, arstid ja teadlased koroonapiirangute pahupoolt, rõhutades, et Covid-19 viirus pole nii tõsine ja surmatoov viirushaigus, nagu tervele maailmale üritatakse praegu näidata. Probleem ei ole mitte viiruses endas, vaid selles, et kogu meditsiinikogukond käitub kriisistaabi dikteerimise järgi ja piirangutega tekitatud kahjudes saab kannatada suurel määral noor põlvkond. Massimeedia on muutunud pandeemia pornograafiaks – inimesi vägistatakse koroonanakatumiste ja -surmade arvudega, samal ajal kui maailma pädevaimate teadlaste koostatud Great Barringtoni deklaratsiooni täielikult ignoreeriti. Inimesel on olemas kaks valikuvarianti, te saate valida kas ideoloogia või meditsiini.

 

Arvud näitavad, et ellu jäävad peaaegu kõik (täpsemalt 95 protsenti) üle 70-aastased nakatunud ja alla 70-aastastest nakatunutest 99,95 protsenti ehk erinevalt üldlevinud ja -levitatavast arusaamast, ei ole eakate Covidisse suremus märkimisväärne, küll aga on nn koroonavastastel meetmetel lugematu hulk kahjulikke tagajärgi – eelkõige laste normaalse füüsilise arengu jaoks.

Oleme meie lastele ja noortele tohutu kahju tekitanud, kuna nende maailma keskpunkt on eelkõige sotsiaalsed kontaktid, nende eakaaslased ja sõbrad. Tuleb hakata teadvustama, et meie elu üle ja meie järglaste elu üle ei saa otsustada psühhopaatide grupp! Ainult meie ise võime enda eest otsustada, sest homme küsivad meie lapsed ja järglased meie käest, mida te tegite aastatel 2020 ning 2021.

Hoolitseda tuleb eelkõige vanurite eest

Tervisespetsialistide sõnu tuleks selles kriisis kogu ühiskondlik energia suunata riskigruppidele, vanemaealistele 65+, kelle jaoks riskid on tuhandeid kordi suuremad kui lastele ja noortele. Karantiin või selle mistahes muu vorm on mõeldud haigetele ja riskigrupis olevatele inimestele, mitte tervetele. Terved inimesed peavad saama täie rinnaga hingata ja mitte elama meditsiini juhtivorganite šant

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt