Telegrami järjejutt: David Inuaki, IV osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

11. mai 2013 kell 13:42 

Jätkame Telegrami kolmanda järjejutuga raamatu “Inuaki – reptiil minu sees” põhjal, mis on vestlus Rumeenia psühholoogi Aryana Havahi ja ebatavalise poisi Davidi vahel. Poiss ütleb, et minevikus oli ta kehastunud planeedil Inua, mis asub Orioni lähedal. Teraapiasessioonidel räägib David Aryanale sellest planeedist, sealsest elust, aga samuti ka meie planeedist Maa ja enda Maale tulemise eesmärgist. Psühholoogi poolt kirja pandud loo on eesti keelde tõlkinud kosmosepsühholoog Aigar Säde.

 

 

A: Täna tahaksin rääkida sellest, kuidas sa sattusid siia, Maale, ja milleks. Kas valisid ise asukoha, vanemad?

D: Pigem ei. Nad olid üks võimalikest variantidest sel momendil.

 

A: Ja sa tulid, kehastusid ja sündisid kui nende laps?

D: Ma ei sündinud.

 

A: Arvan, et sa sündisid. Kuidas siis muidu?

D: See on veidi keerulisem. Neil oli oma laps, kes sündis peale üheksat kuud rasedust, nagu maalased ikka. Kahjuks oli ta väga haige olemisega ja pidi selle maailma hülgama. Siis ma võtsingi tema koha.

 

A: Kas saad täpsemalt selgitada? Ma ei saanud midagi aru.

D: Nende laps David sündis, et surra. See oli programm, mille ta pidi läbima sünni kaudu. Ta oleks pidanud ära minema 6 kuu vanuselt. Siis oli Maatriksis otsustatud, et mina võtan tema koha.

 

A: Selge, aga kuidas? Kas nad märkasid, et laps on teine?

D: Ei, ma ju võtsin üle tema keha.

 

A: Ikkagi ei saa aru.

D: Laps sündis nõrgana. Ta oli kogu aeg haige. Kui ta oli kuuekuune, nägi ema, et ta lebab voodis koomas. Ta jooksis koos temaga haiglasse, kus teda püüti elule tagasi tuua, kuid ta suri. Mõne minuti pärast ta süda seiskus. Siis ta hing eemaldus ja ma võtsin keha üle. Arstid arvasid, et neil õnnestus laps päästa, kuid see ei olnud nii. Ta lahkus.

 

A: Ja nad ei märganud midagi?

D: Jah, nad ei olekski seda saanud märgata. Keha oli ju sama.

 

A: Sisenedes kehasse, teadsid, kes oled?

D: Kehasse tulles teadsin, kes olen. Aitasin teadlikult keha paranemisele kaasa. Kuid bioloogiline vanus ja keha funktsioonid lubasid mul avalduda ainult lapsena. Siis kadus eneseteadvus. Unustasin kõik ja pidin läbima õppeprotsessi nagu suvaline surelik.

 

A: Aga milleks?

D: Selleks, et õppida kohanema inimvibratsioonidega ja koha vibratsioonidega. Et mõista nende tõekspidamisi ja nende elu.

 

A: Sa kaotasid palju aega!

D: Üldsegi mitte. Ma sain jõulud selle rõõmu ja valgusega, lihavõttepühad, mängud teiste lastega. Meile on see tundmatu, me ei ole kogenud selle vibratsiooni jõudu. Seda pole Inual. Sa ei kujuta ette, kui suurepärane see on – mängida lumes, visata lumepalle, tunda külma…

 

A: Jah, kui vaadata sellele nii, siis on olemas väga palju uut…

D: Jah, kuid et seda mõista, on vaja tunda, läbi elada. Kuni selleni, kuni mõistad, et ka kurvastus on – suurepärane.

 

A: See on nii, ainult et mitte kõik pole suurepärane…

D: Kõik on suurepärane, sest see on uus, eriline kogemus. Iga üleelamine, tunne näitab sulle end kui olendit. Kõik olendid ja muu teenib vaid üht eesmärki – panna sind omandama elu õppetundi sellel vibratsioonitasandil. See on spetsiaalne kool, mille väärtust teavad vaid need, kes selle läbinud on.

 

A: Aga millal sa teada said sellest, mis toimus? Millal sa teadvustasid, kes oled?

D: Siis, kui olin viieaastane. Mäletan, et see oli jõuluõhtu. Jõulud – minu lemmikpüha. Ema ütles mulle, et näärivana tuleb. Olin nii erutatud, et ei suutnud uinuda. Siis hakkasin mõttes endaga rääkima, küsima üht-teist ja just siis hakkas keegi mulle vastama. Mul kulus päris palju aega, et aru saada. Veelgi hullem oli see, et ma pidin endast aru saama. Ei ema ega isa tahtnud mind kuulata, seda enam – keelasid seda arutada teiste inimestega. Aga pärast ütles mu sõber Vladutš, et olen imelik, et kui ma ei lõpeta neid trikke, lõpetab ta minuga mängimise.

 

A: Kuidas sa kontakteerusid Aghtoniga?

D: Tegelikult lõi sideme minuga tema. Ta ütles mulle, et mind on vaadeldud kogu aeg, aga hakkasid suhtlema siis, kui olin Maaga täielikult sulandunud.

 

A: Miks?

D: Sest oli olemas risk, et meenudes, kes olen, võiksin tahta siit ära minna.

 

A: Kas see oleks halb olnud?

D: Jah, sest tulin ülesandega ja see on vaja täita.

 

A: Aghton rääkis sulle Inuast?

D: Mitte, et rääkis. Ma oleks vaadanud nagu filmi. Vaatasin sisemise nägemisega nagu mu peas oleks olnud telekas. Kõike alates minu sünnist kuni momendini, kui ära läksin. Vaatasin planeedi ajalugu, elasin uuesti läbi oma elu ja tuletasin meelde kõik oma teadmised. Seal, kus oli midagi selgusetu, küsisin ja ta vastas mulle, näidates kujutisi, helisid ja vibratsiooni.

 

A: Sa surid Inual selleks, et oleks võimalik siin sündida?

D: Ma ei surnud, läksin teise olekusse, teadlikult laiendades oma keha ja oodates parimat momenti siia ülekandumiseks.

 

A: Seega olid sinu vanemad mingil moel varem määratud?

D: Ei, see otsus oli vastu võetud viimasel momendil.

 

A: Aga sa ütlesid, et ootasid parimat momenti!

D: Jah, kuid minu vanemad ei osutunud nendeks. See oli noor paar, kes järgisid üht esoteerilist liini, mis tegelikult on uuendus väga suurest müsteeriumikoolist. Neiu pidi rasestuma ja mind sünnitama – sel moel oleks mul olnud tegelik toetus ja ma oleksin ilmutanud oma teadmisi Maatriksist palju kiiremini ja seda optimaalsetes tingimustes.

 

A: Kas nad mõtlesid ümber. Kas nad ei tahtnud last?

D: Ei, nad eostasid mu. Ma isegi algatasin keha muutmise protsessi. Kuid ema mõtles ümber ja katkestas raseduse.

 

A: Kuid kui sa olid eriline olemuselt, ja sind aidati, miks te talle ei öelnud?

D: Me rääkisime. Kuid ta arvas, et on liiga noor. Talle saadeti nägemus, kogemused, kuid hirm segas tal mõistmast. Tegelikult on hirm ja viha ainukesed maised tunded, mis blokeerivad ligipääsu teadmistele ja evolutsioonile.

 

A: Ja sa ei saanud oodata järgmist sündi?

D: Ei, sest Maatriksisse ei saa jääda liiga kauaks. Kui ma oleksin veel veidi viivitanud, oleksin pidanud end kas lahustama või sündima inuakina. Nii juhtuski, et võtsin Davidi keha.

 

A: Maatriksis on sinu käsutuses ainult teatav hulk aega?

D: Jah, selles olekus hoitakse sulle alles eelmisest ebatavalisest kehastusest sinu omadused ja mälu Maatriksist. Kuid energia Maatriksi sees võib lõhkuda olendi terviklikkust, kui ta on selle sees kauem kui ette nähtud.

 

A: Aga mis juhtus hingega, kes oli David?

D: Ta pöördus tagasi Maatriksisse ja ootab tulekuks uut võimalust.

 

A: Aga kas see on tema suhtes õiglane?

D: Jah, sest ta läks kõrgemale plaanile võrreldes sellega, kus oli.

 

A: Miks?

D: Sest ta tuli siia selleks, et keha hüljata. Selle ma siis üle võtsingi.

 

A: Kas sa võtsid üle ka tema karma?

D: Mitte päris, sest sa mõistad karmat teistmoodi. Ma võtsin üle enamuse osa rikkumistest, mille ta minevikus Maatriksisse oli jätnud, kuid ainult need, millised ta otsustas siia tulles lahendada. Ülejäänud jäid sellesse segmenti Maatriksis, kus need asuvad praeguseni. Ta võtab need vastu siis, kui nii otsustatakse.

 

A: See tähendab, et sul tuleb kokku puutuda tema probleemidega?

D: Jah.

 

A: Aga kui tal peavad olema tõsised probleemid tervisega tulevikus?

D: Ma saan neid nihutada, kuna need tekivad sellistest asjaoludest, millised ta siia jättis ja mis mina tõin. Lisaks võib kõike lahendada kui tead, kuidas seda teha.

 

A: Õige, kui tead, kuidas.

D: Me kõik teame seda. Peamine probleem on selles, et maalased ei taha seda teadvustada.

 

A: Kas saad mulle keha ülevõtmise protsessi kirjeldada?

D: Jah, see protsess on vastupidine sellele, mida me nimetame suremiseks. Kera vabaneb järsku, ja silmapilgu jooksul, kui kehas olevast nöörist lahti ühendub, võtab teine kera tema koha. See hakkab sisse hargnema, minnes läbi pea pöörisekohast ja lülisambast, seejärel südamest ja sealt kihutab juba makku, pähe ja suguelunditesse. Siis saab keha valgusjõu laengu, mis tuleb vahetult Maatriksi väljast. Värvuselt ja võimsuselt on see sarnane äikesele – see on lühike kuid väga võimas impulss. Peale seda tunned sa keha nagu oleks see sinu oma. Tunned, kui kuskilt valutab, sügeleb või torgib, ja võid keha juhtida kuidas tahad. Kuid, nagu juba rääkisin, olin piiratud liikumisega, sest mu aju võttis vastu ainult infot, mis on kohane kuuekuulisele lapsele.

 

A: Kas täiskasvanu keha saab üle võtta?

D: Jah, siis sul ilmnevad kõik täiskasvanu keha eelised, ja sa võid sooritada kõiki tegevusi.

 

A: See tähendab, et sinu eneseteadvus saab aktiivseks.

D: Ei, sest sel juhul on sul hädavajalik kohaneda kehaga, koha vibratsioonidega ja Maa pulsiga.

 

A: See tähendab, et ilmneb ülisuur lõhe, amneesia. Sa ei mäleta midagi, ei tunne sõpru ega sugulasi ära.

D: Amneesiat ei tule, sest koos kehaga omastad sa ka informatsiooni. Käesoleva elu mälu asub nii Maatriksis kui ka ajus. Tegelikult pääseb Maatriksisse vaid tegevuse mõttevorm-energia, samal ajal, kui mälestused ise hoitakse kehas. Samuti nagu tunded ja kogemused.

 

A: Kas need mõjutavad Maatriksit?

D: Muidugi mõjutavad. Need loovad rikkumisi, ainult et teiste omadustega ja vahetult segmendis, mis vastab antud hingele. Maised kogemused ja tunded annavad võimaluse kehal hästi toimida. See on maine vahend liikumiseks, mis toitub nii energiast, söögist kui ka kogemustest.

 

A: Aga kui olend avastab, et keha ei kuulu talle juba päris algusest?

D: See sõltub tema võimest kohaneda. Siin rangeid reegleid ei ole. Ta avastab selle siis, kui tema kiiratav vibratsioon vastab täielikult maisele.

 

A: Kas selliseid inimesi on palju?

D: Ma ei tea. Tean, et Inualt tuli siia kümme.

 

A: Koos sinuga?

D: Ei, erinevatel aegadel. Mina olin kolmas.

 

A: Kas ülejäänud teavad, teadvustavad end?

D: Aghton ütles mulle, et ta võib suhelda ainult seitsmega peale minu.

 

A: Mis juhtus ülejäänud kahega?

D: Ülevõtmine ei õnnestunud. On olemas teatud riskid.

 

A: Kas neil on võimalus uuesti sündida?

D: Ei.

 

A: Ja kui kaua nad nii veedavad?

D: Nad saavad minna siis, kui keha sureb. Kuid surm tuleb ainult siis, kui lõpeb tema programm.

 

A: Ja midagi ei saa ette võtta?

D: Ei, sest seaduseid on vaja järgida. Kõigel on oma loogika.

 

A: Miks toimuvad taolised vahejuhtumid?

D: Nagu ma aru olen saanud, kestis ühel ülevõtmine liiga kaua, kehal ei jätkunud hapnikku ja aju kahjustus. Aga teisel juhtus intsident ülevõtmise ajal. Olend, kes valdas keha enne seda, mõtles ümber just sel momendil, kui paigutus uus nöör, ja seda keha juhivad nüüd kaks hinge. See loob süsteemis tõsise häire, mida ei saa kontrolli alla võtta.

 

A: Kas seda ette ei teatud?

D: Kuidas saab teada, et hing rikub seadust, et hakkab takistama?

 

A: Mis teistega juhtus?

D: Tean, et nendega on kõik korras, nad alustasid suhtlemist, ja kõik sujub normaalselt. Üks on võrreldes minuga palju rohkem edenenud, sest teda toetavad vanemad.

 

A: Millega ta vanemad tegelevad?

D: Nad on uurijad. Nad kuuluvad ka Roosiristlaste ordusse ja neil on ligipääs kõrgeimatele esoteerilistele teadmistele.

 

A: Kas see pole mitte satanistlik organisatsioon?

D: Ei, see on hoopis midagi muud. Tõsi, et mõningad harud on huvitatud rohkem isiklikust heaolust kui evolutsioonist ja altruismist; kuid need, kellest räägin, ei saa olla mingil juhul negatiivsed.

 

A: Kas nad on Rumeenias?

D: Ei, ma olen siin üksi. Neist, kes on edukalt läbinud kehastumise, asuvad kaks Ameerikas, üks Prantsusmaal, üks Hiinas ja kaks Saksamaal.

 

A: Sinuga koos saan arvuks seitse, aga kus on kaheksas?

D: Erilises kohas, millest Aghton sulle mitte midagi rääkida ei saa.

 

A: Kas ma rääkisin Aghtoniga?

D: Enamuses osas jah.

 

A: Miks olid vajalikud need laialipaigutused?

D: See tulenes sündmuste tähtsusest, mis järgnevad.

 

A: Võin ära arvata, et meie, Prantsusmaa ja Hiina võtame osa millestki ebaharilikust.

D: Vastupidi, ainult et siin pole väga palju tööd. Kõik sujub rahulikult.

 

A: Miks?

D: Siin on meil eelis – meie esivanemate kollektiivne teadvus, mis aitab meid väga tugevalt.

 

A: Mida sa sellega öelda tahad?

D: Siin, sellel maal (praegune Rumeenia), elasid väga arenenud olendid, kes jätsid tulevastele põlvedele midagi energeetilise kera taolist, mis sisaldab väga hinnalist infot. See avaneb teatud momendil. Kui me selleks valmis oleme, saame vastused kõigile küsimustele, mis tekkisid evolutsiooni käigus, küsimustele tõelised vastused, mida on alati varjatud, maskeeritud, moonutatud.

 

A: Kas saad näidet tuua?

D: Ei, sest see pole mu eesmärk.

 

A: Kas peab kuluma veel palju aega kuni me võime tungida sellesse aardesse?

D: Ei, mõned on juba tunginud. Veelgi enam, nad levitavad saadud infot.

 

A: Aga miks meie ei tea?

D: Me kuuleme aga me ei huvitu. Enamus võtab seda muinasjuttudena.

 

A: Kas kogu Rumeenia oli asustatud nende olenditega?

D: Eriti maa keskosa, nagu see praegu on. Seal mägedes on peidetud aare, ebatavaliselt tähtis infoallikas.

 

A: Miks seda keegi avastanud pole?

D: Aghton räägib, et sellest teavad päris paljud inimesed, ainult et nad ei taha rääkida. Mõned on sinna sisenenud.

 

A: See on rumeenlastele tüüpiline. Kui sa äkki midagi kuuled, siis seda, mida sul kuulda pole vaja – sulle räägitakse kohe, et sind peteti, et sa ei saanud õigesti aru, et sa pole veel sellele tasandile jõudnud, et sul lubataks seda teada.

D: Kui see hädavajalik on, saavad kõik seda teada.

 

A: Mida veel võib öelda meie maa kohta?

D: See on ainukene maa, millel on aktiivsed seitse tšakrat.

 

A: Kas teistel ei ole?

D: Ei, Maa omakorda omab seitset energeetilist keskust, mis on laiali jaotatud ja mitte ükski teine maa ei oma seitset isiklikku energiakeskust. Seetõttu orjastati teatud ajajärgul just Rumeenia negatiivset laadi organisatsioonide poolt.

 

A: Kas saad öelda, kus asuvad Maa tšakrad?

D: Kalifornias, Lõuna-Ameerikas, Austraalias, Inglismaal, Egiptuses, Iraanis ja Tiibetis.

 

A: Aga tšakrad Rumeenias?

D: Üks on Symbat de Souss-Recha’s, teine on Raryu mägedes, kolmas on Shimleulom Silvana lähedal, neljas on Kapidave’s, viies on Sarmisegetuze’s, kuues on Parynge’s, seitsmes on Carpaţilor Dzhetichi eelmägedes. Kuid need pole selles järjekorras, milles sulle loetlesin. Nende kaasaja funktsiooni ei tohi veel avalikustada, sest need pole täielikult aktiivsed.

 

A: Aga Bucegi mäed? Võid sa midagi neist rääkida?

D: Seal, nagu ka Chachleu’s, asub see informatsiooni aare, millest ma sulle rääkisin. Kui inimesed vaataksid tõeliselt, võiksid nad seda näha. Neis kohtades on olemas energeetilised vormid – nelinurkse põhjaga püramiidid. Praegu näevad nad välja kui hologrammid. Kuid vastavalt sellele, kuidas lähenevad teatud sündmused, muutuvad need kõik aina rohkem ja rohkem selgejoonelisemaks.

 

A: Mis rolli mängivad need püramiidid?

D: Need kaitsevad maad teatud energeetiliste rünnakute eest ja annavad mõttevormeenergiaid, mis on määratud kaitseks ja hingeliseks arenguks. Võib öelda, et omamoodi püüavad need tõsta kogu maa vibratsioonitaset. Nii kohal kui inimestel.

 

A: Need energiakeskused on sarnased inimeste omadele?

D: Jah, need on identsed. Neil on ka samad värvid ja toimed.

 

A: Milleks need mõeldud on?

D: Need juhivad, parendavad ja jälgivad Maa püsimajäämist. Nii, nagu ka inimese energiakeskused koordineerivad kogu organismi tegevust. Inimesel on täpselt samasugune arv energiakeskusi, kuna nad elavad siin ja peavad vastama planeedi vibratsiooni tasemele.

 

A: Aga Rumeenia tšakrad?

D: Neid hakati aktiveerima alles 1986. aastal. Need hakkavad tööle optimaalsel tasemel 2011. aastal.

 

A: Milles seisneb nende ülesanne?

D: Saan öelda vaid seda, et see maa eksisteeris Maa algusaegadest peale. Siin loodi esimesed olendid. Siis nad läksid ja asustasid terve planeedi. See maa hakkab tulevikus mängima tähtsat rolli. Kollektiivne teadvus, mis on jäetud meie eellaste poolt, avaneb ja haarab nende südamed, kel tuleb võimalus ellu jääda.

 

A: Ellu jääda?

D: Jah, sest meid ei hakata kaitsma. Ja see on väga hea. Mitte kõik inimesed pole ette valmistunud üleminekuks teisele olemise plaanile.

 

A: Kas võid öelda, et järgmisel aastal võib toimuda midagi halba globaalsel tasandil?

D: Jah, probleemid tulevad.

 

A: Millised probleemid?

D: Midagi veega seoses, kuid ma ei tohi rohkem teada.

 

A: Rumeenia kannatab selle vee tõttu?

D: Ei. Siin tulevad probleemid, kuid peamiselt majanduslikud. Üldiselt tulevad kas majandusprobleemid või maavärin.

 

A: Kas saad selgitada?

D: Ei. Ma tahaksin tänaseks lõpetada.

 

Enne seda, kui David lahkus, palusin tal kutsuda kabinetti ta ema. Ta jutustas, et ta poeg sündis väga nõrgana ja esimesed kuus kuud oli pidevalt haige. Kusagil selles vanuses oli ta surma äärel raske kopsupõletiku tõttu – surmavalt, kuna poeg ei talunud antibiootikume. Ta ütles, et arstid püüdsid teda elule tagasi tuua kahe minuti jooksul ja tervenemine oli suuresti sarnane imele. Lisaks sellele, äkki peale seda tervenes David täielikult ja pole enam kunagi haige olnud.

Jätsin temaga hüvasti ja saatsin ukseni. Enne seda, kui ta lävepaku ületas, pöördus ta minu poole ja ütles kõheldes: “Teate… see on selline imelik tunne… ma ei taha, et te mõtleksite, et olen hulluks läinud… Kuid siis… kui, pöördudes tagasi elule, avas ta silmad… mulle näis, et see polnud enam tema! Rääkisin sellest preestriga… tellisin puhastusrituaali, kurja väljaajamise… Arvate, kas on võimalik, et ta on seestunud?”.

Oleksin tahtnud vastata, kuid ta ennetas mind, rääkides kiirustades: “Palun teid, ärge vastake. Ma ei ole valmis teada saama. Ma ei taha omada koletist oma majas!”.

Peale nende lahkumist mõtisklesin veel kaua. Mõtlesin, kas anda tema emale kuulata salvestusi meie vestlusest. Lõpuks otsustasin seda ilma eelnevalt luba küsimata mitte teha.

 

Allikas: Havah Aryana “Inuaki – Reptilianul din mine”

Tõlge: Aigarsade.com

Foto: Favim

 

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt