Marilyn Monroe varjatud elu Hollywoodi mõistusekontrolli haardes, II osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

14. juuni 2013 kell 18:19



Foto: WikiImagesPixabay 

Teises osas heidetakse pilk Marilyn Monroe karjäärile ja tema salapärase surma asjaoludele, mis viitavad tüüpilisele mõistusekontrolli ohvri saatusele. Uuritakse ka MK Ultra allmaailma pärandit ja seda, kuidas Monroest sai “Monarhi“ programmeerimise sümbol Hollywoodis. Loo paremaks mõistmiseks soovitame lugeda ka esimest osa “Marilyn Monroe varjatud elu Hollywoodi mõistusekontrolli haardes”.

 

Esimene osa kirjeldas Marilyn Monroe rasket laspepõlve  ja tema karjääri algusaegu meelelahutustööstuses. Samal ajal kui Monroes nähti glamuurset seksisümbolit, varjutasid tema igapäevaelu totaalne kontroll ja väärkohtlemine ning habrast näitlejannat hoiti tegelikult vangistuses. Marilyni lootusetu olukord viis ta tasapisi vaimse murdumiseni ja kui ta ilmselgelt oli kaotanud kasuteguri nende silmis, kes teda kontrollisid, kaotas ta väga kummalistel asjaoludel ka oma elu.

Monroe legend ja pärand aga elavad edasi, olles praegu meelelahutusäris isegi tähtsamal kohal kui toona, kuid seda paraku valedel põhjustel. Ka tänapäeval on Hollywoodis palju mõistusekontrolli orje ning need, kes on kaadri taga, on teinud Monroest ülima beeta-programmeerimise sümboli. Hollywoodis on tänapäeval mitmeid Marilyn Monroesid, kõik projitseerimas sedasama sekspommi kujundit, olles samal ajal kaitsetud kontrollialused nagu Monroegi. Ning kõiki neid on seostatud Monroega ühel või teisel ajal oma karjääri jooksul. Kas see on juhus? Monroe kuvandit kasutatakse teatud tüüpi kuulsuste puhul liiga tihti, et see saaks olla lihtsalt kokkusattumus.

Alljärgnevalt tuleb juttu Monroe karjääri lõpuperioodist, tema surmast ning sellest, kuidas tema kuvandit tänapäeva meelelahutustööstuses kasutatakse.

 

Presidendi modell

Oma karjääri tipul hakati Monroed seostama USA kõrgeima võimu kandja, Ameerika presidendi John F. Kennedyga. Osa ajaloolasi liigitab selle suhte lihtsalt armuafääride alla, kuid “Monarhi“ mõistusekontrolli uurijad väidavad, et ta oli tegelikult “presidendi modell“ – kõrgeima taseme beeta-programmeerimise ori, kes osutab “teeneid“ presidentidele. “Presidendi modellide“ olemasolu on üsna häiriv kont

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt