Maailma Valitsuse 2022. aasta tippkohtumine: oleme me Uueks Maailmakorraks valmis?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

4. aprill 2022 kell 21:00Kuigi meedia ja valitsused käsitlevad kõiki Uue Maailmakorraga seonduvaid teemasid kui vandenõuteooriaid, korraldavad maailma liidrid ja suurkorporatsioonide esindajad avalikke tippkohtumisi, et arutada, kuidas “Uut Maailmakorda” reaalajas kujundada, vahendab Vanglaplaneet.ee.

 

Hiljutine näide sellest on Araabia Ühendemiraatide pealinnas Dubais 29.-30. märtsil toimunud Maailmavalitsuse Tippkohtumine 2022 (World Government Summit), kus ülemaailmsete institutsioonide, korporatsioonide, valitsuste, rahanduse, akadeemiliste ringkondade, meedia ja tehnoloogiaettevõtete juhid arutasid, kuidas rakendada “Uut Maailmakorda”.

Ürituse moderaator, CNN-i saatejuht Becky Anderson, alustas kohtumist küsimusega: “Kas me oleme Uueks Maailmakorraks valmis?”

“Kas USA juhitud multilateraalne süsteem on loodud teise maailmasõja järgselt rahvusvaheliste suhete  haldamiseks, et maailm ei näeks ega kogeks kunagi samasugust kaost ja korratust nagu maailmasõda. Kas see täidab oma eesmärki?” küsis Anderson. Kui ei, siis mis on alternatiiv? Just see on tänase arutelu peamine teema.”

Tippkohtumise ametlikul veebilehel kirjutatakse, et nende missiooniks on “valitsuste tuleviku kujundamine”.

Maailma Valitsuse Tippkohtumise Organisatsioon on ülemaailmne, neutraalne mittetulundusühing, mis on pühendunud valitsuste tuleviku kujundamisele. Tippkohtumisel uuritakse oma erinevates tegevustes järgmise põlvkonna valitsuste tegevuskava, keskendudes innovatsiooni ja tehnoloogia rakendamisele, et lahendada universaalseid väljakutseid, millega inimkond silmitsi seisab.

Alates selle loomisest 2013. aastal on Tippkohtumine toetanud tulevaste valitsuste kujundamise ja inimkonnale parema tuleviku loomise missiooni. Viimased 7 tippkohtumist on edukalt loonud uue mudeli rahvusvahelise koostöö tegemiseks, et inspireerida ja võimaldada järgmise põlvkonna valitsusi.

Maailmavalitsuse Tippkohtumine on valitsustele mõeldud ülemaailmne teadmiste vahetamise platvorm, mis loodi 2013. aastal Tema Kõrgeaususe Sheikh Mohammed bin Rashid Al Maktoumi dünaamilisel juhtimisel, AÜE asepresident ja peaminister, Dubai valitseja, ning mis on valmis saavutama tipptaseme ja kaasatuse uusi kõrgusi.

Osalejate nimekirjas on enamus tuttavad globalistlikud liidrid, nagu Maailmapanga president David Malpass, Maailma Majandusfoorumi asutaja Klaus Schwab, Rahvusvahelise Valuutafondi direktor Kristalina Georgieva, ÜRO peasekretär Antonio Guterres, Maailma Terviseorganisatsiooni direktor Tedros Ghebreyesus ja OPECi peasekretär Mohammad Sanusi Barkindo.

Samuti osalesid üritusel mitmed bürokraadid, valitsuskabineti ametnikud ja isegi paljude riikide, sealhulgas USA, Egiptuse, Saudi Araabia, Iisraeli, Araabia Ühendemiraatide, Rootsi, Jordaania, Jaapani, Lõuna-Korea, Rwanda, Maroko, Sri Lanka, Uganda presidendid ja paljud teised.

Sõna võtsid ka sõjaväe-, rahandus-, lennufirma-, tehnoloogia- ning kultuuri- ja kliimaliidrid, sealhulgas IBM-i tegevjuht Arvind Krishna, Ethereumi kaasasutaja Charles Hoskinson, Joe Bideni kliimanõunik David Livingston ja kindral Wesley Clark, kes 2007. aastal märkis, et USA plaanib viie aastaga destabiliseerida 7 Lähis-Ida riiki.

Kohal olid isegi CNNi, Forbesi ja Sky Newsi meediategelased koos mitme globalistliku mõttekoja Atlandi Nõukogu liikmega.

 

 

Allikas: Vanglaplaneet, Infowars, lingid artikli sees

Foto: ekraanikuva

 

Toimetas Peeter Proos / Vanglaplaneet

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt