Telegrami järjejutt: David Inuaki, VIII osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. mai 2013 kell 20:48 

Telegrami kolmas järjejutt jõuab sel nädalavahetusel lõpule. Jäänud on veel viimased osad raamatust “Inuaki – reptiil minu sees”, mis on vestlus Rumeenia psühholoogi Aryana Havahi ja ebatavalise poisi Davidi vahel. Poiss ütleb, et minevikus oli ta kehastunud planeedil Inua, mis asub Orioni lähedal. Teraapiasessioonidel räägib David Aryanale sellest planeedist, sealsest elust, aga samuti ka meie planeedist Maa ja enda Maale tulemise eesmärgist. Psühholoogi poolt kirja pandud loo on eesti keelde tõlkinud kosmosepsühholoog Aigar Säde.

 

A: Me peatusime Maa tapmise juures. Mida sa öelda tahtsid?
D: Kujuta ette, et mikroobid meie kehas hakkavad võtma meie verd ja kasutama seda kui autokütust. Hakkavad võtma vähehaaval meie luid ja ehtima oma kaela ja käsi, et eputada teiste ees. Nad lõikavad maha meie juuksed ja põletavad need või tassivad külla minnes kingituseks, et need hiljem minema visataks. Midagi taolist teeme me Maaga. Me piiname teda, torgime, tükeldame, katsetame… ja kõik teaduse, progressi ja külluse nimel. Me võtsime selle üle anunnakkidelt – raisates, kurnates ressursse. Seda oleme me kõige paremini õppinud.

A: Aga kui me poleks neid kasutanud, mida me siis teeksime? Millega sõidaksime, millega kütaksime, mida sööksime?
D: Me oleksime võinud seda teha mõttejõuga, ainult soovimise abil.

A: Selge. Ainult keegi ei õpeta seda. Miks seda koolis ei õpetata?
D: Sest koole kontrollitakse samuti. Üheks peamiseks okultsete organisatsioonide ülesandeks oli destabiliseerida haridussüsteem – see õnnestus neil lausa suurepäraselt. Kõik õpingud on rajatud loogikale ja mõistusele. Info struktureeritakse nii, et see hävitaks igasugused intuitiivsed ilmingud või sideme Maatriksiga. Hävitades vabaduse ennast väljendada, muudavad õpetajad ja juhendajad õpilased robotiteks. Sellest võtavad osa ka vanemad. Kui palju oled sa kuulnud, kui vanemad räägivad, et vaja on õppida… vaja on õpetajaid kuulata… kui raamatus on kirjutatud, siis tähendab, et nii see on… mina samuti käisin koolis ja ei surnudki… ma saavutasin kõik tänu haridusele… Vot millega te, täiskasvanud meid rõhute. Mis on põhjuseks, et lastel on ebahuvitav, miks mul on lasteaias tülgastumiseni igav ja ma ei taha sinna tihti tagasi minna… Miks ma pean õppima seda, mida nemad tahavad… Ma ju tean, et see pole tõde.

A: Kuid me ei või ju kõik kodus istuda – nii ei saa keegi harituks!
D: Pole vaja kodus istuda. On vaja, et teie, täiskasvanud muudaksite süsteemi. Te peate seda tahtma, et see läbi läheks. Ja siis saab see tõesti võimalikuks.

A: Sa ei saa kinnitada, et ei ole kasulikke aineid… bioloogia, ajalugu…
D: Need oleksid kasulikud, kui info oleks reaalne. Mida koolis õpetatakse? Nende tõde! Mida te selgeks saite? Nende tõed! Mida te praegu teete? Töötate nende jaoks! Aga mida hakkame tegema, kui midagi ei muutu? Me töötame ka edaspidi nende jaoks. See on suletud ring, millest meie, lapsed, teie tõttu väljuda ei saa, kuigi tunneme ja teame, et see on ebaõiglane. Te võtate nad omaks, usute nende väljamõeldisi, kas siis laiskusest, mugavusest, meeleheitest või lihtsalt selle tõttu, et olete rahul oma eluga. Kui sul juba kõik on, milleks püüelda ei tea kuhu veel?

A: See pole päris nii. Oleme pärinud süsteemi ja jätkame seda.
D: Olete pärinud süsteemi, mis pole kunagi olnud tõene. Ja veel jätkate seda. Te olete süüdi!

A: Aga mida me teha saame?
D: Soovige muutusi, osalege nende täideviimises. Paljastage nad ja näidake kogu maailmale.

A: Keda?
D: Anunnakke.

A: Kuidas, kui me neid ei näe?
D: Soovige, et te neid näeksite ja te näetegi! On olemas inimesed, kes neid näevad nagu minagi. Nad on meie seas, nad on meie elu osa. Ma olen liiga väike, et mind kuulataks. Aga täiskasvanud, kes neid näevad, vaikivad hirmust teiste inimeste ees.

A: Hästi, ja mida teha?
D: Need, kes neid näevad, peavad seda ütlema. Näitama nende peale sõrmega. Neid näha on Looja kingitus.

A: Aga miks mõned näevad neid ja teised mitte?
D: Need, kes neid näevad, on laiendatud ligipääsuga Maatriksisse. See saavutatakse keha ja kõrgema mina sideme teadvustamise teel. Kui info ringleb vabalt nende kahe struktuuri vahel ja selle voog on teadvustatud, siis ilmneb nägemine energeetilisel tasandil, mille eest pole võimalik midagi varjata.

A: Aga need, kel pole sellist kingitust?
D: Nad võivad alustada seda sidet ja see anne ilmneb, ja pärast on võimalik seda teadvustada.

A: Kuidas?
D: Nagu ma sulle rääkisin. Suvalisel soovil, ideel, sõnal on oma vibratsioon. Kui sa millestki mõtled, muutub see impulss mõttevormiks-energiaks, mis siseneb teatavasse Maatriksi segmenti, mis võimaldab sellel soovil realiseeruda. See oleks nagu seemne istutamine ja ootamine, millal see suureks kasvab, et vilju noppida. Tõepoolest, praegu on inimese võime luua tugevam kui kunagi enne.

A: Hästi, aga konkreetselt, kuidas me saame äratada kõrgema nägemise võime? Mulle tundub, et sa räägid kolmandast silmast.
D: Võid selle ka silmaks nimetada. Kuid see on esimene silm, mitte kolmas, sest nimelt sellele infole, mis selle kaudu tuleb, on vaja toetuda. See, mida me näeme füüsilise nägemisega – see on Tõe projektsioon, rakendatud ja kontrollitav anunnakkide poolt.

A: Kuid, konkreetselt, kas on olemas mingi tehnika või protseduur, kas on vaja järgida teatud samme?
D: Midagi selle taolist. Ennekõike peab inimene looma teadliku sideme oma kõrgema minaga.

A: Mida sa nimetad kõrgemaks minaks?
D: See on – Tõde. See on – õige, tõeline teadmine, varjul sügaval meie sees. See on – otsene pääs Maatriksisse, mis on olemas kõigil. Ainult et see on tumendatud olemasolevate müradega (häiretega).

A: Milliste müradega?
D: Anunnakid ei taha, et inimene saaks Tõde teada. Seepärast, läbi moonutatud info mürgitavad nad meid ainetega, mis on sihitud sellele, et hoida meid omamoodi letargias (varjusurmas). Need ained pidurdavad käbinäärme tööd, blokeerides selle. Inimese näärmed on väga tähtsad. Näiteks, kui harknääre teadlikult aktiveerida, pikendab see eluiga. Samuti, iga nääre inimesel on ette nähtud millekski ja kõiki neid saab juhtida teadlikult, kui inimene saab infot otse Maatriksist, aga mitte Maa madalamast väljast.

A: Mis asub Maa madalamas väljas?
D: Tänu kunstlikult loodud blokkidele saame me infot ainult sellest. Madalamas Maa väljas asuvad kõik madala sagedusega mõttevormid-energiad. Siia mahutasid anunnakid kõik, mis on seotud kurjade kavatsustega, hirmuga, vihaga, paanikaga, surmaga ja palju muuga. Me toitume sellest, sest meil on ligipääs ainult siia.

A: Kuid meil on ka head mõtted…
D: Jah, kuid need tulevad Maatriksi väljast.

A: Kus see madalam väli asub?
D: Maa ümber. Planeet on sellega ümbritsetud ja kõik info, mis meile satub, tuleb sellest. Maatriksist tuleb väga väike osa.

A: Kuidas saaksime ligipääsu Maatriksile?
D: Sideme loomisega mõistuse ja kõrgema mina vahel.

A: Kuidas?
D: Toon ühe näite. Kui ma tahan teada vastust mingile küsimusele, aga Aghton ei vasta mulle, sulen silmad, seisan ja keskendun Maatriksile selleks, et teada saada Tõde. Seda tehes räägin endale, et kui vastus on “jah”, siis mu keha kaldub ette ja kui vastus on “ei” – siis taha. See on väga lihtne.

A: Ja vastus osutub õigeks?
D: Alati. Proovi ise. Võid alustada küsimustest, millele sa vastust tead. Vaata ainult, et sa ei annaks endale vastuseid teadlikult.

A: Oletame, et me käisime antud etapi läbi. Mis edasi?
D: Aghton palub mul sulle edasi anda ühe toimingu. Istu sinna, kus sind keegi ei häiriks, võib ka otse voodile enne magamaminekut. Alguses palu oma kehal aidata vabaneda kõikidest mürkidest ja ainetest, mis ei vasta Maatriksi Tõele – kõigest, mis kehasse on kogunenud, et need eemalduks loomulikul moel, et see ei põhjustaks sulle valu. Üldiselt oleks seda vaja teha iga päev. See on väga kasulik. Pärast palu kõrgemal minal sinuga kontakti astuda.

A: Kuidas see kontakt ilmneb?
D: Kui ma räägin kõrgema minaga, lähen ma mõtetes erilisse kohta. Ma kujutan ette, et olen Inual. Mul oli seal lemmikkoht puu kõrval. Sealt oli meri näha. Võid siirduda kuhu tahes, kuhu sulle meeldib.

A: Oletame, et mulle meeldib kose lähedal.
D: Sa kandud sinna. Alguses vaata vett ja seda, mis sind ümbritseb. Proovi tunnetada koha lõhna, katsu vett, tunneta seda. Nimeta see oma salajaseks Tõe kohaks. Nii, et mitte keegi ei saaks sinna tungida. See saab pühaks. Siis saa teadlikuks kõrgemast minast. Alguses tunned sa suurt armastust. Nii suurt, et seda pole võimalik kehasse mahutada. Seejärel tunned sa lõdvestunud seisundit, lepitust. Kui saavutad need seisundid, võid hakata rääkima Maatriksiga. Ütle talle, mida tahad. Kuid pead teadma, et täituvad ainult need soovid, mis on sinuga seotud. Sa ei saa paluda kõrgemal minal terveks ravida oma vanaema. Võib ainult küsida, millest ta haigestus. Siin saad planeerida ja teostada ainult seda, mis puudutab sind. Rohkemat mitte.

A: Näiteks tahan ma teada tõde. Mis mul on vaja rääkida?
D: Ma tahan näha tõde. Kõik. Sinu kõrgem mina teab, mis on vaja teha. Kuid ta hakkab sulle infot andma jaokaupa, mitte korraga, sest inimaju ei suuda taluda sellist infohulka korraga.

A: Aga kui ma tahan terveneda?
D: Ma tahan terveneda. Mis puudutab tervist, siis enne näitab kõrgem mina sulle, miks sa haigestusid. Saad terveneda ainult peale seda, kui lahendad haiguse põhjuse.

A: Kuidas näitab?
D: Kas nii, et sul oleks kui film peas või sulle tuleb mõte pähe või sa näed und. Kuid sul tuleb teada, et kui sa sellega ei arvesta, siis paranemist ei toimu.

A: Aga kui haigus on karmaline?
D: Siis sulle näidatakse asju nii, et sa aru saaks. Antud juhul elame sellisel ajal, kus saab kõrvaldada probleemid, mille juured asuvad minevikus. Peab vaid tahtma seda teha.

A: Aga kui ma tahan näha anunnakke?
D: Ütle: “Ma tahan näha anunnakke.” Kuid siin on alustuseks vaja puhastuda ainetest, mis blokeerivad käbinäärme.

A: Mis ained need on?
D: Need sisalduvad väga paljudes toitudes. Ma olen neid näinud mahlas, gaseeritud vees, toidus… kuid kõige mürgisem neist on – hambapasta. Ja kõik on korraldatud väga hästi, te ju sunnite hambaid pesema vastu ööd, ja see jääb kehasse, toimides kogu öö.

A: Mis ainetest sa räägid?
D: Fluorist.

A: Kuid see on hammastele väga kasulik!
D: Hammastele ei mõju see kuidagi. Seda kasutatakse spetsiaalselt kui käbinäärme blokaatorit. Tean seda kindlalt. Kuid mind sunnitakse hambaid pesema.

A: Sa arvad, et see on mürgine?
D: Olen kindel 100%.

A: Kuid mis on taolise masside mürgitamise eesmärgiks?
D: See on sihitud põhiliselt inimestele, kes on sündinud peale 1960. aastat. Siis hakkas Maa karma puhastuma ja palju arenenumad hinged said siia tulla. Nad olid siin ka enne seda, kuid kõige arenenumad tulid pärast 1990. aastat ja 1996. aastat. Uustulijad olid võimelised arendama endas nn paranormaalseid võimeid. Omavahel rääkides, ma ei mõista, miks te neid nii nimetate, kui nad on – kõige normaalsemad. Nad kujutasid endast ülisuurt ohtu anunnakkidele, sest viimased ei oleks saanud säilitada oma maski. Nad viisid läbi uurimise ja tulid järeldusele, et parimaks vahendiks, hävitamaks neid ilminguid, oleks massiline teatud ainete neelamine. Kuna nad ei saanud kogu elanikkonda sundida tablette neelama, otsustasid nad toidu mürgitada. See on väga lihtne. Kas sa pole märganud, et igal aastal need ainekogused suurenevad nii toidus kui ka jookides?

A: Ei.
D: Sest sa oled nendega harjunud ja sind eriti ei huvita. Neil ei vedanud ja muidugi ka meil mitte, sest need ained lakkavad meile varsti mõjumast. Siis mõtlesid nad välja uued aparaadid, ja palju tugevama toimega, mis loovad häired sidepidamisel Maatriksiga.

A: Mis aparaadid need on?
D: Sidemastid, mobiiltelefonid, energeetiline mõjutamine gammalainete abil.

A: Ja ikkagi ei suuda ma uskuda.
D: Miks?

A: Aga kui me sureme, mida nad siis tegema hakkavad?
D: Noh, me kõik ei sure. Surevad paljud, kuid mitte kogu elanikkond. Ja need, kes jäävad, saavad nende orjadeks. Midagi elusate nukkude sarnast. See on see, mida nad tahavad, kuigi teavad täpselt, et see ei realiseeru.

A: Aga mis siis tuleb?
D: Kõik tuleb suurepärane ja lahe. Praegu töötab Maaga isegi Maatriks. Meil tulevad probleemid maakoorega, atmosfääri ja kliimaga; samamoodi majanduslikus plaanis.

A: Tean, sa rääkisid mulle. On vaja osta mehaanilised tööriistad, seemned… maja maale…
D: See oleks hea.

A: Kuid kas võib raha arvele koguda ja seda sealt vajadusel võtta?
D: Majandussüsteem variseb lähiajal kokku. Kõikjal. Raha kaotab varsti oma energia/väärtuse.

A: Mida tähendab “varsti”?
D: Kusagil 2009. aasta lõpus, 2010 alguses.

A: Nii kiiresti?
D: Mida kiiremini, seda parem. Vaja on, et Maa puhastuks raha vibratsioonist ja kõigest, mis puudutab “rahalist manipulatsiooni”. Me oleme anunnakkide võimu all liiga kaua olnud.

A: Aga mida me sööma hakkame?
D: Seda, mis on või seda, mida kasvatame. Meil on kindlasti vaja veidi toitainete varu. Seda on tähtis teada.

A: See ei kõla just eriti hästi!
D: See on väga hea! Ootan kannatamatusega 2012. aasta möödumist. Tegelikult stabiliseerub kõik 2013. aasta veebruaris ja me alustame uut ajastut. Maa ja selle elanike ajastut. Headuse ja rahu ajastut. Tead, maalased on väga head. Kõik, kes on täiendatud inuakide DNA-ga, on erilised. Peaaegu kõik lähevad edasi.

A: Aga kui palju neid on?
D: Väga palju. Ma ei tea täpset arvu, kuid ma näen neid tänavatel. Ma tunnen nendes ära vennad. Tegelikult on Rumeenia selles suhtes väga puhas maa. Siin pole nii palju anunnakkide verd. Seda on, kuid väga vähe.

A: Aga kuidas sa seda teada saad?
D: Oma vennad tunnen ära vibratsiooni järgi. Vaatan neid ja tean. Ja sina võid sama teha.

A: Ja halvad tunned samuti ära?
D: Tahad, ma räägin sulle ühest mängust? Vaata silma inimesele, kellega sa räägid. Ainult silma. Ära vaata naeratust ega liigutusi. Küsi, kas oled inuaki või anunnakk – kõrgem sina vastab.

A: Aga kui ma tunnen ära, et ta on anunnakki?
D: Palu oma kõrgemat mina näidata tema tegelikku olemust, siis sa saad aru. Kõik, mis sul on vaja teha – neid vältida. Ja mitte kuulata nende nõuandeid ja pühalikke sõnu.

A: Aga kas nad teavad, et nad on anunnakid.
D: Mõned – jah, aga enamus – ei. Teavad ainult need, kes on kõige kõrgemal. Neile on kõike selgitatud ja nad on selle omaks võtnud. Nad on väga palju ja teadlikult töötanud planeedi orjastamiseks.

A: Aga need, kes ei tea… kas neid võib aidata?
D: Ei. Neil on kalduvus kurjusele. See tuleb seestpoolt. Mis sa arvad, miks eksisteerivad finantskultused, miks mõned inimesed astuvad teatud organisatsioonidesse, miks vaid mõned näevad isiklikku kasu tohutute inimmasside arvelt?

A: Aga inimestel, kellel on see geen, mis nendega juhtub?
D: Nad lähevad oma teed. Me ei tohi Maatriksi tasandil sekkuda.

A: Kuid kui on inimesi, kes tahavad muutuda? Kas neil lubatakse jääda?
D: Ei. Nad ei saa kuidagi olla vastavuses uue energiaga. Neil on teine struktuur. Neil on oma tee.

A: Ja ikkagi, ma ei usu, et kõik anunnakkide verega inimesed moodustavad ühe grupi. Selles peab ju olema inimesi, kes ei kuulu ei ühte ega teise gruppi.
D: Usu mind, seda pole olemas. Seda on väga keeruline selgitada. Nad tunnevad üksteist ära vibratsiooni tasandil ja koonduvad organisatsiooni, võimalik, et mitte teadvustades, miks nad seda teevad.

A: Ja kas nendes organisatsioonides on kõik inimesed anunnakkide DNA-ga?
D: Ei. Nendesse astusid ka inimesed, kel pole seda DNA-d. Neil on võimalus muutuda.

A: Aga miks nad liitusid nende gruppidega, kui neil selleks kalduvusi pole?
D: Uudishimust, hirmust, soovist liikuda hierarhiaredelil ülespoole, aga ehk ka seetõttu, et praegu on nii lihtsalt parem. Võib-olla mõned said selle päranduseks vanematelt. Võib-olla neid peteti ja sunniti uskuma valereaalsust. Põhjusi on palju.

A: Aga mida neil on vaja teha, et saada võimalus häälestuda uuele vibratsioonile?
D: Mitte midagi. Seda otsustab Maatriks. Kui nende rikkumised pole suured, siis nad saavad loa hüljata Maatriksi segment, mis kuulub anunnakkidele. Kui need on suured, siis pole midagi parata… See oli nende sisemine otsus, ja nad lähevad koos anunnakkidega… Kahju!

A: Kuid ma mõtlesin, et ehk on neil võimalus. Nad ju ei teadnud!
D: Me ei saa neid aidata. Ainult nemad ise saavad seda teha. Nad võivad Maatriksilt küsida, nõu pidada oma kõrgema minaga. Ainult nii saavad nad vastuse küsimustele. Kui neil pole ligipääsu neile vastustele, on see väga halb. Ma ei tea, mida siis veel teha saab.

A: Ütle, kas neid, kes osalevad nendes organisatsioonides ja ei ole anunnakid, on palju?
D: Jah, palju rohkem, kui olema peaks.

A: Ka meie maal?
D: Jah, väga palju. Kahju, sest siin tuleb midagi erilist.

A: Jah, sa rääkisid.
D: Tahaksin tänaseks lõpetada.
Peale seda, kui David lahkus, istusin arvuti taha ja kirjutasin “fluor” ja “käbinääre”. Oma imestuseks leidsin väga palju infot. Kõige tähtsamaid teateid võib leida http://www.fluoridealert.org/. Sellelt saidilt sain teada, et kuni 1990. aastani ei ole sooritatud teste fluori mõjust käbinäärmele. Käbinääre – see on pisike nääre, mis asub kahe ajupoolkera vahel. See reguleerib melatoniini eritumist – see on hormoon, mis aitab reguleerida suguküpseks saamist ja kaitseb alati keha kahjulike mõjude eest, mida vabad radikaalid ajule avaldavad.

Üks nende uuringute eestvedajaid oli arst Jennifer Luke Surrey ülikoolist Inglismaal. Ta tõestas, et kõige esimesena satub fluori rünnaku alla käbinääre. Niisiis, vastavalt uuringutele, selle aine liigne kogus käbinäärme jaoks viib tõsiste häireteni, provotseerides varajast suguküpsust ja vähendades organismi võimet võidelda vabade radikaalidega.

Seal on ka kirjutatud, et fluor võib provotseerida loote geneetilisi muutusi raseduse ajal, suurendades vähki haigestumise riski. Rida uuringuid on näidanud, et fluor on võimeline tekitama luuvähki. Muidugi, need uuringud alles algasid ja praegu on need laboratoorsete uuringute staadiumis. Kõige halvem on see, et sellele ei pööra keegi tähelepanu, nagu kõigele, mis “ei sobi”.

Mõelge, mis juhtuks tööstusega, kui avaldataks uuringud sellest, et fluor on mürgine! Igal juhul soovitan neid lehekülgi lugeda. Seal on palju huvitavat infot. Ja internetist sain teada ka sellest, et energeetilisel tasandil vastutab käbinääre keha kohanemise eest Maa uute vibratsioonidega.

Pange tähele, et kõik need asjad on meil otse nina all. Kes iganes võib need leida, läbi lugeda ja teadvustada. Seda enam on hädavajalik, et keegi räägiks meile neist, ärataks meie tähelepanu, sikutaks varrukast… Huvitav, milleks?

 

 

Allikas: Havah Aryana “Inuaki – Reptilianul din mine”

Tõlge: Aigarsade.com

Pilt: pinealactivation.com

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt