Koomik Russell Brand noomis saatejuhte pealiskaudsuse eest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

20. juuni 2013 kell 15:34 

 

Brand läks stuudiosse rääkima oma uuest etteastest pealkirjaga The Messiah Complex (Messiakompleks), millega ta läheb ka maailmatuurile. Saatejuhid, kes ootasid koomikult vaid kerget huumorit, olid silmnähtavalt üllatunud, kui selgus, et ühemehesõu räägib kultuuriikoonidest nagu Malcolm X, Gandhi, Che Guevara ja Kristus, keda kasutatakse ära sõnumite edastamiseks ja eesmärkidel, mida nad ise ei olnud taotlenud.

Edasi viskas Brand nalja uudistestuudios töötavate inimeste üle, keda näeb tagaplaanil tööd tegemas, et luua muljet väga asjalikust õhkkonnast ja sellest, kuidas stuudio on viimaste uudiste sõlmpunktiks, kuigi tuli välja, et nende peamine ülesanne on säutsuda Twitteris ja uuendada Facebooki lehekülge.

Tõeliselt ebamugavaks läks saatejuhtide jaoks olukord aga siis, kui koomik ütles, et massimeedia ülesandeks on muuta informatsiooni nii, et see sobiks n-ö üldisesse plaani ja et vaatajatega manipuleeritakse. Ankrud ei julgenud seda isegi kommenteerida, vaid viisid teema kiirelt üle näitleja aktsendile ja riietele.

Brand kritiseeris neid seepeale temast rääkimises, nagu ta poleks üldse kohapeal ja tänas neid sarkastiliselt tema objektifitseerimise eest.

Kolm saatejuhti hakkasid toolidel nihelema ja tunnistasid, et nad ei tunne end mugavalt. Üks ankur ajas korduvalt sassi Russell Brandi nime ja lõpuks küsis koomik, kas saatejuhiks olemine on tõesti nende töö ning võttis lõpuks ise kokku selle, kes ta on ja miks ta on saatesse tulnud, sest saatejuhid olid juba täielikult rappa läinud. Ta küsis ka saatejuhtidelt, kas nemad ongi need, kes ameeriklastele uudiseid vahendavad ning saanud jaatava vastuse, lohutas televaatajaid, et ärgu nad muretsegu, nendega saab kõik korda.

Seejärel võttis ta täielikult sõnajärje üle ja hakkas rääkima vilepuhujatest Edward Snowdenist ja Bradley Manningust, proovides ühelt saatejuhilt ka kommentaari välja meelitada. See tal loomulikult ei õnnestunud, sest saatejuhid viisid taas teema riietusele ja teistele “ohututele” teemadele.

Klipp lõpeb sellega, et Brand noomib saatejuhte selle eest, et tõsiste teemade asemel räägitakse ainult pealiskaudsetest asjadest ning lastakse end eksitada kõigest välisest.

Russell Brand on muide tuttav David Icke’iga, jälgib Twitteris Alex Jones’i ja oli üks ainukesi staare, kes juhtis tähelepanu Bilderbergi grupile.

Vaata saatelõiku:

 

 

Allikas: Infowars

 

Toimetas Maarja Aljas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt