2 minuti Telegram: Kuumoodul

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

21. oktoober 2018 kell 9:02Miks näeb tehnikaime välja kui laste kooliprojekt? Kas sulle tundub, et kuumoodul aastast 1969 on teaduse tippsaavutus? Vaata ise meie neljandat “2 minuti Telegrami” ja mõtle, mis mulje see ehitis sulle jätab. Igatahes ei tasu unustada, et lisaks muudele vasturääkivustele on 1969. aastal väidetavalt teise inimesena Kuu pinnale astunud astronaut Buzz Aldrin öelnud, et tegelikult nad Kuu peal ei käinudki.

 

Sissejuhatuses mainitud Buzz Aldrini ütlus pärineb ühest videost, kus väike tüdruk küsib Aldrinilt, et miks pole keegi enam ammu Kuu peal käinud, mille peale astronaut vastab:

“See pole 8-aastase küsimus, see on minu küsimus. Ja ma arvan, et ma tean miks. Sest meie ei käinud seal. Ja kui me seal ei käinud, siis on küsimus, miks me ei käinud. Kui me soovime tulevikus miskit teha, siis me peame esmalt teada saama, miks minevikus mingid asjad seisma jäid.“

https://youtu.be/uge8dzNLEcw

 

Vaata lisaks: https://en.wikipedia.org/wiki/File:Apollo_11_Lunar_Lander_-_5927_NASA.jpg

 

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt